Sari la conținut

AVOCATII, JURISTII SI POPII...


Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

:laugh2 

 

Fiecare propozitie pe care ai scris-o aici este complet gresita. 

 

https://i.pinimg.com/originals/64/c4/e8/64c4e845259cb08298eefefba55eff83.gif

 

Sa stii ca d-aia s-a dus si Imperiul Roman, ca n-au respectat traditiile precum gladiatorii, jocurile din Colosseum, crucificarile samd. Si cand au uitat oamenii traditiile Inchizitiei - maaaare tragedie a fost! Ratatii si distrusii care nu inteleg nimic si se opun evolutiei lumii se cramponeaza de traditii in detrimentul ratiunii si al umanitatii. D-aia avem si astazi o serie de orori pe planeta care par sa fi venit "din senin". 

Ai dreptate! ! Aici pe forum, tu cu kiki sunteti doua orori, erori genetice, ia-o cum vrei! 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Laba trista, daca incalci legea, cum te poate ajuta un avocat? Poate doar sa-ti imbunatateasca situatia, sa gaseasca niste circumstante atenuante, sa iti apere drepturile pe care le ai ca si infractor. Muie, nimic nu este gratis pe lumea asta, daca ai incalcat legea, nu iti promit ca te scap, iti promit doar ca aranjez sa fii futut in cur la parnaie!  :laugh2

... cu alifie, să nu-l doară prea tare.  :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Se numeste lubrifiant. 

Ehe, vaselina camforata, ulei pentru mecanisme fine, ulei ars, crema de ghete, lasa, mai bine sa n-ai tu treaba !

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

laurentiu, toata lumea vrea un rezultat, indiferent de imprejurari. totul trebuie sa aiba o finalitate, pana si finalizarea. pana si aia trebuie facuta intr-un interval de timp. daca procedura nu da rezultatul corect, ghinion. viata nu e ideala, dupa cum zice colegul meu. aia e o utopie. sa iti mai spun inca ceva: tu, cand te duci la medic pentru o procedura trebuie sa dai cu subsemnatul si trebuie sa iti asumi riscul. nu tu pui conditii, ti se pun conditii. tu poti sa le accepti sau nu. vezi in josul paginii "Termenii si Conditiile".

 

ia ce am scris aici si pune in rama.

nu mai rastalmaci vorbele altora.

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Laba trista, daca incalci legea, cum te poate ajuta un avocat? Poate doar sa-ti imbunatateasca situatia, sa gaseasca niste circumstante atenuante, sa iti apere drepturile pe care le ai ca si infractor. Muie, nimic nu este gratis pe lumea asta, daca ai incalcat legea, nu iti promit ca te scap, iti promit doar ca aranjez sa fii futut in cur la parnaie!  :laugh2

 

Caută-te, serios îți spun! 

 

Ai dreptate! ! Aici pe forum, eu cu tine suntem doua orori, erori genetice, Ia-o cum vrei! 

 

... cu alifie, să nu ma  doară prea tare.  :laugh2

 

Spune sincer,esti homosexual??? :thinking

 

La tine merge și cu ulei de transmisie. 

 

 

Doar Dumnezeu ne judeca pe noi :pope

 

Un adevăr axiomatic. 

 

 

Ce-ati putut sa spuneti ... :no2

 

E de pus in rama pe Topicul acela  "De pe forum adunate  " 

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ce-ati putut sa spuneti ... :no2

 

E de pus in rama pe Topicul acela  "De pe forum adunate  " 

Da, bă, cretinule! E de pus în ramă, să se vadă cât de netot, ești!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Tu nu ai un crez intemeiat pe ceva real ? Nu ma refer la domeniul spiritual/religios. Nu stiu ceva legat de bani, sau de fetite, sau eu stiu orice altceva. :)

 

Asa si preotii. Evident, nu toti, pentru ca de aia sunt popi si preoti. Faptul ca sunt prea multi popi este dureros, dar cat mai exista preoti este inca ok.

 

Toti avem un crez, este imposibil sa traiesti fara un crez. Indiferent care ar fi acela.

 

 

e imposibil o pula. nu cred in nimic. sunt anarhist convins. si uite ca inca traiesc. 

ma intrebi daca am un crez intemeiat pe ceva real de parca popii ar avea. banii nu sunt ceva real, e un concept caruia oamenii au decis sa-i atribuie valoare.

 

pupa-mi-ai mana :)

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Cand veti intalni iubire fara de costuri, sa ne povestiti. 

Succes! 

Nu exista asa ceva,macar 100 de lei si un Wiskey trebuie sa-mi dea fetitele ca sa le fut.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...