Sari la conținut

Panoramic


Postări Recomandate

Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu e vremea de muraturi tataie acum se face gem de capsuni :D

Se fac și castraveți murați, de vară. Ăia de se fac la soare în 3 zile.

Sezonul căpșunilor a cam trecut.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Se fac și castraveți murați, de vară. Ăia de se fac la soare în 3 zile.

Sezonul căpșunilor a cam trecut.

 

Dar cum de ai avut o revelatie atat de profunda la ora asta ? Cum ca ultravox face parte din categoria legumelor conservate in apa sare si condimente

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Dar cum de ai avut o revelatie atat de profunda la ora asta ? Cum ca ultravox face parte din categoria legumelor conservate in apa sare si condimente

Câteodată am revelații.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu. Probleme?

 

Esti mai ceva decat pomu de craciun crede.ma personal mie nu mi place ma face sa ma simt in pericol credeam ca e cel mai nasol lucru care nu l suport pana sa dau de tine 

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Esti mai ceva decat pomu de craciun crede.ma personal mie nu mi place ma face sa ma simt in pericol credeam ca e cel mai nasol lucru care nu l suport pana sa dau de tine

 

Ghinionul tău.
  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

In fine ia zi cum e cu pensia cred ca ti a crescut si tie :P

 

Nu ai haz, băiete! Am mai mulți ani până la pensie, decât ai tu ani de școală.

Văd că te plictisești și cauți băgare în seamă! Ai grijă ce-ți dorești!

Somn ușor!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu ai haz, băiete! Am mai mulți ani până la pensie, decât ai tu ani de școală.

Văd că te plictisești și cauți băgare în seamă! Ai grijă ce-ți dorești!

Somn ușor!

 

Nu ma plictisesc mosulica chiar nici nam prea multe ce vorbi cu matale dar uneori in timp ce mi vad de ale mele vad opiniile tale mirobolante asupra tuturor subiectelor de pe DG si chiar mai facut curios sa vad cat esti de cultivat 

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu ma plictisesc mosulica chiar nici nam prea multe ce vorbi cu matale dar uneori in timp ce mi vad de ale mele vad opiniile tale mirobolante asupra tuturor subiectelor de pe DG si chiar mai facut curios sa vad cat esti de cultivat

 

* n-am prea multe...

*m-au făcut...

Până să discuți despre cultură, începe cu ortografia elementară, puțoiule! Aia cu cultira, las-o pe msi târziu. Capisci?

  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

* cultura

 

Iar s-a trezit Nea Caisa si o ia cu cercul pe toate topicele de la primele ore ale diminetii ?

 

De puroi mai scapi , folosind antibiotice , dar de asta nicio sansa . =))

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

* cultura

 

Iar s-a trezit Nea Caisa si o ia cu cercul pe toate topicele de la primele ore ale diminetii ?

 

De puroi mai scapi , folosind antibiotice , dar de asta nicio sansa . =))

Marș, mă, trogloditule! Iar ai mâncărimi?
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

* n-am prea multe...

*m-au făcut...

Până să discuți despre cultură, începe cu ortografia elementară, puțoiule! Aia cu cultira, las-o pe msi târziu. Capisci?

 

Cadavru senil fost profesor  la Litere in cautare de atentie

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

* cultura

 

Iar s-a trezit Nea Caisa si o ia cu cercul pe toate topicele de la primele ore ale diminetii ?

 

De puroi mai scapi , folosind antibiotice , dar de asta nicio sansa . =))

 

Ii trebuie un vaccin antijigodie nu toti caini sunt sanatosi mai sunt si caini turbati 

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cadavru senil fost profesor  la Litere in cautare de atentie

Studiile mele nu sunt de Litere. Tu fiind un agramat ...

Ii trebuie un vaccin antijigodie nu toti caini sunt sanatosi mai sunt si caini turbati

 

* câinii...

Băiete, tu chiar duci lipsă de atenție. Vrei să te bag eu în seamă cu o muie? Stai în banca ta, că ești prost de bubui și mai și semnalizezi! Ăsta e un forum pentru oameni mari, nu pentru puțoi neterminați.

Alles klarr?

