Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mie mi-a placut foarte mult experienta cu ea , a fost cam greu sa facem si sex si sa manipulez o camra si un telefon de aceea nu am facut asa mult insa putin si bun .

Ea este incepatoare si de aceea tehnica mai debutanta la oral ( nici cu mine nu e usor chiar pentru avansate ) insa  compenseaza prin faptul ca se implica pune suflet , asculta , si ca e foarte buna din punctul meu de vedere avand un corp exact cum imi place mie si o fata draguta cu trasaturi orientale si corp de columbianca. Am cunoscut cateva de aceea zic. Cred ca si la oral are potential caci a avut niste momente de sclipire de putin arta de figuri interesante . I-am aratat si un videoclip eucativ pe care la privit cu mare atentie ceea ce inseamna ca in timp poate ajunge unde is doreste . 

Are sanii foarte tari , nu mari dar foarte placuti la strangere deosebit de fermi.

La corp pe piele mai are si ea imperfectiunile ei discrete dar nimic deranjant la ce forma are nu mai conteaza pentru mine.

 

Felul ei de a fi e placut , simtit si asta conteaza pentru atmosefera necesara.

 

Colega ei vine cand se termina ora sa bata in usa si sa insiste ceea ce nu e prea ok.

Ea insa a stat cu mine peste o ora avand in vedere ca destul timp am risipit cu problemele tehnice.

 

Eu o recomand. 

Merci Andra mi-a placut mare placere si am o amintire placuta in arhiva.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733438570
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0733438570
  • Oras:bucuresti

Buna, momentan sunt in bucuresti! cred ca voi ramane pana pe 21 sept, vreau sa filmez ceva incitant! astept propuneri! cel care va scrie un scenariu fetish care sa imi trezeasca interesul, va filma cu mine..... poop

 

https://xhamster.com/videos/sexy-bomba-andra-brazil-dancing-adrenalina-12356456

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...