Sari la conținut

Bruneta de top 0747792803


Postări Recomandate

Iti multumesc frumos ptr cuvintele tale frumoase :) :*

De precizat insa,ca eu nu am simtit ca s-a rupt prezervativul,de aceea nu te-am oprit,sa nu se inteleaga gresit pe aici, ca oamenii trag concluzii pripite.

Al doilea act s-a petrecut cu prezervativ,de subliniat si asta pentru ca iarasi,sa nu se inteleaga altceva.

 

Pana una alta,te pup si te imbratisez @remyliciouz,si iti multumesc ca mi-ai facut dimineata mai frumoasa :inlovee

Da' măciucarul nu ți-a zis că s-a rupt preze ? Iar la final, ai văzut că, într-adevăr, se rupsese ?

De obicei, la doggy style, fetele verifică, periodic, starea căciuliței ? Tu nu faci așa ?

Fată, n-am nimic cu tine. Dimpotrivă, și eu cred că scormonirea situației de către individul respectiv este tendențioasă și pur speculativă. Așa că să nu mă iei de beregată.

 

   P.S.

Rafaello ?? Hm.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Uite ca nu mi-a zis,a explicat omul mai sus ce s-a intamplat.

Eu nu sunt panicata sa stau tot timpul cu mana pe pula si pe prezervativ sa vad daca vai doamne este inca acolo..daca tu o scoti si pui mana pe ea in timpul actului..atunci da,inapoi nu o mai bagi decat daca verific eu inainte.

Si daca se rupe ce? Tragedie ,extraordinar,ce sa zic!

Haideti lasati va rog eu subiectul balta..de futut fara prezervativ nu m-a futut nimeni si nici nu o sa ma futa cineva vreodata.

Asa ca stati linistiti,accidente se pot intampla oricui.

La revedere.

  • Like 5
Link spre comentariu

Esti batut in cap ma baiatule,omul zice ca nu s-a intamplat nimic altceva si tu o tii pe a ta.

Fa-ti tu un test psihiatric mai bine.

Ce va mai place sa infloriti,sa duceti discutia in alta parte.

Repet NU S-A DESFASURAT ACTUL SEXUAL FARA PREZERVATIV..S-a rupt la sfarsit si punct.

Dar ce stau eu sa dau explicatii,credeti ce vreti.

La revedere

 

El zice altceva: Am dat acolo cu ruperi de ritm, la un momentan dat poate chiar puțin prea tare că am rupt prezervativul, dar Alexa nu a dat niciun semn de disconfort sau de neplăcere, ba mai mult aceasta începuse să geme din ce în ce mai tare, după câteva palme zdravene pe cur, aceasta a început să scoată niște sunete super sexy care m-au excitat așa că am scos repede soldatul și am decis să pictez o nouă Mona Lisa pe fundul ei sexy

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ideea e ca tot o sa-ti trebuiasca declaratia pizdii ca sa iesi din casa , ca daca te prind aia fara , te fut. Deci , scuza-ma, dar nu ti se pare acelasi lucru ? Acum , circuli liber unde vrea pula ta , nu dai socoteala nimanui. Unde e diferenta fata de primavara ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ideea e ca tot o sa-ti trebuiasca declaratia pizdii ca sa iesi din casa , ca daca te prind aia fara , te fut. Deci , scuza-ma, dar nu ti se pare acelasi lucru ? Acum , circuli liber unde vrea pula ta , nu dai socoteala nimanui. Unde e diferenta fata de primavara ?

Nu o sa fie nevoie de declaratie (99 la suta sigur). Ramane ca acum.

 

Vad la profilul tau ca ai 55 de ani, daca chiar ai atat na poate te simti contra cronometru sa futi, dar oricum vine vaccinu bla bla bla ca deja poluam topicu asta 🤣🤣 hâț gionule

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...