Sari la conținut

Bruneta de top 0747792803


Postări Recomandate

Vizitator basescu 2015
Reputație: 0

pe astia cu recenzii contrafacute ii stimuleaza

 

 

Ce distrus Brett, 22 postări în mai puțin de 1 oră! :slap2

 

lasa abureala, faptul ca a mentionat de recenzii false te-a facut sa il ataci, **spam editat** ! Vezi ca nu te duce capul ala de balena ucigasa, puteai sa il ataci pe alte topice (in urma celor 22 de postari), dar ai ales doar aici, prostule !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

lasa abureala, faptul ca a mentionat de recenzii false te-a facut sa il ataci, **spam editat** ! Vezi ca nu te duce capul ala de balena ucigasa, puteai sa il ataci pe alte topice (in urma celor 22 de postari), dar ai ales doar aici, prostule !

 

Istericule, iar scrii cu font mare și bolduit?  :laugh2  Ca să nu mori prost: postarea asta am văzut-o, la asta am reacționat. Ai înțeles? Ai înțeles o pulă!  

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator basescu 2015
Reputație: 0

Taci mosule ca pana si brett stie cum e cu recenziile tale false, mars la ghena baleno. Scriu cum vrea pula mea asta mare, daca esti prost si semnalizezi ce sa iti fac ba screlozatule ?!?! Acum lasa topicul curat FALSULE !!!

Q.E.D.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Taci mosule ca pana si brett stie cum e cu recenziile tale false, mars la ghena baleno. Scriu cum vrea pula mea asta mare, daca esti prost si semnalizezi ce sa iti fac ba screlozatule ?!?! Acum lasa topicul curat FALSULE !!!

Q.E.D.

Dementule, tu vezi-ți de amarul tău, nu te mai băga aiurea în vorbă! Normal că scrii cum vrea puța aia a ta bleagă, nu te oprește nimeni și prost grămadă cum ești, nu ai înțeles nimic. Doar că asta spune multe, e încă o dovadă a demenței de care suferi.
  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator basescu 2015
Reputație: 0

Dementule, tu vezi-ți de amarul tău, nu te mai băga aiurea în vorbă! Normal că scrii cum vrea puța aia a ta bleagă, nu te oprește nimeni și prost grămadă cum ești, nu ai înțeles nimic. Doar că asta spune multe, e încă o dovadă a demenței de care suferi.

 

 

Taci mosule ca pana si brett stie cum e cu recenziile tale false, mars la ghena baleno. Scriu cum vrea pula mea asta mare, daca esti prost si semnalizezi ce sa iti fac ba screlozatule ?!?! Acum lasa topicul curat FALSULE !!!

Q.E.D.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Colega mea Anna nu mai activeaza,iar eu ma voi intoarce la sfarsitul lui aprilie,insa nu este un lucru sigur deocamdata :)

Voi anunta din timp intoarcerea mea :*

Va pup cu drag ❤ ❤ ❤

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Colega mea Anna nu mai activeaza,iar eu ma voi intoarce la sfarsitul lui aprilie,insa nu este un lucru sigur deocamdata :)

Voi anunta din timp intoarcerea mea :*

Va pup cu drag ❤ ❤ ❤

sa se aseze pernele si sa se ascunda cicatricele,cat de cat. 

si sa poata suporta o joaca cu ele,cred

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...