Sari la conținut

LORENA UNIRII (ROND)!NEW


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

🎀ʟᴏʀᴇɴᴀ ᴛᴏᴘ🎀

❤200 ʟᴇɪ❤ -30 ᴍɪɴ ᴍᴀꜱᴀᴊ ᴇʀᴏᴛɪᴄ ᴅᴇ ʀᴇʟᴀxᴀʀᴇ ,ᴏʀᴀʟ ɴ/ᴘ ,ɴᴏʀᴍᴀʟ ᴅᴏᴀʀ ᴘʀᴏᴛᴇᴊᴀᴛ ɪɴ ᴅɪꜰᴇʀɪᴛᴇ ᴘᴏᴢɪȚɪɪ,ꜱĂʀᴜᴛĂʀɪ ᴘᴇ ᴄᴏʀᴘ ,69,ꜰᴏᴏᴛ ꜰᴇᴛɪꜱʜ,ꜰᴀᴄᴇꜱɪᴛᴛɪɴɢ ,ꜱᴇx ɪɴᴛʀᴇ ꜱᴀɴɪ
❤400 ʟᴇɪ❤ -1 ʜ 2 ꜰɪɴᴀʟɪᴢĂʀɪ ᴍᴀꜱᴀᴊ ᴇʀᴏᴛɪᴄ ᴅᴇ ʀᴇʟᴀxᴀʀᴇ ,ᴏʀᴀʟ ɴ/ᴘ ,ɴᴏʀᴍᴀʟ ᴅᴏᴀʀ ᴘʀᴏᴛᴇᴊᴀᴛ ɪɴ ᴅɪꜰᴇʀɪᴛᴇ ᴘᴏᴢɪȚɪɪ,ꜱĂʀᴜᴛĂʀɪ ᴘᴇ ᴄᴏʀᴘ ,69,ꜰᴏᴏᴛ ꜰᴇᴛɪꜱʜ,ꜰᴀᴄᴇꜱɪᴛᴛɪɴɢ ,ꜱᴇx ɪɴᴛʀᴇ ꜱᴀɴɪ ,ᴅᴜꜱ ÎᴍᴘʀᴇᴜɴĂ 
ᴄɪᴍ -100 ʟᴇɪ ᴇxᴛʀᴀ 
ᴀɴᴀʟ -100 ʟᴇɪ ᴇxᴛʀᴀ

ᴜʀᴏ ᴀᴄᴛɪᴠ -50 ʟᴇɪ
ᴛᴇ ᴀꜱᴛᴇᴘᴛ ᴍᴇʀᴇᴜ ᴄᴜ ᴅɪꜰᴇʀɪᴛᴇ ᴛɪɴᴜᴛᴇ ꜱᴇxʏ ,ᴛᴏᴄᴜʀɪ ᴄᴜɪ ,ᴘᴏʀᴛᴊᴀʀᴛɪᴇʀ ,ᴍᴀᴋᴇ ᴜᴘ ,ᴍᴀɴɪ ꜱɪ ᴘᴇᴅɪ ɪᴍᴘᴇᴄᴀʙɪʟĂ 💎
ᴘʀᴏꜱᴏᴀᴘᴇ ᴄᴜʀᴀᴛᴇ /ᴘᴀᴘᴜᴄɪ ᴅᴇ ᴜɴɪᴄĂ ꜰᴏʟᴏꜱɪɴȚĂ/ᴀᴘᴀ ᴅᴇ ɢᴜʀᴀ ,ᴘĂᴛᴜʀᴀ ꜱᴄʜɪᴍʙᴀᴛĂ ᴅᴜᴘᴀ ꜰɪᴇᴄᴀʀᴇ ᴄʟɪᴇɴᴛ (ᴅᴀᴄᴀ ᴍᴀ ᴠɪᴢɪᴛᴇᴢɪ ᴅᴇ 2 ᴏʀɪ ɪɴ ᴀᴄᴇᴀꜱɪ ᴢɪ ɴᴜ ᴠᴇɪ ɢᴀꜱɪɪ ᴀᴄᴇʟᴀꜱɪ ᴀꜱᴛᴇʀɴᴜᴛ )

 

ᴀᴘᴀ,ꜱᴜᴄ ,ᴄᴀꜰᴇᴀ ,ᴄᴇᴀɪ ,ᴠɪɴ🍷 (ʟᴀ ᴄᴇʀᴇʀᴇ ),ꜱᴀᴍᴘᴀɴɪᴇ🍾
ᴀᴍʙɪᴇɴᴛ ᴘʟᴀᴄᴜᴛ ꜱɪ ʀᴇᴢᴇʀᴠᴀᴛ!!!!🔥🔥🔥

ᴠᴀ ᴀꜱᴛᴇᴘᴛ ᴅᴏᴍɴɪɪ ᴍᴇɪ 

ᴘᴜᴘ 

ᴀ ᴠᴏᴀꜱᴛʀĂ ʟᴏʀᴇ ᴄᴜ ꜱᴀɴɪ ᴘᴇʀꜰᴇᴄȚɪ

20210209_103858.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum o ora am iesit de la Lorena!Nu mai fac o recenzie completa pentru ca am mai facut una in urma cu vreo o luna.Si-a schimbat locatia la clasicul Zepter unde a activat si Jasmine. Am stat o finalizare in care mi-am incarcat bateriile cu ~pachetul~ reconfortant de oral si normal, iar senzatia este exact ca dupa cafeaua aceea tare de 1 euro din Italia, mica, dar strong!Asa am iesit de la ea dupa o finalizare, cu tot sangele in miscare! Am remarcat din nou ce ochi frumosi are, iar pentru o clipa mi s-a parut ca seamana cu Loredana Groza in juriul de la X factor! O recomand si e pe lista personala de reveniri!

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...