Sari la conținut

Blonda - bomba sexy - 0721947780


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

maxim 4 pe zi .

e munca grea, nu prea mai merge ca anul trecut dar incerc sa imi dozez energia, ejaculez mai rar sau deloc si maninc banane dimineata.

iar cind nu mai pot mai fut si cu pula indoita . succes la balauri.

Banane ?? Si eu care credeam ca ai plantatie de hrean 😎 No Ofence !!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Daca vrei sa te convingi poți veni la mine... Nu o sa îți para rau te pwp

Ionelooo te-am sunat astazi dar erai pe treaba ca nu ai raspuns. Ia zi fata aici ce faci tu, adica ce sti tu sa faci cel mai bine si pentru ce tarif.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Scuze...daca nu am rasp eram ocupata...fac oral normal cu sărutări fierbinți masaj și alte mici fantezii și că preț este 100/200 acum voi să-mi spuneti cat de bine fac ceea ce fac

asta cu sarutari fierbinti...e ca o lauda.lasa omul sa vina sa te descopere..in rest,numai bine!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

o sa iti raspund eu ce faci bine si ce faci ai putin bine, trebuie sa accepti critica si sa nu te superi

oralul poate fi imbunatatit , mai diversificat , mai adinc si cu mai multa implicare . mie mi-a placut dar celor mai pretentiosi nu cred ca le  vei face fata .finalizare orala nu stiu daca faci , dar daca faci e un plus.

incerca sa mergi la un coafor mai de soi ,vopsit , tuns si stilat.

nu mai primi clientii in haine de strada , foloseste pantofii cu toc in combinatie cu o lenjerie sumara .

foloseste o crema de corp cu miros neutral , mai ales pentru fese .

dus obligatoriu inainte si dupa vizite .

stabileste durata finalizarii intre 20-30 de minute .

incearca sa ai in fiecare zi prosoape si lenjerie de pat  curate, citeva seturi pentru ca sinteti 2 fete si traficul e mare .

mai aeriseste camerele citeva minute dupa ce pleaca clientii .

puteti face o combinatie, tu si colega ta , sa intrati amindoua cu un client .

da-mi un semn cind esti pregatita sa vin sa iti fac citeva poze de prezentare reprezentative.

in rest ce faci ,faci bine.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

a doua vizita , multe puncte pozitive.

curatenie generala , ca inainte de craciun.

lenjerie foarte sexy , scolarita obraznica

oral pasional inca mai avem de lucrat ,

parul fresh si pieptanat , urmeaza vizita la coafor .

fk timid dar promitator

gemete slabe , din ce in ce mai interesante in momentul in care e bine atinsa

incepe sa aiba curajul de a privi in ochi , imagine destul de excitanta .

foloseste crema pentru repararea vergeturilor de pe fese, se vede deja o usoara ameliorare .

comportament foarte politicos, orientata catre client .

inca speriata de ejacularea pe fata sau in gurita ', pacat .

la fel , in privinta analului , nici in ruptul capului .

o jumatate de ora petrecuta cu folos, ma bucura aparitia sa , sper sa progreseze cit mai rapid, se pare ca ambitia si determinarea nu-i lipsesc.

puteti fi mai blinzi cu ea , vor urma in curind si poze noi , sincer am vazut ca se straduieste sa se adapteze la un nivel mai ridicat al serviciilor si e de apreciat, eu ii tin pumnii

igiena corespunde , fresh , epilata , chiar o dira de parfum discret .

post-251495-0-35646600-1545365407_thumb.jpg

post-251495-0-22990700-1545365537_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...acum voi să-mi spuneti cat de bine fac ceea ce fac...

Iti moi bag si io la lista aia "to do"...

 

Cind omu vria sa futa primu lucru cari il fasi ie sa ti sune. Ala ie primu contact...si ciel moi inportant...ca dupe cum ii raspunzi iel vine sasi baji pula in tine...sau isi baga pula di tat...si nu moi calca nisiodata pila tini !

 

Obiceiu asta di coarde proaste facute gramada...sa pui omu sa ti sune di 15 ori pina ii deschizi usa intrun final...uital !!! Da omului adresa dila bun incieput casa nu moi fii nevoit sa ti sune din fata scarii si sa ti intriebe cie fasi acuma...di față cu tati babele dila scara !!!

 

Deschide usa si intimpina futacu...nuti ascundi ca proasta. Zimbeste si fi primitoare...ca o vinit sa ti futa si sa se simta bini...nu sa faca rebus. Ie datoriia ta sal fasi sa se simta bini vinit...nu sa faca calea intoarsa si sa ti lase cu buza unflata ! Grasa aia cari fasi gauri si santuri in canapea...invato sa zica "buna seara"...nu sa zaca ignoranta ca vaca pi bucili iei nesimtite !!!

