Sari la conținut

LORENA UNIRII (ROND)!NEW


Postări Recomandate

  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

Mihaigiocel cine este? Pestele?? Sa vă iau în carici de fraieri. Mă confundați dati-va dracu de fraieri

mihaighiocel nu are treaba cu Lorena, este un sifilitic care minuseaza cand are crize de epilipsie. Nu primeste la timp pensia de handicapat si in lipsa tratamentului ...nu glumesc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu mi-a făcut nimic ,nu am apucat sa ne vedem ,am spus că stiu cine este ca mi-am amintit ulterior cine mi-a scris de pe un nr de it,pur si simplu l-am văzut în poza de profil si pt mine a fost clar NU (datorită etniei )

Asa ca eu cred ca l-am scutit de un drum inutil si e mai bine pt amândoi asa

Consider că am dreptul sa aleg cu cine întrețin raport intim sau nu .

Si va rog din suflet sa lăsăm off topic ul

Si sa ne concentrăm pe alte lucruri mai frumoase pup

  • Like 3
Link spre comentariu

Nu mi-a făcut nimic ,nu am apucat sa ne vedem ,am spus că stiu cine este ca mi-am amintit ulterior cine mi-a scris de pe un nr de it,pur si simplu l-am văzut în poza de profil si pt mine a fost clar NU (datorită etniei )

Asa ca eu cred ca l-am scutit de un drum inutil si e mai bine pt amândoi asa

Consider că am dreptul sa aleg cu cine întrețin raport intim sau nu .

Si va rog din suflet sa lăsăm off topic ul

Si sa ne concentrăm pe alte lucruri mai frumoase pup

Eu sunt tigan?:))) Vai de capul tau
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O sa te sun de pe alt nr de tel o sa vin la tine și o să-ți bat obrazul ăla de obraznica

 

 

esti extraordinar de prost. vrei sa ajungi ca psihopatul de panoramic? sa stie toata "lumea buna" din Bucuresti cum te cheama si cum arati? crezi ca daca iti schimbi numarul de telefon ai rezolvat problema? vai de capul tau. 

 

fata te-a mirosit ca esti impresar de 2 lei si nu are chef de clienti ca tine. accepta si treci mai departe.

  • Like 1
Link spre comentariu

esti extraordinar de prost. vrei sa ajungi ca psihopatul de panoramic? sa stie toata "lumea buna" din Bucuresti cum te cheama si cum arati? crezi ca daca iti schimbi numarul de telefon ai rezolvat problema? vai de capul tau. 

 

fata te-a mirosit ca esti impresar de 2 lei si nu are chef de clienti ca tine. accepta si treci mai departe.

Tarane tu vezi-ti de treabă ta
Link spre comentariu

ce a facut ? zi sa stim si noi ! mersi Lorena.

Nu am făcut nimic. Am contactat-o pe wataap și la profil am o poza cu mine. Eu stau in Italia nu sunt alb că brânza pt că sunt mai mereu la mare. Ea crede că sunt tigan. Putea frumos să-mi trimită mesaj și să-mi zică că nu sunt genul ei nu sa mai facă tigan. Daca eram nu era niciun fel de problema. Glumeam când am spus c-o sun cu alt nr. Nu am nevoie de așa ceva. Am fost la multe fete de pe aici și nu am avut probleme. As fi vrut să-i demonstreze că se înșeală. Dar in fine sa fie sănătoasă. Multa bafta

Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

Ce ati pățit oameni buni ?

Dc va certați?nu s-a întâmplat nimic

P.s : nu cunosc fata din poza,dar totusi e aiurea sa pui poze cu cineva,sa il expui :)

Lorena sunt multi psihopati pe forum, dovada vie este acel cont creat la 2 minute dupa postarea mea.
Link spre comentariu
Vizitator mihaighiocel
Reputație: 0

Lorena sunt multi psihopati pe forum, dovada vie este acel cont creat la 2 minute dupa postarea mea.

Alexqwerty, tu vorbesti de psihipati si de minusuri?

Tocmai tu?

Lol!

  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Buna Dimineata la lume,

Nu cred ca pot aduce plusuri “tehnice” prin recenzia mea dar, prea multe comentarii si prea putine experiente... Asadar

 

Vizitat si eu, vineri pe dupa-amiaza titulara…Desi am citit ceva mesaje ca nu raspunde nici la tel, nici la mesaje, la mine a decurs fara probleme.

