Sari la conținut

Andra 0722194471


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună ziua,dragilor!!

Mai intai, voi preciza serviciile, apoi pretul si timpul alocat, lucru pe care il voi detalia mai jos.

Serviciile :

sex normal doar protejat in diferite pozitii;

sex oral cu sau fara prezervativ, in functie de igiena si alegerea ta;

Finalizare corporala ( pe sani );

Sarutari pe corp

sex in 3 cu colega mea;

Preturile vor fi in functie de timpul alocat si ceea ce facem, repectiv :

Pentru sex

30 min - 100 lei - 1 finalizare;

60 min - 200 lei - 2 fin;

? 120 min(2ore) - 500 lei - 2 sau 3 fin.

Programul si disponibilitatea mea il postez doar in ziua in curs ! Teoretic, sunt de luni pana sambata !

Daca sunt sunata si nu pot raspunde , rog sa mi se lase un sms in care sa mi se specifice clar ora pana la care pot deranja inapoi

post-265780-0-71128100-1527594768_thumb.jpg

post-265780-0-68327900-1527594783_thumb.jpg

post-265780-0-70236600-1527594818_thumb.jpg

post-265780-0-34723200-1527594840_thumb.jpg

post-265780-0-60228900-1527594878_thumb.jpg

post-265780-0-21247800-1527594897_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator xyzzyx
Reputație: 0

Locatia este pe calea vitan pe langa blocul in renovare, sta cu Claudia care are si ea topic si a mai activat pe la Dristor parca, pozele o avantajeaza grav, este mica 1,40 gen si 35 de kg, din care 5 kg sunt sanii, care sunt exact ca in poze....in rest pozele o avantajeaza grav....serviciile sunt ok, cam jegulet prin casa si mult par de caine, au un caine negru de talie mare in casa, este tipul de fata venita de la tara sa faca niste cash la capitala, este data cu un parfum ciudatel gen avon sau oriflame, care inca nu imi iese din haine, oral cam cu dintii, normal ok dar nu stiu poate sunt eu foarte mic ca zici ca dadeam intr-o galeata, si-a facut dus.

 

aspect fata 6-7 corp 7 sanii 10+

oral 5

normal 6

gfe 6

locatie 4

 

de revenit....puteti incerca, eu unul nu revin.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da nustiu ce zic a exagerat prea mult cu 1.40 :))) Poate că la ce înălțime avea el așa mă fi văzut cine știe... Totuși cred că nustie sa facă diferența la înălțime de la un 1.68 până la cât a specificat tipul In fine si la greutate la fel acceasi problemă! Dar nu stau sa imi bat capul cu asemenea specimene

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Locatia este pe calea vitan pe langa blocul in renovare, sta cu Claudia care are si ea topic si a mai activat pe la Dristor parca, pozele o avantajeaza grav, este mica 1,40 gen si 35 de kg, din care 5 kg sunt sanii, care sunt exact ca in poze....in rest pozele o avantajeaza grav....serviciile sunt ok, cam jegulet prin casa si mult par de caine, au un caine negru de talie mare in casa, este tipul de fata venita de la tara sa faca niste cash la capitala, este data cu un parfum ciudatel gen avon sau oriflame, care inca nu imi iese din haine, oral cam cu dintii, normal ok dar nu stiu poate sunt eu foarte mic ca zici ca dadeam intr-o galeata, si-a facut dus.

 

aspect fata 6-7 corp 7 sanii 10+

oral 5

normal 6

gfe 6

locatie 4

 

de revenit....puteti incerca, eu unul nu revin.

ma mira ca are 1.40 si e larga in pasarica. ciudat!
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Da nustiu ce zic a exagerat prea mult cu 1.40 :))) Poate că la ce înălțime avea el așa mă fi văzut cine știe... Totuși cred că nustie sa facă diferența la înălțime de la un 1.68 până la cât a specificat tipul In fine si la greutate la fel acceasi problemă! Dar nu stau sa imi bat capul cu asemenea specimene

sanii tai sunt dementiali! poti pune o poza si cu pasarica Să ne lamurim ce si cum?
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Locatia este pe calea vitan pe langa blocul in renovare, sta cu Claudia care are si ea topic si a mai activat pe la Dristor parca, pozele o avantajeaza grav, este mica 1,40 gen si 35 de kg, din care 5 kg sunt sanii, care sunt exact ca in poze....in rest pozele o avantajeaza grav....serviciile sunt ok, cam jegulet prin casa si mult par de caine, au un caine negru de talie mare in casa, este tipul de fata venita de la tara sa faca niste cash la capitala, este data cu un parfum ciudatel gen avon sau oriflame, care inca nu imi iese din haine, oral cam cu dintii, normal ok dar nu stiu poate sunt eu foarte mic ca zici ca dadeam intr-o galeata, si-a facut dus.

 

aspect fata 6-7 corp 7 sanii 10+

oral 5

normal 6

gfe 6

locatie 4

 

de revenit....puteti incerca, eu unul nu revin.

E curata, ii miroase pizda?

Link spre comentariu

Locatia este pe calea vitan pe langa blocul in renovare, sta cu Claudia care are si ea topic si a mai activat pe la Dristor parca, pozele o avantajeaza grav, este mica 1,40 gen si 35 de kg, din care 5 kg sunt sanii, care sunt exact ca in poze....in rest pozele o avantajeaza grav....serviciile sunt ok, cam jegulet prin casa si mult par de caine, au un caine negru de talie mare in casa, este tipul de fata venita de la tara sa faca niste cash la capitala, este data cu un parfum ciudatel gen avon sau oriflame, care inca nu imi iese din haine, oral cam cu dintii, normal ok dar nu stiu poate sunt eu foarte mic ca zici ca dadeam intr-o galeata, si-a facut dus.

 

aspect fata 6-7 corp 7 sanii 10+

oral 5

normal 6

gfe 6

locatie 4

 

de revenit....puteti incerca, eu unul nu revin.

servicii bune si facut un ban in capitala nu se exclud, foarte bine vrei sa faci niste bani, nici o problema daca se merita, pot sa fii si de unde oriunde, nu conteaza.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Andrada! Foarte frumosi sanii. N as crede ca are 1.40...e minion ce dracu?:)) ne dadeam seama din poza daca suferea de nanism. Cred ca are 1.60, 1.68 nu cred ca am eu 1.69 si par mai inalt decat ea in poze. In fine prea putin important asta. ANDRA pune poze si cu fundul sa vedem si acolo ce si cum.

2 intrebari:

1. Cat costa finalizarea ori ora cu tine si colega?

2. Fk se poate?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Bună ziua,dragilor!!

Mai intai, voi preciza serviciile, apoi pretul si timpul alocat, lucru pe care il voi detalia mai jos.

Serviciile :

sex normal doar protejat in diferite pozitii;

sex oral cu sau fara prezervativ, in functie de igiena si alegerea ta;

Finalizare corporala ( pe sani );

Sarutari pe corp

sex in 3 cu colega mea;

Preturile vor fi in functie de timpul alocat si ceea ce facem, repectiv :

Pentru sex

30 min - 100 lei - 1 finalizare;

60 min - 200 lei - 2 fin;

? 120 min(2ore) - 500 lei - 2 sau 3 fin.

Programul si disponibilitatea mea il postez doar in ziua in curs ! Teoretic, sunt de luni pana sambata !

Daca sunt sunata si nu pot raspunde , rog sa mi se lase un sms in care sa mi se specifice clar ora pana la care pot deranja inapoi

semeni surprinzator de mult cu o fata draga mie ce sa retras! :kiss3

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...