Sari la conținut

Crystyna Noua in orasul tau 0757601206


Vizitator crystyna94

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Adevarul doare ce sa facisi daca aveai putina minte treb sa faci o descriere totala a clientului tau nespalat in loc sa generalizezi.

Si daca vine vb de spalat eu am fost la dus inainte pe cand tu ai omis acest lucru si cand am term tu te ai imbracat spunand ca astepti un alt client deci???.

Nu cred ca s-a plans vreodata clientii de igiena mea,si daca tu ai fost vreodata la mine sunt 1000% convinsa ca scriai de mult romane aici...Te rog eu frumos stai cuminte in banca ta ai grija de femeile tale,am observat k te incurca preturile si serviciile mele.si daca mai continui asa o sa devin umbra ta :))) daca vad k lasi recenzii bune la femei dn alte orase si tu sanky esti dn Tg Mures

Unde sunt alea vin si eu,si daca eu nu o sa vin trimit pe altele cu aceleasi servicii si preturi, fishule ieftin.

Smecheri ma voi si daca se desteapta alea si pleaca nici bani de o apa plata nu aveti...lasa ma pe astia seriosi sa dea recenzii,bune,rele asta Este Dar ei macar au 7 ani de acasa tu ce dq ai ca ma apuca si Mila :))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cand te mai intorci cauta un apartament mai usor de gasit ca mi-e dor sa-ti vizitez curu ala mare, frumoasa mea

Infratirii cel mai simplu:))))

O sa vad ce pot sa gasesc.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pacat ca trece vara si nu mai e soare ,de unde scoti umbra nu stiu,dar needucatia nu trece niciodata.

"Ca nu mai "ESTE" soare :)))

Sti ce bn m-Am trezit astazi chiar nu vreau sa ma mai enervez cu pers ca Tine.

Vezi k ai teritoriu liber :)) Dar nu am putut sa plec sa nu las o fata aici sa te enerveze mai rau ca mine :))

Spor la bani guvidule:))

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

Am fost si eu la domnișoara dar nu am as apucat sa scriu până acum ... a trecut cam o lună de atunci ... într-adevăr este cea din poze dar atitudinea nu mi-a plăcut deoarece mi-a comunicat adresa și eu am ajuns în spatele blocului dar până la urmă după indicatii am ajuns în fața .... ne-am inteles la o finalizare ... Ok.... face un oral după 1 minut zice ce pozitie vrei ... i-am zis ca mai vreau oral .... după inca un minut a scos prezervativul și am trecut la normală... fata era grăbită tare ... Nici nu am plecat și deja suna altcineva la interfon ... Si mai are si colega... Si era sa dau nas in nas cu "futaciosul"colegei..... deci eu la ea nu o sa mai ajung ... fast fuck parerea mea.

  • Like 1
Link spre comentariu

Împărtășesc opinia antevorbitorului: d-ra foarte grăbită, cu toane, nici o tentativă de a construi un minim de chimie interpersonală atît de necesară pentru un act reușit, nici o brumă de gfe, per ansamblu o experiență dezamăgitoare.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Va salut....merita vizitată fata? As merge o tura pt anal. Ați făcut careva anal cu ea?

Salut. Din pacate am incercat la prima întâlnire dar m-a refuzat ca sunt prea mare.

Deci, ori face rar ori deloc.

E pe ideea, vii măsurăm si decidem pe moment.

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Va salut....merita vizitată fata? As merge o tura pt anal. Ați făcut careva anal cu ea?

Eu am vizitat-o de 4 ori, am fost multumit nu pot sa zic nimic rau despre ea...anal nici cu mine nu a facut. Azi fiind ziua mea, poate ii fac o vizita iar.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Eu am vizitat-o de 4 ori, am fost multumit nu pot sa zic nimic rau despre ea...anal nici cu mine nu a facut. Azi fiind ziua mea, poate ii fac o vizita iar.

La multi ani! Sa fii sănătos.

Dar nu cred ca au șanse azi.

Parca e plecată, in Bucuresti?

Link spre comentariu

Vizitator mercedes1990
Reputație: 0

Eu am vizitat-o de 4 ori, am fost multumit nu pot sa zic nimic rau despre ea...anal nici cu mine nu a facut. Azi fiind ziua mea, poate ii fac o vizita iar.

La mulți ani și ciocane tari!!!

 

Dar cum ii fata ca in poze? Sau ii slăbuță?

As vrea sa am de ce prinde sa nu fie slaba slaba ca nu îmi place

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...