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Studiile mele nu sunt de Litere. Tu fiind un agramat ...

* câinii...

Băiete, tu chiar duci lipsă de atenție. Vrei să te bag eu în seamă cu o muie? Stai în banca ta, că ești prost de bubui și mai și semnalizezi! Ăsta e un forum pentru oameni mari, nu pentru puțoi neterminați.

Alles klarr?

 

Da ma da ramane cum ne am inteles =)) Asa e studiile tale nu sunt nicaieri am zis de litere ca vad ca esti obsedat de gramatica Daca traiesti cu impresia ca esti vreun academician nu nene esti un om fara viata sociala plictisit la maxim care streseaza lumea altceva nu esti 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Studiile mele nu sunt de Litere. Tu fiind un agramat ...

* câinii...

Băiete, tu chiar duci lipsă de atenție. Vrei să te bag eu în seamă cu o muie? Stai în banca ta, că ești prost de bubui și mai și semnalizezi! Ăsta e un forum pentru oameni mari, nu pentru puțoi neterminați.

Alles klarr?

 

Iauzi vorbe grele pe tine bai mosule cine esti ma tu pe forumu asta sa decizi al cui e pentru cine e vrei sa schimbi profilul si sa vb aici despre subiectele TVR1 ? Iti dai seama cata lume ai plictisit? Scuteste-ma nene ca n.am chef dute la peste ia.o pe vecina la o shaorma asteapta tramvaiu ai destule de facut 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

imi place de bufnita asta... a ajuns sa se enerveze din orice , basca sa corecteze , si nu doar texte  =))

 

Nu stiu ma doare fix in 14 de persoana lui oricum nu inseamna nimic pentru nimeni de pe aici 

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Da ma da ramane cum ne am inteles =)) Asa e studiile tale nu sunt nicaieri am zis de litere ca vad ca esti obsedat de gramatica Daca traiesti cu impresia ca esti vreun academician nu nene esti un om fara viata sociala plictisit la maxim care streseaza lumea altceva nu esti

 

Iauzi vorbe grele pe tine bai mosule cine esti ma tu pe forumu asta sa decizi al cui e pentru cine e vrei sa schimbi profilul si sa vb aici despre subiectele TVR1 ? Iti dai seama cata lume ai plictisit? Scuteste-ma nene ca n.am chef dute la peste ia.o pe vecina la o shaorma asteapta tramvaiu ai destule de facut

 

Eu sunt eu! Clar?

Tu ești un pulifrici neterminat cu 'arfe-n capul ăla de tip mulțime vidă. Ca orice agramat cu școala primară făcută pe genunchi, te enervezi când ești corectat și o dai în tangouri și diversiuni.

* du-te la pește...

 

imi place de bufnita asta... a ajuns sa se enerveze din orice , basca sa corecteze , si nu doar texte  =))

Stârpitură, ai prins glas și te agăți de căcățelul ăsta împrăștiat? Tu, patron de hotel, om de afaceri, la fel de semidoct și de pauper neuronal? Trist, foarte trist!
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Eu sunt eu! Clar?

Tu ești un pulifrici neterminat cu 'arfe-n capul ăla de tip mulțime vidă. Ca orice agramat cu școala primară făcută pe genunchi, te enervezi când ești corectat și o dai în tangouri și diversiuni.

* du-te la pește...

 

Stârpitură, ai prins glas și te agăți de căcățelul ăsta împrăștiat? Tu, patron de hotel, om de afaceri, la fel de semidoct și de pauper neuronal? Trist, foarte trist!

 

N.ai ma tu treaba cu scolile mele si nu ma enervez n.am de ce pentru un mos senil care traieste din tigari cerute pe casa scari 

Hai cius 

  • Like 5
Link spre comentariu

Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu stiu ma doare fix in 14 de persoana lui oricum nu inseamna nimic pentru nimeni de pe aici 

 

Pe mine nici acolo

 

Se agita ca ultimul penibil si face ca asta

https://media1.giphy.com/media/26tno5f6B0AwsTC9O/giphy.gif

iar cand simte ca s-a oparit prea tare , ca asta

 

https://media2.giphy.com/media/24MlC0gDHUAKY/giphy.gif

 

Atat

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...