Sari la conținut

Panoramic


Postări Recomandate

  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

cand merg la w.c. intru pe nimfo

sa ma pis pe tine de retardat cu un singur neuron

nici la ora asta nu stii cine se pisa pe tine cu bolta :X

:laugh2 :laugh2

Nu mai spumega atât pizdadera, ți-au dat toți muie pe aici!  :laugh2

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Observ ca a dat in benga , al draq martalog necajit

Nu cred ca mai exista vreunul pe aici care sa nu-i cunoasca reactiile de distrus singuratic

Zilnic ,si de ani de zile , isi ia cate-o sticla de saniuta si atarna la scandal  non-stop pe aici.

Intalnirile lui cu barbatii , fiind deja memorabile de dinainte sa apar eu pe aici . Cel putin , in ultimii ani , sunt sigur ca dus o viata de caine , deja turbat .

In mintea lui ravasita si descreierata , a ajuns sa-l injure si pe maimutoiul asta de motan .

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

Observ ca a dat in benga , al draq martalog necajit

 

Nu cred ca mai exista vreunul pe aici care sa nu-i cunoasca reactiile de distrus singuratic

 

Zilnic ,si de ani de zile , isi ia cate-o sticla de saniuta si atarna la scandal  non-stop pe aici.

 

Intalnirile lui cu barbatii , fiind deja memorabile de dinainte sa apar eu pe aici . Cel putin , in ultimii ani , sunt sigur ca dus o viata de caine , deja turbat .

 

In mintea lui ravasita si descreierata , a ajuns sa-l injure si pe maimutoiul asta de motan .

Parasitule, besi în pula calului de falit terminat ce ești, vrei  sa postez date public e, cum  ca  marele patron este un falit rupt în rozeta? Mata te-a abandonat la orfelinat, ai încercat sa imbarligi a treia femeie și ți-a dat reject, ești muritor de foame, unde mai pui  ca ai ajuns sa te futi și în rozeta, asta sa mai poți supraviețui! 

  • Minus 5
Link spre comentariu

Cam are moaca de CAMATAR panoramic asta!  Seamana oleaca cu Picon la caracter.  

 

 

Mi se pare ca l-am mai vazut acum 5 ani, era un vanzator la un sex shop din Centrul Vechi, ala de langa statuia cu lupoaica. 

 

Era tot asa chelios, urat, si cu ochelari cu rama de bosorog.

Si era foarte agresiv cand l-am intrebat de latex.

 

Nu era cumva el?   :thinking

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...