Sari la conținut

Cuplu-bi open mind


Postări Recomandate

Daaaa,minunat. Daca postati poze incitante vor veni clienti foarte multi. Eu nu sunt acum in bucuresti caci veneam la voi imediat. Fiti siguri ca atunci cand ajung in buc va voi vizita cu siguranta.

Ok. Noi suntem aici.. te asteptam pe wp pt programare

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator falcosul
Reputație: 0

Daaaa,minunat. Daca postati poze incitante vor veni clienti foarte multi. Eu nu sunt acum in bucuresti caci veneam la voi imediat. Fiti siguri ca atunci cand ajung in buc va voi vizita cu siguranta.

Sesizez un tipar...@Parolistul, tu mereu, daca erai in oras - ce faceai, ce dregeai... rupeai patul sub femei. Doar ca - VAI - nu ai fost si nu esti.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Disponibili pt fantezii

Buna Frumoasa Printesa :bow , Am si eu o fantezie :blushing2 ! ceva gen :stiletto  Role Play, dominare femdom :sado , cuckold sa te privesc cum te fute iubitul :fuck  si tu sa ma insulti sa ma umilesti :rax2  sa ma obligi sa te ling inainte si dupa ce introduce el pula :puppykiss !!!! eventual sa ma filmezi cu telefonul meu :snappy ?ce spuneti

Link spre comentariu

Buna Frumoasa Printesa :bow , Am si eu o fantezie :blushing2 ! ceva gen :stiletto  Role Play, dominare femdom :sado , cuckold sa te privesc cum te fute iubitul :fuck  si tu sa ma insulti sa ma umilesti :rax2  sa ma obligi sa te ling inainte si dupa ce introduce el pula :puppykiss !!!! eventual sa ma filmezi cu telefonul meu :snappy ?ce spuneti

Se poate cam tot ce ai zis.. doar partea cu filmatul nu o facem

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator falcosul
Reputație: 0

Las aici - serviciile sunt prezentate in prima pagina (sunt mai degraba un cuplu de dominatori, desi inteleg ca se poate face sex cu fata, in prezenta partenerului). 250 finalizarea 400 ora, locatie pe la Parc Sebastian.

 

Cheers

Link spre comentariu

Buna. Apariția voastră este salutara însă descrierea serviciilor e laconica. Doresc sa-mi precizați in ce măsura cochetați cu ideea de a fi dominați. Amândoi, deodată și pe rând.

In cazul in care agreați ideea va rog sa stabiliți valoarea recompensei financiare. Detaliile vor fi discutate in prealabil in ideea unui consens bine stabilit.

Mulțumesc.

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dragilor,noi dominam,nu ne lasam dominati,serviciile in principiu sunt de uro (activ),dominare ,cuckold si sex .

Cei cu adevarat doritori de serviciile mai sus mentionate sunt cu drag asteptati sa ne contacteze .

Cadoul pentru 30 min/o fin este de 250 ;Iar pentru o ora 400.

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna, m-ar interesa niste amanunte in plus legate de dominare: faceti si hard sau doar soft, printre "jucarii" se gaseste vreun bici, o nuia, ceva? Fata are costumatie pentru BDSM sau macar niste cizme cu tocuri metalice?

Sigur, pot afla lucrurile astea si de la telefon, dar daca tot ati deschis topicul...

Mersi.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor,noi dominam,nu ne lasam dominati,serviciile in principiu sunt de uro (activ),dominare ,cuckold si sex .

Cei cu adevarat doritori de serviciile mai sus mentionate sunt cu drag asteptati sa ne contacteze .

Cadoul pentru 30 min/o fin este de 250 ;Iar pentru o ora 400.

uro cu amandoi? cum se desfasoara? doar la baie?

 

30 min o finalizare a cui? :) ca aici e mai complicat... in cazul cuiva care ar dori sa linga sperma lui...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună,

Am fost la ei. Sunt un cuplu open, se poate comunica. Adică se poate stabili de la început cam ce se poate face. Fata arată foarte bine. Păsărica superbă și împodobită, limba întâmpină și puțin metal :rax2

Dominare? Depinde ce vrea fiecare. Eu am vrut o penetrare cu Strap On. Mi s-a părut cam mare. Am renunțat. Dar fata era hotărâtă și părea că știe ce are de făcut. În plus nu aveau cremă potrivită pentru așa ceva. Cred că cine propune dominare ar trebui sa aibă lubrifianți și geluri, eventual cu proprietăți dilatante, din belșug. Se interpretează ca reproș sau nu?!  Eu cred că dacă își spune fiecare părerea și serviciile se îmbunătățesc. Poate altă dată...

Am încercat cuckolding-slave. Sunt buni. În mare au răspuns cerințelor. Dar se și mai uită... mi-ar fi plăcut ca ea să mai "retușeze" cu câte o palmă și să vorbească mai mult.

Locația curată, baie ok.

Recomand. Presupun ca au mai multe de oferit.

Numai bine!

  • Like 3
Link spre comentariu

Bună,

Am fost la ei. Sunt un cuplu open, se poate comunica. Adică se poate stabili de la început cam ce se poate face. Fata arată foarte bine. Păsărica superbă și împodobită, limba întâmpină și puțin metal :rax2

Dominare? Depinde ce vrea fiecare. Eu am vrut o penetrare cu Strap On. Mi s-a părut cam mare. Am renunțat. Dar fata era hotărâtă și părea că știe ce are de făcut. În plus nu aveau cremă potrivită pentru așa ceva. Cred că cine propune dominare ar trebui sa aibă lubrifianți și geluri, eventual cu proprietăți dilatante, din belșug. Se interpretează ca reproș sau nu?!  Eu cred că dacă își spune fiecare părerea și serviciile se îmbunătățesc. Poate altă dată...

Am încercat cuckolding-slave. Sunt buni. În mare au răspuns cerințelor. Dar se și mai uită... mi-ar fi plăcut ca ea să mai "retușeze" cu câte o palmă și să vorbească mai mult.

Locația curată, baie ok.

Recomand. Presupun ca au mai multe de oferit.

Numai bine!

Salut,

Ai putea sa-mi spui daca ai vazut si alte ustensile folosite la BDSM, gen bici, nuia, catuse, sfoara etc.? Nu te-as fi deranjat daca ar fi catadicsit sa-mi raspunda unul din cei doi.

Mersi.

Link spre comentariu

Salut,

Ai putea sa-mi spui daca ai vazut si alte ustensile folosite la BDSM, gen bici, nuia, catuse, sfoara etc.? Nu te-as fi deranjat daca ar fi catadicsit sa-mi raspunda unul din cei doi.

Mersi.

Buna scuze pt raspunsul intarziat. Da Avem catuse si bici
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A întrebat un confrate dacă faceți și penetrare dubla dar nu am văzut nici un răspuns... Puteți să răspundeți?

De asemenea se poate că eu și el sa din dominanți și tu submisiva? ( Detalile le putem discuta ulterior cu ce acceptați și ce nu)

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...