Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Blonda rusoaica,ochi albastrii

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
22 raspunsuri in acest thread

#21 mihaita44

mihaita44

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 101 Postari:
  • Inscris la:
    07 August 2015
  • Reputatie: 63

Postat 03 July 2018 - 10:53 AM

Bă, tu ești prost sau te faci.

Cum poți spune că fata e retrasă când are topicul activ pe Publi24 ?

Și las-o mai moale că am ceva cu tine ori cu alții ...dacă aveam ceva cu tine nu îți apreciam pozitiv postările.

Ca as fi prost ramane sa aprecieze cei ce vor citi si vor intelege ceea ce am scris eu mai sus,despre  nr de telefon al fetei respective,vrei sa-ti detaliez tie personal de ce e alt anunt si alta fata in locul celui initial?

Fata asta noua e Rodica, de pe Transilvaniei,pe numele de scena,Gabi,atat pot spune deocamdata,Daca vrei sa fii mai bine informat,pune mana pe telefon si sun-o,dupa care revino aici si relateaza-ne si noua daca am dreptate sau nu,asta daca esti in stare s-o faci si nu ramai la stadiul de a primi informatii gratuite fara vreo stradanie suplimentara...

Ca ai avea ceva cu mine?Pfff,nu cu mine,ca n-am ce sa impart eu cu tine,tu  la 10 topice postate,gasesti nod in papura la mai mult de jumatateiar in ceea ce ma priveste,chiar daca am doar 3 ani de la inregistrare ,citesc pe forumul asta de dinainte de a te inscrie tu,asa ca stai linistit si nu te mai agita atat.

Si daca creierii tai tot nu proceseaza informatiile primite de la mine,referitoare la ceea ce a scris Pasha_Man,hai ca-ti dau mura-n gura nr initial al Adinei,sa analizezi care e prostul la care faci referire,ca ai afirmat mai devreme ca atat postarea  fetei cat si nr de telefon sunt similare...

0753762053 

Anuntul intr-adevar e activ,dar e alta fata cu alt nr de telefon si reafirm,Adina s-a retras.,poate pe viitor va confirma si colegul Poznai ceea ce spun.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 el nino35

el nino35

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 69 Postari:
    • Inscris la:
      17 January 2016
  • Reputatie: 65

Postat 22 July 2018 - 02:58 PM

Mihaita44 tinene si pe noi la curent daca mai afli ceva de rusoaica cu ochi albastri...

Aceasta postare a fost editata de el nino35: 22 July 2018 - 02:59 PM

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 mihaita44

mihaita44

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 101 Postari:
    • Inscris la:
      07 August 2015
  • Reputatie: 63

Postat 22 July 2018 - 05:09 PM

Mihaita44 tinene si pe noi la curent daca mai afli ceva de rusoaica cu ochi albastri...

E pe circuit inchis.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi