Sari la conținut

Ayda prima data in Mures 0764271290


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

No coment🙊

Care e faza?

De ce?

Ai ceva d zis?

Va mai mirați ca nu scrie lumea recenzii.

De asta nu se scrie pentru ca aveți câte ceva de zis pentru fiecare părere care vi se pare diferită de a voastră.

Link spre comentariu

Am uitat ieri sa Menționez, are o colega., nu am apucat sa o văd.

Poate Vrea sa ne o prezinte?

Poate fac împreuna.

Amatoare de sex in 3 sau in grup?

da într-adevăr am o colega dar nu facem împreuna si de prezentat, ea prefera sa nu folosească acest site, ca altfel a-și fi prezentat-o va pup dulce😘😘😘
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

thomas69 esti dator cu un raspuns la indoiala ta,te-a" inghitit"da sau ba

Buna dimineața.

A încercat, dar e micuța și toate la ea sunt mici, inclusiv gurița.

 

Am scris in recenzie:

“A încercat Deep - chiar cu lacrimi”.

De vreo 2-3 ori și nu am insistat mai mult.

A fost ok.

Răspuns final - nu prea. Sau nu așa cum mi-as fi dorit eu, Cu Deep pana la oute și stat cu pula in gât pana la sufocare.

Link spre comentariu

Buna Ayda. Imi pare foarte rau ca nu am putut ajunge la tine. A fost o saptamana foarte grea pentru mine. Am avut foarte mult treaba dar as vrea sa vin la tine. In weekend lucrezi? Cat mai stai la mures?

Buna , voi mai fi in Mureș doar maine, duminica dimineața plec . Te pup dulce 😘😘😘
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator etala
Reputație: 0

Salutare, am bifat domnisoara. 

 

Arata foarte bine, bronzata cum trebuie, cu tatuaje, silicoanele aferente, etc. E micuta si buna. Nota 8.

 

Locatia este ok, pe pandurilor, locuri de parcare garla... Are colega, de la care tocmai pleca clientul, cred. Nota 8.

 

Si acum actiunea, care este super-mega-ultra fast fuck :

 

Oral neprotejat: Dupa o scurta igienizare cu un servetel umed, un minut de oral simplu fara alte atentii.. Nimic extra, nota 6.

 

Normal protejat: noroc ca e buna in draci, lady on top cu gemete false dar faine, plus acces la sanii aia frumosi. 2 minute, dupa care zice hai capra. Privelistea e faina, funduletul e mic si rotund, pasarica stramta, buna. Ajutat de gemete plus ca eram destul de hormonit dinainte, am terminat in prezervativ. Nota 7.

 

Nu cred ca se pune problema de GFE.

 

Nu stiu daca am stat 10min in total.

 

Fata e ok daca aveti fantezii cu starlete dinastea. De revenit nu cred, dar nici nu ar fi exclus.

 

Spor la ciocanit!

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare, am bifat domnisoara.

 

Arata foarte bine, bronzata cum trebuie, cu tatuaje, silicoanele aferente, etc. E micuta si buna. Nota 8.

 

Locatia este ok, pe pandurilor, locuri de parcare garla... Are colega, de la care tocmai pleca clientul, cred. Nota 8.

 

Si acum actiunea, care este super-mega-ultra fast fuck :

 

Oral neprotejat: Dupa o scurta igienizare cu un servetel umed, un minut de oral simplu fara alte atentii.. Nimic extra, nota 6.

 

Normal protejat: noroc ca e buna in draci, lady on top cu gemete false dar faine, plus acces la sanii aia frumosi. 2 minute, dupa care zice hai capra. Privelistea e faina, funduletul e mic si rotund, pasarica stramta, buna. Ajutat de gemete plus ca eram destul de hormonit dinainte, am terminat in prezervativ. Nota 7.

 

Nu cred ca se pune problema de GFE.

 

Nu stiu daca am stat 10min in total.

 

Fata e ok daca aveti fantezii cu starlete dinastea. De revenit nu cred, dar nici nu ar fi exclus.

 

Spor la ciocanit!

Mulțumesc de vizita si îmi pare rau ca tu asa ai interpretat , nu am grăbit pe nimeni niciodată . Te pup sa ai o zi frumoasa
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...