Sari la conținut

🔥Yren & Ilaria (Anal) 💣Show Erotic 💯0763250927🔞 Haide-ti sa facem istorie �


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

ceva poze impreuna fetelor ar fi bestiale doar pentru MARKETING.... :snap  :boob  :bow O Parere( la 600 lei 1/2 fin este putin pentru ca daca maduc separat la voi cu 300/h am parte de cate 2 fin la fiecare...la 600 macar 3 fin si atunci putemi zice ca e totul FB)VA PUP....POZE POZE POZE IMPREUNA.BRAVO FETELOR

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ceva poze impreuna fetelor ar fi bestiale doar pentru MARKETING.... :snap  :boob  :bow O Parere( la 600 lei 1/2 fin este putin pentru ca daca maduc separat la voi cu 300/h am parte de cate 2 fin la fiecare...la 600 macar 3 fin si atunci putemi zice ca e totul FB)VA PUP....POZE POZE POZE IMPREUNA.BRAVO FETELOR

Link spre comentariu
  • Oras:Blaj
  • Oras:Blaj

Intalnirile vor avea loc MARTI(12.06.2018)

Locatie: Str. Buna ziua.

 

Tarif: 1finalizare(30min)- 400 lei

1 ora (1/2 fin)- 600 lei

 

O super combinatie cu doua fete frumoase foc! Bun, bun, pentru mine faceti o exceptie si ma primiti in weekend, asa-i? :D ;) Va pup!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ceva poze impreuna fetelor ar fi bestiale doar pentru MARKETING.... :snap :boob :bow O Parere( la 600 lei 1/2 fin este putin pentru ca daca maduc separat la voi cu 300/h am parte de cate 2 fin la fiecare...la 600 macar 3 fin si atunci putemi zice ca e totul FB)VA PUP....POZE POZE POZE IMPREUNA.BRAVO FETELOR

Oricum am lua-o, merită fetele astea două 600 de ron /h, le cunoaștem, sunt incluse toate serviciile esențiale, anal ( Ilaria) , CIM (Yren), FK ( ambele), ON, cel mai important show-ul erotic! Va ieși ceva frumos, cam ducem lipsă de show de calitate în zona noastră. La faza cu 3 finalizări, dacă te încadrezi într-o oră, bag mâna în foc că nu vor zice nu. Depinde de la caz la caz :), aspectul acesta cel mai bine îl discuți la fața locului :).

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Oricum am lua-o, merită fetele astea două 600 de ron /h, le cunoaștem, sunt incluse toate serviciile esențiale, anal ( Ilaria) , CIM (Yren), FK ( ambele), ON, cel mai important show-ul erotic! Va ieși ceva frumos, cam ducem lipsă de show de calitate în zona noastră. La faza cu 3 finalizări, dacă te încadrezi într-o oră, bag mâna în foc că nu vor zice nu. Depinde de la caz la caz :)

de acord! trei finalizari intro ora...mai greu cu fetele astea impreuna!

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Oricum am lua-o, merită fetele astea două 600 de ron /h, le cunoaștem, sunt incluse toate serviciile esențiale, anal ( Ilaria) , CIM (Yren), FK ( ambele), ON, cel mai important show-ul erotic! Va ieși ceva frumos, cam ducem lipsă de show de calitate în zona noastră. La faza cu 3 finalizări, dacă te încadrezi într-o oră, bag mâna în foc că nu vor zice nu. Depinde de la caz la caz :)

de acord! trei finalizari intro ora...mai greu cu fetele astea impreuna!

Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Oricum am lua-o, merită fetele astea două 600 de ron /h, le cunoaștem, sunt incluse toate serviciile esențiale, anal ( Ilaria) , CIM (Yren), FK ( ambele), ON, cel mai important show-ul erotic! Va ieși ceva frumos, cam ducem lipsă de show de calitate în zona noastră. La faza cu 3 finalizări, dacă te încadrezi într-o oră, bag mâna în foc că nu vor zice nu. Depinde de la caz la caz :), aspectul acesta cel mai bine îl discuți la fața locului :).

vezi ca show erotic nu-i tot una cu show lesbi!  :snap  :no2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

si atunci la show erotic ce ar fi ?

 

Atingeri, mangaieri, pupici pe burici, coapse incinse uleiate cu Aloe Vera, carlionti descarliontati, etc., ..., dar un etc. limitat.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Ce-i istoric in afara de culmea atinsa de pret?

 

Pai ar mai fi, de exemplu: "Haide-ti sa facem istorie!"

 

In rest, om vedea, da, au ba ...

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Mocule, te legi de detalii. Nu stii ca doamnele astea sunt deasupra ortografiei?

Acuma la modul serios, ce-i asa de nemaintalnit sa faci 3some? Gasesti pe toate gardurile. Chiar nu vad ce motiveaza sa platesti in plus pt. asta. (Adica mai mult decat suma tarifelor normale ale celor doua prestatoare, maximum maximorum!)

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Mocule, te legi de detalii. Nu stii ca doamnele astea sunt deasupra ortografiei?

Acuma la modul serios, ce-i asa de nemaintalnit sa faci 3some? Gasesti pe toate gardurile. Chiar nu vad ce motiveaza sa platesti in plus pt. asta. (Adica mai mult decat suma tarifelor normale ale celor doua prestatoare, maximum maximorum!)

Link spre comentariu

Mocule, te legi de detalii. Nu stii ca doamnele astea sunt deasupra ortografiei?

 

Acuma la modul serios, ce-i asa de nemaintalnit sa faci 3some? Gasesti pe toate gardurile. Chiar nu vad ce motiveaza sa platesti in plus pt. asta. (Adica mai mult decat suma tarifelor normale ale celor doua prestatoare, maximum maximorum!)

Buna! Daca erai putin atent la detalii si adunai corect... Ajungeai la concluzia ca nimeni nu a pus nimic peste nimic! 300+300= 600 lei! 😎
  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator altu2
Reputație: 0

Servus! Iertare pt gresala de ortografie insa este din pricina telefonului, are ca si setare autocorectare... Multumesc

 

Ilaria, nu era cazul a-ti cere scuze.

Eu te-am "iertat" de fiecare data cand ne-am intalnit, si "iertarea" o fost tare faina. Cel putin din punctul meu de vedere.

 

P.S.: sper sa te mai "iert" cat de curand, asisderea si pe blonda aia mica si faina, Yren, ... dar separat, ca  impreuna cred ca nu imi doresc a lua ... "castane" pe scafarlie (YKWIM).

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...