Sari la conținut

ALEXIA 0785805587 slim inalta


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De ce :laugh2 :laugh2 :laugh2 ?

dupa cum vorbeste... parca la intrebat cineva ceva!🤣

Sincer mie mila de asemeenea oameni sunt batuti de soarta! Dar nici nu m-as complica cu asa ceva "specimenðŸ˜ðŸ˜‰

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu.O experienta misto,o fata draguta,cu un zambet superb,dantura frumoasa,tanara,slim,fundulet frumos.

O sa-mi spuneti de sanii ei...aia sunt,nici noi nu suntem perfecti.Se poarta frumos,igiena ireprosabila chiar daca nu a facut dus de fata cu mine,garsoniera curata pe Brailita.

Face un oral bunicel,se uita in ochii tai si are niste ochi superbi.E pe modul soft,exact ce-mi place.Se umezeste natural si e foarte participativa la sex.

Eu am fost multumit,ne-am inteles bine,vreau sa cred,si voi reveni.Am stat o ora am platit 250.

Numai pentru amatorii de slim,revin cu precizarea.Aprecierile stiti ca sunt subiective,in functie de preferintele fiecaruia...

Locatie-9

Igiena-10

Fata-Corp 8,figura 9

Sex oral nep-8(ca nu e cu CIM)

Sex normal-8+

GFE-9(fara FK)

150/250

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu.O experienta misto,o fata draguta,cu un zambet superb,dantura frumoasa,tanara,slim,fundulet frumos.

O sa-mi spuneti de sanii ei...aia sunt,nici noi nu suntem perfecti.Se poarta frumos,igiena ireprosabila chiar daca nu a facut dus de fata cu mine,garsoniera curata pe Brailita.

Face un oral bunicel,se uita in ochii tai si are niste ochi superbi.E pe modul soft,exact ce-mi place.Se umezeste natural si e foarte participativa la sex.

Eu am fost multumit,ne-am inteles bine,vreau sa cred,si voi reveni.Am stat o ora am platit 250.

Numai pentru amatorii de slim,revin cu precizarea.Aprecierile stiti ca sunt subiective,in functie de preferintele fiecaruia...

Locatie-9

Igiena-10

Fata-Corp 8,figura 9

Sex oral nep-8(ca nu e cu CIM)

Sex normal-8+

GFE-9(fara FK)

150/250

Te pup mersi 😘😘😘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...