Sari la conținut

ALEXIA 0785805587 slim inalta


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 

Disponibila! Wttp tel sau sms!

1fin 150 lei 30min

1h 2 fin oral pro/nep in functie de igiena, sex normal diferite (nu fac fin cim , nu fac cob)pozitii,masaj si mici fantezii 300 lei

Footfetsh 50 extra

Masaj prostata 50 extra

Dominare 400 lei totul inclus! U,S ..

Deplasare 100€ h depinde de zona! Programrea se face 1h inainte sau 30 min si stabilim daca totul este ok! Se confirma cu 30 min inainte!💋💋💋 Locatia pe str. Brailita Vitan

Link spre comentariu
  • Oras:Tennessee
  • Oras:Tennessee

post-163921-0-72979500-1562012050_thumb.jpg

 

ieri am trecut pe la Alexia..... 

locatia- 8

ok k locuri de parcare ...garsoniera rezonabila , prosop de dimensiuni mari dar ca geluri de dus doar ceva cu floricele pe ambalaj ....

Alexia-8

nu mai este slim ...a pus ceva kg dar inca arata ok !in mod normal nu as fi ramas , avand in vdr la ce ma asteptam , dar are o fata frumoasa , un zambet frumos , vorbeste frumos , asa ca am ramas ...

GFE-7

initial am fost f placut impresionat ...finalul in care incerca sa-mi explice ca de fapt o ora dureaza maxim 50 de min a fost dezastruos ...

ON-7

destul de ok ! simti efectul de pompa care aspira la supt ...dar cam atat !!! no deep , no lins coaie - doar te mangaie cu mana ....umed ..no CIM , no COB ...

NP-7

am inceput in LOT  , se misca bine , dar cand am inceput sa schimbam pozitiile au inceput probleme restrictive ...am finalizat intr-o pozitie cam nashpa ...un masaj destul de bun ...iar  a doua finalizare inceputa cu "nu mai este timp....'chestii de genu !!!a supt-o ...mi-a mai tras o laba ....in fine !!!am terminat intr-un final !!!

CADOU

300RON/H arata ok dar prestatia este cu indulgenta la 200RON/H

DE RECOMANDAT

PLM !!! eu am fost dezamagit !!!clar ca nu am dc sa mai revin !

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Am fost si eu la Alexia dupa mai mult timp  :)

 Parul lung si dat peste spate , ii sta foarte bine 

am schimbat doua  pozitii la normal , am incercat si fk dar din pacate nu este voie - are buzele foarte frumoase 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...