 

Invatati mah proastelor ca omu vini pientru plasere...pientru asta va da bani ! Nu sal ienervati cu atitudinili voastre di taranci proaste puse pi capatuiala la orasi !!!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

cu ani in urma , Multi dintre noi au cunoscut o fata slabuta si timida , de care Multi au fost nemultumiti la debutul sau pe scena constantei.

presta intr-o locatie nu tocmai kosher, impreuna cu niste veterane care o "invatau "doar de "bine".

anii au trecut si micuta pe atunci a crescut  a progresat , a luat viata in piept pe cont propriu si la un moment dat ,pe spinarea ei a ajuns la top, apoi, ne-a parasit plecind pe meleaguri mai bune .

recent intoarsa in oras, lumea se inghesuie pentru a obtine o programare .timpul poate schimba destinele .cei mai vechi pe forum stiu despre cine vorbesc.

am deschis aceasta paranteza , fara intentia de a face previziuni , cum ca ionela va urma aceeasi traiectorie, la fel de bine se poate pierde in neant .

exemlplele ar putea continua , sint n fete care au inceput cu stingul , care au inteles pe parcurs faptul ca un client satisfacut e mai important decit 3 gusteri fraieriti pe banda rulanta. nu dau nume , cine stie, cunoaste .

ionela nu este inca la nivelul certitudinilor , probabil ca vor mai trece zie bune pina va ajunge la un nivel mediu.

in schimb , e deshisa la dialog, dornica sa acumuleze noi cunostinte , sa se perfectioneze si sa ofere ceea ce fiecare client isi doreste , calitate.

nu se poate spune ca la momentul actual , poti sa mergi la ea cu sacul , ca la pomul laudat , dar atitudinea cu care clientii o trateaza poate face diferenta, e putin timida , se va maturiza,, eu unul nu o recomand  decit celor care stiu cu adevarat sa se poarte cu o femeie, celor care pot adauga plusvaloare vizitind-o .

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Obi...la curvaraseala invata cini poati si cini vrea cu tat dinadinsu !!!

 

Daca nu te duce nuca diloc...daca nu ai nisi gram di discernamint...daca iejti doar o alta proasta...apucati di altciva...ca oi sa fasi foamea din prostitutii !!!

 

Fututu nui greu...da iti trebe saminta ! Sunt pustoaice la cari li vini natural...o fac bini din prima...fara mari taclale si sedinte. Porma sint proaste cari intro veata di curvaraseala nor invata nimica...dila nimenea.

 

Ie adivarat ca or iegzistat si iegscepti...dara la fetili alea so vazut dorinta di a corecta ci nor facut bini...di a indrepta greseala. Io la asta nam vazut nimika !!!

 

;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

nici pe mine nu  m-a impresionat prea tare la prima vedere dar ieri am vazut cum la distanta de citeva zile , s-a schimbat la 180 de grade, fapt care imi da sperante in privinta ei . asta este si motivul pentru care am reactionat la postarea ta .

in afara de asta pot spune cu mina pe inima ,descoper des fete care de 100 de roni nici macar nu se sinchisesc sa isi dea chilotii jos si considera ca iti fac o favoare atunci cind iti baga in buzunar mina cu nesimtire

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Şti cari ie probliema di fapt ? Pi fatuca asta no ajuta diloc nisi carcasa ! Nui vro frumusete casa acciepti cumva compromisu ! Ie doar o alta ştearsa !!! Daca moi ari si atitudini dastea di jmekerii dila tara pi ia...zi si mii atunsea cui ii ieste di folos ???

 

Pi mini nu mo convins cu nimica ! Ie fete cari merita mult moi mult ca ia ! Cari merita sa fii bagati in seama. Io creca am dipus dija mult pria mult iefort si gargara pientru asta...cai doar una cari nu creca rezista pina dupe sarbatori pi peata !!!

 

Daaar...astiept sa fiu surprinsa si sa dovideasca ia ca am gresit io in ievaluare !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

mie imi place Ionela ...o stiu de cand era colega cu Cristina CREME SI ULEIURI ..pe la T-uri la parter

 

din prima am avut o atractie pentru sanii ei uimitori de mari pentru o piticanie ca ea ...si desi este de etnie (cred) este una din fetele care stie sa se poarte cu clientii...e adevarat nu este o frumusete 

 

deosebita dar are o frumusete interioara care ti-o arata de fiecare data cand te vede atunci cand stii sa te porti cu ea ...multe dupa cateva vizite o dau in balarii se poarta de parca esti dator cu ceva 

 

la ele in loc sa aprecieze ca esti client fidel ....Ionela are cei sapte ani de acasa .Mare diferenta intre ea de exemplu ...si colega ei de camera in privinta asta . Poate ca nu exceleaza prin ceva 

 

anume desi pune pasiune sa te faca sa te simti bine dar ...ce-mi place la ea este faptul ca vrea sa fie corecta cu tine sa nu te lase sa pleci nemultumit ...adica ca ii pasa 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...