Sari la conținut

ALEXIA 0785805587 slim inalta


Postări Recomandate

am fost duminica la ea...dovada e ca stiu adresa...intre gio cafe si carefour, la etajul patru...inalta bruneta...

nu prea mi sta mie in fire sa comentez p aici, dar depasesti limita coaie.Esti cel putin retardat,stai in plm numa pe forum sa strici toate topicele.Pe ce topic intru,jap panoramic.Mai iesi dreacu pe afara si tu handicapatule
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu am avut dar am auzit ca nu mai scapi de ea !!! Deci daca as fi avut s ar fi vazut draga🤣🤣🤣 asa ca sunt curată ceea ce deduce ca nu am avut si nici nu vreau sa am contact cu oameni care are😉

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 24035
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Nu am avut dar am auzit ca nu mai scapi de ea !!! Deci daca as fi avut s ar fi vazut draga🤣🤣🤣 asa ca sunt curată ceea ce deduce ca nu am avut si nici nu vreau sa am contact cu oameni care are😉

“Cu oameni care areâ€....da da 😂😂😂

La BAC ai luat nota de trecere sau tot 4 ca la futut, draga?

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vai tu ce intelinget esti 😂😂😂altceva nu ai de facut sa ma uramaresti pe mine ma faci sa rad cand am.luat eu 4 la futut🤣🤣🤣

Cred ca iti trebuie ochelarii nea' laury😂

Doar gura e de tine restul😴

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu cred ca esti mare Peste inrait si iti este frica ca face alta mai multi bani ca "stropinela"ta asta deduc din comportamentul tau care nu mai am scapare de tine!

🤣🤣🤣

  • Minus 2
Link spre comentariu

Eu cred ca esti mare Peste inrait si iti este frica ca face alta mai multi bani ca "stropinela"ta asta deduc din comportamentul tau care nu mai am scapare de tine!

 

Înseamnă ca nu ai citit texte de fish!

Rechinii au un limbaj de 2 bani, iar când ii intrebi ceva elegant sau care depășește posibilitatea de înțelegere o dau pe înjurături și minusuri!

Asta ca sa faci diferența între oameni care au ținut in mâna cărți și oameni care sug seva de la alții, precum dăunătorii!

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...