Sari la conținut

Cautam fata care accepta sex oral cu un cuplu!!!


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

De ce o întrebare o începi cu o conjuncție concluziva? Te-ai apucat de prostituție pentru că ai rămas repetenta în clasa a V-a când ai dat de gramatică?

 

 

Corectule, esti rau tare in dimineata asta!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

Ohooo... Se pare că dameza s-a ofuscat. Să încep niște lecții cu tine despre sintaxa unei propoziții sau fraze? Cum mă plătești?[/quote

 

Cand iti voi cere eu ceva atunci sa te ridici cu pretentia unei plati :) Pana atunci , sa spunem ca e prea devreme ptr a intra in polemici. Poate dai tu lectii de gramatica dar sigur esti praf pe alte planuri si sigur se gaseste altcineva care sa iti taie macaroana :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

 

Cuplu fata si baiat..da, sunt fata! Ajungem oriunde,pe litoral in weekend.. oricand ai putea tu...si in functie de ce poti oferi si in functie de tarif..

 

 

Cuplu de ce gen? Vezi că acum sunt și cupluri homosexuale, fie bărbați, fie femei.

Tu chiar ești fată? Ajungi pe litoral căci la locație ai Târgoviște și ai mai deschis topice și pe Pitești și pe Ploiești...

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Unde gasim, acolo mergem!din aceasta cauza am postat in mai multe locuri!

 

 

[Equote name=colericul" post="4305425" timestamp="1528352649]Cuplu de ce gen? Vezi că acum sunt și cupluri homosexuale, fie bărbați, fie femei.

Tu chiar ești fată? Ajungi pe litoral căci la locație ai Târgoviște și ai mai deschis topice și pe Pitești și pe Ploiești...

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

Unde gasim, acolo mergem!din aceasta cauza am postat in mai multe locuri!

 

 

[Equote name=colericul" post="4305425" timestamp="1528352649]Cuplu de ce gen? Vezi că acum sunt și cupluri homosexuale, fie bărbați, fie femei.

Tu chiar ești fată? Ajungi pe litoral căci la locație ai Târgoviște și ai mai deschis topice și pe Pitești și pe Ploiești...

 

 

0785883276 . Daca doresti discutam pe whatsapp in cursul zilei de azi.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da,te învăț eu că un topic de acest gen se deschide la Întrebări și Răspunsuri.

eu nu inteleg la ce te bagi in seama atata in discutie daca nu esti interesat? Lasa oamenii sa converseze , ca nu ti-ai cumparat forum, nebunule !!!
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

De ce o întrebare o începi cu o conjuncție concluziva? Te-ai apucat de prostituție pentru că ai rămas repetenta în clasa a V-a când ai dat de gramatică?

Fix asta era important de ce a inceput domnisoara cu “deci”

Te bagi peste tot in toate discutiile tuturor de atata timp devii

Penibil, serios. Ma intreb oare ai nevasta acasa sau ai una care nu te baga in seama, oricum s-ar intelege din ce motive. Ori esti paihopat ori suferi prea mult de atentie.

Pe toate orasele si toate topicele iti etalezi vocabularul infect si recalcitrant. S-a plictisit lumea de tn mai vezi-ti si de treaba ta. Ai niste aparitii de imi vine mie sa iti dau o flegma, dar celor de mai sus.

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

De ce o întrebare o începi cu o conjuncție concluziva? Te-ai apucat de prostituție pentru că ai rămas repetenta în clasa a V-a când ai dat de gramatică?

 

Cea mai buna replica ever! 🤟....Dar pe vremea mea gramatica incepea intr-a VI a!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...