Sari la conținut

Bruneta de top 0747792803


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragii mei 🥰

Pe data de 05 MAI ajung in Bucuresti pentru cateva zile impreuna cu prietena(blonda,ochi verzi,slim fit,25ani),pe care o sa o vedeti in poze deseara,atunci cand le voi posta.

Amandoua oferim o gama larga de servicii inclusiv show lesbi.

Ea va oferi aceleasi servicii ca si mine,bineinteles ca si cu acelasi entuziasm si profesionalism,iar preturile vor fi ca si ale mele.

Va asteptam atat impreuna cat si separat.

Programari voi prelua de duminica dimineata,atunci cand imi voi deschide telefonul.

Pana atunci va pup si va imbratisez cu drag :* :inlovee

Pai tu esti forzta , Alexa....sa o vedem poze cu ea sa vedem daca merita sau nu....si sa inceapa de jos cum ai inceput tu cu preturile ....😎
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator xoxots
Reputație: 0

Pai tu esti forzta , Alexa....sa o vedem poze cu ea sa vedem daca merita sau nu....si sa inceapa de jos cum ai inceput tu cu preturile ....

 

nu cred ca se va intampla asta

Link spre comentariu
Reputație: 5758
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Rectific postarea,voi ajunge in Bucuresti pe data de 06 MAI,Luni,voi prelua programari ptr marti deoarece voi ajunge prea tarziu luni seara.

Iar in privinta prietenei mele,preturile nu se discuta nici nu se negociaza..cine vrea sa vina asa bine,cine nu,exista o mare varietate de femei pe forum din care poate sa aleaga,la pretul la care vrea respectivul sa mearga.

Mentionez ca nu e incepatoare.

:*

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator franckblack
Reputație: 0

Este vorba de fosta colega Anna?

 

Rectific postarea,voi ajunge in Bucuresti pe data de 06 MAI,Luni,voi prelua programari ptr marti deoarece voi ajunge prea tarziu luni seara.
Iar in privinta prietenei mele,preturile nu se discuta nici nu se negociaza..cine vrea sa vina asa bine,cine nu,exista o mare varietate de femei pe forum din care poate sa aleaga,la pretul la care vrea respectivul sa mearga.
Mentionez ca nu e incepatoare.
:*

Link spre comentariu

Welcome back! Show-ul lesby include anilingus reciproc intre voi? In ce zona veti fi locate? Succes!

 

 

 

Buna dragii mei 🥰

Pe data de 05 MAI ajung in Bucuresti pentru cateva zile impreuna cu prietena(blonda,ochi verzi,slim fit,25ani),pe care o sa o vedeti in poze deseara,atunci cand le voi posta.

Amandoua oferim o gama larga de servicii inclusiv show lesbi.

Ea va oferi aceleasi servicii ca si mine,bineinteles ca si cu acelasi entuziasm si profesionalism,iar preturile vor fi ca si ale mele.

Va asteptam atat impreuna cat si separat.

Programari voi prelua de duminica dimineata,atunci cand imi voi deschide telefonul.

Pana atunci va pup si va imbratisez cu drag :* :inlovee

  • Like 1
Link spre comentariu

Bă da' le-ai luat pe toate la rând. N-o să-ți răspundă niciuna.

Și nu e darul lor, e darul tău  :rax2

**spam editat**ii picon si cerrone erau la cutite, acum se ling pe coaie ca 2 potai, ajunsi la 80 de ani, 2 mosi singurei nevorbiti fara scop in viata. Nimeni nu ii mai suporta pe acesti cretini, fac scandal pe unde apuca la comanda sefului lor pepelica, popa prost inchipuit

Link spre comentariu
Reputație: 5758
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mare pacat ca nu este Anna. Mai stii ceva de ea daca revine cumva?

 

Tu esti superba in poza atasata astazi!

 

Multumesc frumos :*

Nu ma mai intrebati de Anna,nu mai am nici o legatura cu ea,nu stiu ce face si ce are de gand sa faca.

Sunt cu prietena mea acum si nu este corect si frumos sa vada ca ma intrebati de alta fata si ca pacat ca nu e ea,etc.

Multumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu era nicio ofemsa catre actuala pe care nu o cunosc personal inca...pe Anna, da. Doar un regret ca nu mai este si Anna, sa fiti toate 3! Poate actuala e mai buna ca Anna, dar noi (eu nu stiu inca). O sa-ti spun! 😉

 

 

Multumesc frumos :*

Nu ma mai intrebati de Anna,nu mai am nici o legatura cu ea,nu stiu ce face si ce are de gand sa faca.

Sunt cu prietena mea acum si nu este corect si frumos sa vada ca ma intrebati de alta fata si ca pacat ca nu e ea,etc.

Multumesc!

Link spre comentariu

**spam editat**ii picon si cerrone erau la cutite, acum se ling pe coaie ca 2 potai, ajunsi la 80 de ani, 2 mosi singurei nevorbiti fara scop in viata. Nimeni nu ii mai suporta pe acesti cretini, fac scandal pe unde apuca la comanda sefului lor pepelica, popa prost inchipuit

 

niste pizde bolnave

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...