Sari la conținut

Fete cu circuit inchis


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Stii ce este trist? Cand faci acuzatii probeaza mai ales ca spui ca ai dovezi......plus ca persoana de care zice ca ar putea sa recomande intrun oras spune ca nu il cunoaste si ca ea si-a facut pt un timp scurt cont pe un site pt distractie iar acum isi vede de viata ei si nu intelege de ce tot se mai discuta despre ea!

Esti acela care ai a jantajat zeci de fete

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Daca sunt oameni carora le a trimis domnul in pm recomandari sa spuna aici,nu recomandarea ci doar sa confirme,daca nu, propun sa l scoata cineva afara de pe site ul asta si am terminat problema

 

Ar fi ok să-l scoată pe simivictor...Este un obsedat care a amenințat câteva fete va dau nr lor sa vb direct cu ele sa vedeti ce spune despre acest om care a recunoscut singur in pm contul nonamefuker95 este tot al lui...un retardat !care le propunea tot felul de chesti...si le urmărea si ameninta ca le spune părinților.. ca stie tot despre ele. Dar habar nu are!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Acest individ spune ca am amenintat 2 fete nu una insa nu vine cu nicio dovada desi sustine ca are!!! Spune ca am si nick ul nonamefucker95 dar iarasi fara dovezi.......pe bune Mihaita? Stii ca te-au acuzat oamenii ca ai fi peste si santajezi femei? Daca vrei postam ce spun altii! Asa ca daca stii ca Oxana a fost amenintata (numele nu este real bineinteles iar eu il stiu) pune dovezi aici sa vada toata lumea daca in pm nu vrei! Chiar te rog sau vreau sa retragi ceea ce ai spus!!

Du-te ma schilodule! Ca daca pun aici print cu amenințările facute lu oanna, oxana...si tipa care tia tras țeapă cu bani ca a vazut ca esti obsedat:))))te va injura tot forumu... vrei sa pun amenințările ca le spui vecinilor,părinților...te faci de ras singur...lasa si pe alti sa futa...egoistule retardat!

  • Like 1
Link spre comentariu

Du-te ma schilodule! Ca daca pun aici print cu amenințările facute lu oanna, oxana...si tipa care tia tras țeapă cu bani ca a vazut ca esti obsedat:))))te va injura tot forumu... vrei sa pun amenințările ca le spui vecinilor,părinților...te faci de ras singur...lasa si pe alti sa futa...egoistule retardat!

Pune cap de dovleac albastru!! Pune poze cu amenintari la adresa Oxanei tampitule care esti! Demonstreaza nu doar te juca cu vorbele boule! Iar eu nu am zis niciodata ca sunt nonamefucker95 afirmatia ai facut o tot tu! Asa ca dovezi sau lumea se va convinge ca esti doar gura sparta!!

Link spre comentariu

O sa pun si amenințările care le-ai facut la toate!!

Chiar te rog desi aici era vb de doar 2 persoane din Buzau. Ca tu vrei sa bagi in toate astea pe una care sa dadea virgina si care ma credea vreun fraier...esti binevenit si cu alea. Insa ai zis ca am amenintat 3 persoane si tare sunt curios de unde o sa scoti dovezile....insa daca tu ai asa ceva eu spun jos palaria.....dar sa fie amenintari nu cine stie ce alte tampenii!

Link spre comentariu

Si vad ca ai pus doar ce ai crezut ca te avantajeaza pe tine :))))) insa sa afirmi ca ai dovezi si totusi sa nu pui nimic este dubios....poate in acel mesaj postat de tine eram doar suparat din cauza afirmatiilor tale ;) sau poate nu. Nimeni nu poate sti insa daca vei posta dovezi ale amenintarilor la adresa zici tu a 2 fete din aceea zona...esti tare!

Link spre comentariu

Stii de ce? Pt ca acele amenintari la adresa Oxanei cum o numesti tu nu exista pur si simplu! Iar daca prin absurd ele ar aparea peste catva timp zile, luni sau mai stiu eu cat.....cred ca stiu si de ce insa as putea spune si eu mai multe pe urma cu dovezi. Insa daca exista amenintari ale mele la adresa Oxanei...demonstreaza cu date reale nu doar vorbe! Ceva concret nu ar mai lasa loc de interpretari ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Deci inca odata am avut dreptate si nu exista nimic legat de Oxana....

:)))))

Te rog !cererete afara!Esti prea obsedat...exista amenințări și la oxana si oanna si de la cea care ai amenințato cu bani!!Dar asta ar trebui să pun conversațiile cu nr tau...si oricum esti prea distrus sa recunosti....toți spun sa te las... ca esti vai morti tai mintal...

  • Like 1
Link spre comentariu

:)))))

Te rog !cererete afara!Esti prea obsedat...exista amenințări și la oxana si oanna si de la cea care ai amenințato cu bani!!Dar asta ar trebui să pun conversațiile cu nr tau...si oricum esti prea distrus sa recunosti....toți spun sa te las... ca esti vai morti tai mintal...

Toti fiind cine Mihaita? Adica nimeni? Eu risc sa pui numarul meu daca tu ai ceva de la Oxana. Plus ca daca ai avea ni s-ar vedea numarul meu unde ma conversez cu ea :)))) asa ca iarasi spui povesti!! Sau poate tu te-ai vazut cu alta Oxana :))). Daca ar fi asa descrie fata pe pm sau da ultimeke 3 cifre din numarul ei oe care spui ca vb tot timpul!!
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Si astazi o sa pun si amenințările făcute la ambele fete...ca vad ca esti prea prost..Nu vreau sa creada cei de aici ca am vrun beneficiu prin recomandarea fetelor care nu-s in circuit deschis..Eu chiar am facut recenzii pe acest forum..Am ajutat cu ceva...in schimb tu nu ai facut nimic...nici o recenzie...ai mai multe conturi...si nonamefuker95 esti tot tu...ai intrat pe mine de pe acest cont si simvictor ca sa aici ca sa le cauti sa le speli la cap cum o sa imi ceri fete ...si te.am ginit nu mai contează cum...asta o poate confirma si pisic.

 

pun si conversatia cu una cum tu o învățai să nu se mai futa sa faca video cheat ca o ajuți tu...sa nu se mai futa ca isi oferi tu 15 mil pe luna...:))))Păi ce sa faca cu ei??la salariul tau de dedeman....împinge marfa!Si daca am de recomandat o sa o fac cu drag!pt ca alti ne recomandă noua fete....

post-202356-0-02468300-1529209552_thumb.jpg

post-202356-0-79372000-1529209568_thumb.jpg

post-202356-0-48210700-1529209580_thumb.jpg

post-202356-0-18403300-1529209592_thumb.jpg

post-202356-0-03134400-1529209606_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ba muie o santajezi si pe oxana din buzău și pe prietena ei ca le ai dat 500 si ele acu sa faca video cheat ..sa lucreze pentru tine....fata a vrut să-ți dea bani da i-ai ceri dobânda...o sa o pun sa scrie chiar ea aici ... sa spuna si altii colegi de pe forum la care ele sau plâns o sa scriu eu la secțiunea fetele de pe cautsponsor..ca sunt mai multi futaci care stiu aceste lucruri..tu o sa răspunzi penal de ce ai facut

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...