Intrebat disponibilitate prin sms, si primit raspuns in minutul urmator – lucky me. Programat peste 2h si cu o mica intarziere, prezentat la apartamentul din Unirii 63, avand in cap “imaginile” promovate de antefutaciosi, cum ca e gagica mishto. Asa ca n-am ramas chiar fara aer, dar am avut un mic soc, ca ma asteptam sa fie vorba de ceva exagerari. Bineinteles, gusturile sunt discutabile, dar daca nu intorci capul dupa ea pe strada, inseamna ca esti cam intepenit, si clar ai nevoie de ben-gay sau alte unsori, cum e aia de te scapa de toate durerile, in afara de cea din cur, sau din dragoste.

S-a mai spus, dar ca sa nu o lasam nedescrisa:

e o tipa slim, bine proportionata (deci nu ma refer la alea de-s pielea si mirosul, si se alinta ca-s slim), cu carnita tare, ochi frumosi si privire jucausa, foarte sexy cu ochelari (cred ca si fara), par lung blond (daca maine se vopseste roscat/brunet sa nu ziceti ca-s fake!), buze de le vrei peste tot pe tine si, of course, piece de la résistance, sanii . Nu ma pricep la marimi si litere, dar sunt mari si obraznici…parca-i auzi vorbind cu stapana “stai mah, un pic…lasa-ne sa vedem si noi cine-a venit”

Cum nu-mi place sa ajung de la usa-n dus-n pat asa, dea-n-directulea (nush daca exista expresia asta in DEX) ne-am tratat cu ceva ness de l-am adus eu sa ne tina companie la tigara, discutand lejer de una - alta. Aici m-am convins ca nici “interiorul” nu e chiar de aruncat…purtat usor si placut conversatia, cu simtul umorului si fara superioritati ieftine sau pauze care sugereaza “baiatu’, hai, ca nu de asta eshti aici!”. Cand a bagat si strungareatza la inaintare...iarasi soc, deci…fugutza la dus, ca dam pe-afara.

Primit si prosop mare, curat-uscat si…alb! Hauoleooo, bine ca “pentru sanatatea celor din jur” fac dush de 2 ori/zi si n-am schimbat prea tare prosopul la culoare; dar tura viitoare dau sms si cer unul bleumarin. E dreptu' meu, nu? Ca-s client!? :rax2

Intors in camera, caprioara tolanita pe canapeaua aia de apare prin poze, ma astepta cu interes. Bravo ei, pastrase textilutele…sa munceasca si-asta ceva, nu? Dar a fost de ajutor, ca a dat GFE-ul mult dorit in astfel de actiuni…acum am descoperit si funduletzul (cred ca mi-au crescut dintii cala vampiri!), si pielea fina, si, iar! :slap2 , sanii de-i simti asa bine si frumos in palme. Nu a “sarit” ea pe mine, cu mangaieli, limbi, saruturi, etc, etc ci m-a provocat sa o descopar, sa o atrag, sa o fac sa ma accepte. Imaginea care-mi vine-n minte e cea a pisicii care se freaca usurel de tine, arcuita, cu coada ridicata si privirea pofticioasa, dar gata sa fuga imediat, asa ca dupa ce apuci sa o mangai esti bucuros ca ai facut-o sa stea…iar daca si toarce, simti ca ai repurtat o mare victorie.

Imbatat fiind creierul din capul ala mare, de victoria obtinuta, ne-am ocupat si de creierasul lu’  ala mic; ca el a insistat sa mergem :blushing2 ….am beneficiat de un OP decent, timp in care m-am mai harjonit nitel cu sanii ei, apoi de LOT si AP. Acu’, daca OP-ul nu mi-a dat palpitatii ca nu ajung mai departe, LOT-ul a fost belea…stramta rau, vioaie de nu se poate si cu (iar!!) sanii ce dansau prin fata mea si-i tot scapam din maini; abia l-am tinut pe-ala mic sa nu explodeze de bucurie. Cum zicea si ea “…ne futem ca chiorii!!” (v-am zis eu ca are simtul umorului).

Am profitat de una din pauzele de respiro ale panterei blonde si-am inversat rolurile…am pus-o pe ea sa “se odihneasca” si am schimbat in AP, in misionar. Aici, in timp ce “munceam” nu stiam la ce sa ma uit mai atent…la pasarica roz, la sanii pe care ii cautam din 2 in 2 sec, sau la chipul si parul ei ravasit…greu sa ma hotarasc, asa ca am finalizat

Cam asta fu, prima intalnire cu Lorena…mie mi-a placut si sper sa o repet.

Ca sa fie si note:

Ea: 9 (pastrez 10-le ...cine poate sti ce mai apare in peisaj...)

Locatia: 10 (singura, curat, geluri, etc, etc)

OP: 8 (io unu’ merg pana ii dau 10)

LOT:10

AP:10

GFE: 10…m-a dat gata, ca m-a pus sa muncesc

Cadou:400/1h

  • Like 6

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...