Sari la conținut

Blonda - bomba sexy - 0721947780


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

poza este din noua locatie undeva pe la Ciresica (rompetrol) la parter ...serviciile aceleasi de calitate si fata primitoare ca de obicei 

 

singurul neajuns este ca este foarte firava si nu cred ca rezista la persoanele mai corpolente ea avand pana in 40 kg 

 

in rest totul este ok ...nu te grabeste ,participativa si proclient .....de altfel eu am vizitat-o destul de des niciodata nu am plecat nefinalizat 

 

are si o colega mai plinuta dar simpatica foc ....cred ca s-ar completa daca le-ar lua cineva pe ambele ....pret 100/200

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

poza este din noua locatie undeva pe la Ciresica (rompetrol) la parter ...serviciile aceleasi de calitate si fata primitoare ca de obicei

 

singurul neajuns este ca este foarte firava si nu cred ca rezista la persoanele mai corpolente ea avand pana in 40 kg

 

in rest totul este ok ...nu te grabeste ,participativa si proclient .....de altfel eu am vizitat-o destul de des niciodata nu am plecat nefinalizat

 

are si o colega mai plinuta dar simpatica foc ....cred ca s-ar completa daca le-ar lua cineva pe ambele ....pret 100/200

Multumesc frumos. O sa o apelez cand prind vreo "gaura" in program. Chiar sunt curios si de colega. Ar merge un Yng si Yang cu una skinny si cealalta pufoasa ...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...