Sari la conținut

Bruneta de top 0747792803


Postări Recomandate

Fetelor arătati extraordinar de bine! Dar   "voi face protejat si asta va reduce de aseamenea 50 lei din pretul initial si cu specificatia ca oralul protejat oferit este la fel de bun ca si cel neprotejat"  dar asta merge spusă unui virgin. Nici dacă ti-o suge Angelina Jolie cu prezervativ nu are cum să fie la fel de bine ca fără. E fizică simplă. Sper că oralul cu prezervativ se anunță de la telefon si nu la locatie. In rest sunteti senzatie! 🙂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Foarte misto gagica si buna si in pat. Inaltuta, banuiesc un 1.70, cu kilogramele perfect distribuite, nu este mica absolut deloc si asta o ajuta in mod special la deepthroat. Gura ei poate face minuni chiar si pentru above average sizes :) si asta e wow. 

Aspect: 9+ 

Oral: 9+ deepthroat, limbi pe oo ... tot ce trebuie

Normal: 8 ( dimensiunile ei nu o pot face la fel de agila ca o micuta la 1.60 si 45 kg ;) ) dar isi da toata silinta

Gfe: maxim - tipa stie probabil cum sa ia orice barbat i-ar calca pragul. Smart, intuitiva, testeaza terenul , limitele : ) 

Recomand

scumput .. dar merita. 300 / fin

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, blondul2 a spus:

Foarte misto gagica si buna si in pat. Inaltuta, banuiesc un 1.70, cu kilogramele perfect distribuite, nu este mica absolut deloc si asta o ajuta in mod special la deepthroat. Gura ei poate face minuni chiar si pentru above average sizes :) si asta e wow. 

Aspect: 9+ 

Oral: 9+ deepthroat, limbi pe oo ... tot ce trebuie

Normal: 8 ( dimensiunile ei nu o pot face la fel de agila ca o micuta la 1.60 si 45 kg ;) ) dar isi da toata silinta

Gfe: maxim - tipa stie probabil cum sa ia orice barbat i-ar calca pragul. Smart, intuitiva, testeaza terenul , limitele : ) 

Recomand

scumput .. dar merita. 300 / fin

 

🤗🤗🤗🤗 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 5758
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor :*

Joi voi ajunge in Bucuresti si voi fi impreuna cu prietena mea Aida,cu care voi oferi show lesbi 🙈🙈🙈

Va asteptam cu drag 😘😘😘❤❤❤

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

am citit setul de servicii pe care il oferi și nu pot sa zic decat ,,asa da” ; spre deosebire de alta orase din tara cum ar fi Focsani, se pare ca fetele din București chiar stiu sa satisfaca un client.

nasol ca ajung rar in Buc singur.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 5758
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineața dragilor. 

Voi fi disponibila si in weekend.

Prietena mea Aida va fi cu mine doar astazi si maine 🤗🤗🤗

Va asteptam cu drag 😘😘😘

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor, din nou 🙈🙈

Mi s-a schimbat iarasi programul.

Maine voi pleca si voi lipsi o perioada mai lunga.

O sa ne revedem undeva in vara,iar daca lucrurile nu merg cum ar trebui,poate chiar mai devreme.

Va pup si va imbratisez cu drag 🤗🤗🤗

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai fata! Sa recapitulam: zici ca esti disponibila, apoi lipsesti nemotivat cateva zile...Incerc sa te vad azi, nu reusesc, mai pui si poza aia de ridic biroul cu pula cu tot cu laptop si imprimanta si acum zici ca lipsesti nedeterminat.Pentru aceste fapte, instanta hotaraste ca la prima revenire sa iti aplic un futing de o ora cu executare, de sa iti sara capacele! Nu prea ai de ales, decat sa anunti cand vii, atat!Ai inteles?

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai bine draga Alexa si eu incerc si eu sa dau de tine in ultimele zile si degeaba si cu pozele alea m-ai facut de ridic muntii cu pula dar cand te prind sa te arestez o ora? :)) Fa rapid o lista de asteptare si nu ne lasa sa asteptam mult :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...