Sari la conținut

Bruneta de top 0747792803


Postări Recomandate

Vizitator marian1691
Reputație: 0

Vizitat domnișoară

 

Prea multe nu spun ca am fost frumos surprins si am inteles ce însemna lux

 

Căci este lux la domnisoara Alexa...totul este la superlativ

 

Servicii de lux fara note...Nu exista note pentru asa ceva

 

Domnișoara este superbă si super de gașcă..La fel ai colega ei Audă care am cunoscut o la plecare.

 

Multumesc frumos pentru timpul acordat

 

Sper să ne revedem 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata dragii mei :*

Disponibila AZI SI MAINE

Indisponibila SAMBATA SI DUMINICA.

Disponibila pe 2,3,4 DECEMBRIE,dupa care voi lipsi pana pe 8 DECEMBRIE.

Disponibila de pe 9 DECEMBRIE pana pe 20 DECEMBRIE , apoi voi lipsi o lunga perioada de timp.

Va pup si va astept cu drag :*

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am încercat și eu să mă programez la ea, îndemnat de recenziile bune. Întâlnirea a fost a fost amânată de ea...probabil are clienți ei și nu mai riscă să refuze un client vechi versus unul nou. O să mai încerc după sărbători poate se mai eliberează.

Bravo Frate.

 

Nu înceta niciodată să crezi, că ceva bun e pe cale să ți se întâmple !!!

 

Ține-ne la curent cu acțiunile tale.

 

E foarte important să citim comentarii de genul acesta, cum nu ai reușit să te programezi, și ce supoziții ai tu cu privire la acest aspect.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi-am cerut scuze pentru anulare,si nu numai o data ci de doua ori.

Imi cer scuze si acum.

Nu a fost vorba de o anulare in favoarea altcuiva,nu imi sta in caracter sa fac asta,ci pur si simplu nu m-am simtit bine,iar daca se intampla asta prefer sa anulez decat sa ofer servicii de 2 lei si sa imi stric reputatia.

Sper ca poti sa intelegi.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Totusi ai tinut sa postezi si sa spui tuturor cum ca am fost neserioasa,eu asta inteleg.

Acum ca atragi reactii,este normal.

Lumea nu ma stie asa,daca se intampla asa ceva,se intampla foarte rar.

Eu nu anulez decat daca exista un motiv intemeiat,iar mai mult decat scuze nu datorez nimic,nimanui,gen explicatii peste explicatii,convingeri,dovezi,etc.

Macar nu am fost nesimtita sa te las sa vii,sa ma comport rece,mecanic,sa pleci dezamagit si fara 500 lei.

  • Like 5
Link spre comentariu

E ok. Nu trebuie să facem o discuție din asta. Nu neapărat e un lucru rău să favorizezi un client vechi, cunoscut, înaintea unuia nou. În domeniul meu de activitate e un lucru absolut firesc, clienții cunoscuți înseamnă siguranță(deci profit sigur) și chiar consecvență uneori.Nu a fost ceva de rău. Am și spus că revin când o să fii mai liberă.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

E ok. Nu trebuie să facem o discuție din asta. Nu neapărat e un lucru rău să favorizezi un client vechi, cunoscut, înaintea unuia nou. În domeniul meu de activitate e un lucru absolut firesc, clienții cunoscuți înseamnă siguranță(deci profit sigur) și chiar consecvență uneori.Nu a fost ceva de rău. Am și spus că revin când o să fii mai liberă.

 

Tot nu ai înțeles ce a vrut fata să spună.

 

Ideea era că te-ai plâns de ceva, public, fără să ai un motiv întemeiat, să te plângi. Doar așa, de dragu de te plânge.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da,hai sa nu facem tamtam doar dintr-atat.

Inca o data,nu a fost vorba despre altcineva,nu anulez o programare nici daca un client regulat vrea sa ma viziteze si am deja facuta o programare cu unul nou.

Nu favorizez pe nimeni,sunt serioasa de obicei si oricine este binevenit,nou sau nu.

Va pup si va imbratisez cu drag :*

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Da,hai sa nu facem tamtam doar dintr-atat.

Inca o data,nu a fost vorba despre altcineva,nu anulez o programare nici daca un client regulat vrea sa ma viziteze si am deja facuta o programare cu unul nou.

Nu favorizez pe nimeni,sunt serioasa de obicei si oricine este binevenit,nou sau nu.

Va pup si va imbratisez cu drag :*

Esti o scumpa......dar o bunaciune...sper sa te apuc pe la Cluj...Oradea pe undeva ca la Baia Mare sigur nu viii :rax2

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor am ajuns in Bucuresti si sunt disponibila astazi,maine si poimaine apoi voi reveni de luni 09 decembrie si voi fi disponibila pana pe 20 decembrie,dupa care voi lipsi o perioada mai lunga de timp.

Va pup si va astept cu drag:*

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...