Sari la conținut

Ayda prima data in Mures 0764271290


Postări Recomandate

Vizitator reemy79
Reputație: 0

Bai frățiori.. Adineauri am scris o recenzie despre Ayda atât de explicită și chiar am butonat pe puțin o oră în care am vrut să-mi exprim la maxim și pe înțelesul tuturor trăirile pe care le-am avut cu această superba domnișoară...

Păcat.. fiind nou aici în breasla nu mă prea descurc cu postările și pe când să pun și eu o poză măcar să vă clatiti ochii am realizat că tot ce am scris sa dus naibii 🙂

Ce pot spune este că este cu mult peste alte femei care au grijă aici pe Mureș de noi ăștia oropsiți ai sorții ðŸ˜

Ayda e nu de 10...Pentru cunoscători e de 100cu +

Va las pe voi sa decideți..

Mulțumesc fată scumpă.. Abia aștept să ne 😘😚

post-202766-0-18797300-1543446288_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Vai vai, trebuie sa te vizitez n-am ce sa fac😂 cat mai stai in Mures?

Pune mana pe telefon și sună.Din cate mi-a spus ..astazi.. ultimul tren.😓 Nu știe exact când revine dar cu siguranță că dacă aflu cu o zi înainte,o să-i dorm pe preșul de la ușă 😂😂😂

Link spre comentariu

Bai frățiori.. Adineauri am scris o recenzie despre Ayda atât de explicită și chiar am butonat pe puțin o oră în care am vrut să-mi exprim la maxim și pe înțelesul tuturor trăirile pe care le-am avut cu această superba domnișoară...

Păcat.. fiind nou aici în breasla nu mă prea descurc cu postările și pe când să pun și eu o poză măcar să vă clatiti ochii am realizat că tot ce am scris sa dus naibii 🙂

Ce pot spune este că este cu mult peste alte femei care au grijă aici pe Mureș de noi ăștia oropsiți ai sorții ðŸ˜

Ayda e nu de 10...Pentru cunoscători e de 100cu +

Va las pe voi sa decideți..

Mulțumesc fată scumpă.. Abia aștept să ne 😘😚

Mulțumesc pt vizita , te mai ast . Pupicii 😘😘😘
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Mulțumesc pt vizita , te mai ast . Pupicii 😘😘😘

Abia aștept să te revăd.

Păstrează-mi un loc pe după amiază 😉😘😚😚😚

Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

După întâlnirea de ieri cu scumpetea asta de fată știind că astăzi va pleca nu m-am putut rabda ca sa nu-i mai fac o vizită.

E genul de femeie la care pur și simplu nu te mai saturi sa o privești goală decum sa șifonezi cearșaful.

Corp frumos tonifiat și un bronz care îi scoate formele în evidență, FunduleÅ£ bombat și destul de tare, sânii soliconati dar după parerea mea cred ca sunt cei mai frumoși sâni pe care i-am văzut vreodată.

Despre acțiune.. ON perfect executat cu calm și foarte adânc.La 69 e beton atât pentru ceea ce face dar și pentru ce oferă cu piersicuta ei mica și strâmtă. NP nu refuză nici o pozitie. Anal nu am întrebat dar nici nu mă interesează întrucât nu sunt adeptul.

Fire destul de deschisa la discuții.

Un minus și doar atât pot să-i dau la chestia ca nu face FK. Dar în schimb compensează cu sărutări pe lobul urechii și cu șoapte frumoase.

Per ansamblu recomand cu încredere.

Păcat că pleacă.

Sper sa revină cât mai curând.

Sărbători fericite Ayda și ai grijă de tine! 😚😚😚

  • Like 5
Link spre comentariu

După întâlnirea de ieri cu scumpetea asta de fată știind că astăzi va pleca nu m-am putut rabda ca sa nu-i mai fac o vizită.

E genul de femeie la care pur și simplu nu te mai saturi sa o privești goală decum sa șifonezi cearșaful.

Corp frumos tonifiat și un bronz care îi scoate formele în evidență, FunduleÅ£ bombat și destul de tare, sânii soliconati dar după parerea mea cred ca sunt cei mai frumoși sâni pe care i-am văzut vreodată.

Despre acțiune.. ON perfect executat cu calm și foarte adânc.La 69 e beton atât pentru ceea ce face dar și pentru ce oferă cu piersicuta ei mica și strâmtă. NP nu refuză nici o pozitie. Anal nu am întrebat dar nici nu mă interesează întrucât nu sunt adeptul.

Fire destul de deschisa la discuții.

Un minus și doar atât pot să-i dau la chestia ca nu face FK. Dar în schimb compensează cu sărutări pe lobul urechii și cu șoapte frumoase.

Per ansamblu recomand cu încredere.

Păcat că pleacă.

Sper sa revină cât mai curând.

Sărbători fericite Ayda și ai grijă de tine! 😚😚😚

Mulțumesc reemy, ma bucur ca am fost pe placul tău . Te pup dulce 😘😘😘
Link spre comentariu

Vizitator reemy79
Reputație: 0

Merci , te pup și eu reemy , voi sta pana miercuri incluziv 😘😘😘

Offf.. fată.. Doar atât?😔😔😔

Fac eu cumva și tot vin sa te "vad" 😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...