Sari la conținut

ALEXIA 0785805587 slim inalta


Postări Recomandate

Vizitator dragosniko
Reputație: 0

Este o ciudata care iti inchide telefonul si apoi te si blocheaza fara nici un motiv. Mi s-a intamplat mie acu cateva zile. Din acest motiv presupun ca este si o neserioasa. Nu as recomanda-o nimanui.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este o ciudata care iti inchide telefonul si apoi te si blocheaza fara nici un motiv. Mi s-a intamplat mie acu cateva zile. Din acest motiv presupun ca este si o neserioasa. Nu as recomanda-o nimanui.

Se vede din recenzii ca e cu capu
Link spre comentariu
Vizitator lexmann
Reputație: 0

V-au trebuit 87 pagini sa va lamuriti ca nu merita :)

Cititi primele trei pagini si e suficient, excludeti recenziile entuziastilor si se contureaza perfect profilul ei.

E accesorizata si cu incaltari haurii

post-266617-0-08012000-1529523372.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

V-au trebuit 87 pagini sa va lamuriti ca nu merita :)

Cititi primele trei pagini si e suficient, excludeti recenziile entuziastilor si se contureaza perfect profilul ei.

E accesorizata si cu incaltari haurii

post-266617-0-08012000-1529523372.jpg

Poza falsa, curva-i buna de pula daca o cunosti!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Helloooo...trezirea!!! 🤨in poza asta nu sunt eu in primul rand! E o fosta colega de a mea, am si precizat la descrierea pozei! Iar in al doilea rand!!!!:- ti am dat ocupat prima oara am avut o pauza de 7 zile care nu am lucrat si cei care tot suna incontinuu normal ca ti am dat blok daca ma sunai incontinuu ti am raspuns ti am spus ca nu sunt disponibila iar dupa ai tot continuat sa suni ! Ce te asteptai sa iti raspund daca nu eram disponibila! Doamne fereste asa oamenii ciudati voi sunteti care vb in nestiinta de cauza! Daca nu iti raspund odata sau de 2x inseamna ca nu sunt la birou sau am treaba! Asa ca nu mai sariti voi de cur repede ca sunt aia din poza si ca sunt ciudata! Haide paðŸ˜ðŸ¤«ðŸ¤­ðŸ˜˜

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...