Sari la conținut

LORENA UNIRII (ROND)!NEW


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut.

Deunazi , m-am vazut si eu cu Lorena.

Programare efectuata prin sms si intarziata destul de mult , dar respectata finalmente.

Locatia - Unirii 63 , apartament spatios , curat , aerisit, baie dotata cu geluri de dus , multe cam goale , prosop curat - nota 8.

Lorena arata bine: pozele sunt reale , frumusica la fata ( strungareata de mare efect ) , corp superb , slim , picioare frumoase, iar sanii sunt absolut superbi : mari, fermi si naturali, piesa de rezistenta fara discutie.

Dupa dusul meu de improspatare ( Lorena nu a facut dus , dar era curata ) , a urmat o acțiune banala.

FK slab si neintretinut, ceva cunni din partea mea, gemete false , un oral nepro din partea ei , nu foarte convingător, ajutat de mana , ia ceva mai mult de capul pulii in gura , fara DT , fara atentie la adiacente, ceva priviri la supt.

Am montat un cauciuc si am trecut direct la anal.

Aici a fost ok , stramta , senzatii misto , pompat scurt , finalizat si plecat.

Notele finale din punctul meu de vedere sunt :

Aspect - 9 , detaliat mai sus. Fata e futabila clar.

Oral - intre 5-6 , fara presiune , fara Deep , scurt si ca timp si ca intensitate.

Normal - nu am facut , nu pot nota.

Anal - 9 , bun , adanc , curat.

Igiena - 10, curata.

GFE - 8 , FK slab spre inexistent , amabila cat e necesar.

Am bifat un fut de serviciu, cu o fata buna de pula , insa fara veleitati.

Halat - 250 RON, timp 25 min d-t-d., o finalizare inclusa.

Personal , nu gasesc motive pentru a reveni.

Daca vreti sa futeti o fata frumusica si buna de pula , puteti incerca , dar sa nu va asteptati la ceva memorabil.

O zi buna va doresc!

  • Like 17
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

250 o finalizare..nu e ceva gresit il.pupparo

 

Presupun ca e o intrebare si iti raspund eu: fata are 150 finalizarea, dar daca vrei sa i-o strecori si in cur mai bagi o albastra.Deci, total 250.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Va salut.

Deunazi , m-am vazut si eu cu Lorena.

Programare efectuata prin sms si intarziata destul de mult , dar respectata finalmente.

Locatia - Unirii 63 , apartament spatios , curat , aerisit, baie dotata cu geluri de dus , multe cam goale , prosop curat - nota 8.

Lorena arata bine: pozele sunt reale , frumusica la fata ( strungareata de mare efect ) , corp superb , slim , picioare frumoase, iar sanii sunt absolut superbi : mari, fermi si naturali, piesa de rezistenta fara discutie.

Dupa dusul meu de improspatare ( Lorena nu a facut dus , dar era curata ) , a urmat o acțiune banala.

FK slab si neintretinut, ceva cunni din partea mea, gemete false , un oral nepro din partea ei , nu foarte convingător, ajutat de mana , ia ceva mai mult de capul pulii in gura , fara DT , fara atentie la adiacente, ceva priviri la supt.

Am montat un cauciuc si am trecut direct la anal.

Aici a fost ok , stramta , senzatii misto , pompat scurt , finalizat si plecat.

Notele finale din punctul meu de vedere sunt :

Aspect - 9 , detaliat mai sus. Fata e futabila clar.

Oral - intre 5-6 , fara presiune , fara Deep , scurt si ca timp si ca intensitate.

Normal - nu am facut , nu pot nota.

Anal - 9 , bun , adanc , curat.

Igiena - 10, curata.

GFE - 8 , FK slab spre inexistent , amabila cat e necesar.

Am bifat un fut de serviciu, cu o fata buna de pula , insa fara veleitati.

Halat - 250 RON, timp 25 min d-t-d., o finalizare inclusa.

Personal , nu gasesc motive pentru a reveni.

Daca vreti sa futeti o fata frumusica si buna de pula , puteti incerca , dar sa nu va asteptati la ceva memorabil.

O zi buna va doresc!

C s f daca ii stai capu la invitația lu sangre😂😂😂😂

Ieri am vrut sa ma prog la ea dar nu ne-am potrivit ca ora,acu...zic pass si ii dau ban pe lista mea.

Zi buna!!

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...