Sari la conținut

Țigăncile de la A5 parter Ap.9


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Dragi futaci am luat și eu o țeapă de zile mari.Am sunat,făcut programare,ajuns la A5.Inauntru 2 țigăncușe bunișoare.Le întreb dacă fac și amîndoua și răspunsul e pozitiv.Cotizat 200 de lei,pentru amîndoua jumătate de oră,și acum începe circul.Una din ele de-abia și-a scos o măsea și nu face oral.Aialaltă n-u poate s-o bage in gură că e prea mare.Au frecat-o puțin, s-a sculat și zic ,hai să punem prezervativul.Una din ele se apucă să-l pună,și se chinue,se chinue,pînă moare Gigel.Dau eu să-l pun,și cînd mă uit ,ea puse-se prezervativul invers,normal că nu se rula pe Gigel.Iau alt prezervativ și le zic să mai facă puțin oral să o scoale din nou.La care ele î- mi explică că oralul se face doar la început și că ele nu mai fac.Ok ,o frec singur,se scoală,și le zic să stea capră .Ia ghiciți,una nu vrea pe la spate că e prea mare,și pe aialaltă a început s-o doară măseaua care și-a scos-o că a trecut efectul analgezicului,și oricum mi-au spus că a trecut timpul.Nu mi-a mai trebuit nimic,vroiam să le bat,dar mi-am zis că nu ele sunt de vină,ci eu,cînd le-am văzut țigănci trebuia să fug.Așa că dacă auziți de A5,ap.9,parter,fugiți cît vă țin picioarele,și nu vă uitați înapoi.Nr. nu-l mai am că l-am șters din telefon.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...