Sari la conținut

Amalia new 0752827505


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ce o intelege domnisoara prin " forme "  ? spui ca ai forme cand esti mai plinuta camd esti skiny nu se potriveste pt ca in mod normal toate femeile au forme " Cur , Sani , Solduri si Bulane" 

di poza a treia merita incercata mai ales daca face anal 

Link spre comentariu

Am sunat-o, mi-a raspuns ca nu poate vorbi si i-am cerut detaliile printr-un mesaj. Mai jos vedeti si voi discutia

..

 

Eu spun pas.

 

https://s22.postimg.cc/85qi3rmv5/Screenshot_20180603-161218.png

 

I-ai dat șah pe final!😊

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat si eu sa vedem ce cum in ce fel...

 

Avea gura inclestata!!! Abia vorbea. Scoteai cuvintele cu foarfeca de tuns gardul viu!!!

 

Cam sictirita asa...

Dld Unirii nr 61? Trebuie sa aflu ce scara... la scara 1 sta zdreanta aia care m.am luat cu ea pe calea victoriei "anastasia", mai nou locuieste in zona aici cu alt nume!!! Parca mai are o colega cu voce frumoasa dar pacat ca e sub papacul ei.

 

Cand ajung maine in Buc o sa vad ce cum in ce fel sta treaba!

Link spre comentariu
Vizitator soorgteu
Reputație: 0

Am sunat in decurs de 2 saptamani si a schibat locatia de 2 ori, acum zicea ca nu mai sta sau nu o sa mai stea la unirri 61 si se muta in sector 4. ... 

foarte inconvenient. si complicat.  

Link spre comentariu
  • Oras:Dubai
  • Oras:Dubai

 

Aoleu ... pe bune ? Asemenea comentarii rele ? De ce ?

1)Eu imi schimb locația pentru simplul fapt ca nu sunt mulțumită de apartamente ... sau de zona

2)cu pretul si servisul meu ... post face ceea ce vreau

3)cand nu raspund o fac pentru ca sunt ocupată

4)cine a fost la mine ....ca sa spune el "adevarul ?

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Prima data am vorbit cu amalia duminica trecuta. M-am programat in jumatate de ora. Cand am ajuns acolo nu a mai raspuns la telefon. Asta a fost prima bila neagra.

 

Acum 2 seri am vorbit cu ea, am cerut detalii despre pret. Are varianta la 30 de minute, 45 de minute sau 60 de minute. Din punctul meu de vedere, a doua bila neagra. Am zis totusi sa incerc pentru ca prea vorbeste frumos si am intrebat daca e ok in 15 minute. Nu a fost ok pentru ca avea o programare si mi-a spus sa vin in 20-30 de minute. A treia bila neagra.

  • Like 4
  • Minus 18
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...