Sari la conținut

0759311430 Small Sara �pentru putin timp in Cluj


Postări Recomandate

Buna ma numesc Sara am 23 de ani🤩si este pentru prima dată când vin in Cluj!!!!Am ochii mari căprui, părul lung saten,cu forme frumoase si senzuale.Sunt o fire calma si pasională, nu o sa regreți nici o clipă daca o sa ma vizitezi.

Servicii:

FK(Igiena contează 😘)OP SAU/ȘI ON(Igiena contează ðŸ˜ðŸ˜˜),sex cu prezervativ ,CIM,COM

Preturi:

Finalizare(20 min)-150 RON

1 oră-300 RON

 

P.S. pentru zonă sper să mă ajutați pentru ca nu cunosc ,un mic ajutor este STR.Mircea Eliade ...Astept sa petrecem clipe senzuale impreuna

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Finalizare(20 min)-150 RON

 

Alta pe repede'nainte . Draga mea, eu nu mă încadrez în 20 de minute, nu-mi place să mă simt grăbit. O finalizare la noi e cam 30 max 35 de minute, aici în Ardeal facem lucrurile încetuc cu treabă bună, când schimbi contorul să ne anunți.
  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Blaj
  • Oras:Blaj

Alta pe repede'nainte . Draga mea, eu nu mă încadrez în 20 de minute, nu-mi place să mă simt grăbit. O finalizare la noi e cam 30 max 35 de minute, aici în Ardeal facem lucrurile încetuc cu treabă bună, când schimbi contorul să ne anunți.

Și probabil o oră la ea înseamnă vreo 40 de minute, dacă finalizarea e 20 de minute.

 

Slab management are managerul ei.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Și probabil o oră la ea înseamnă vreo 40 de minute, dacă finalizarea e 20 de minute.

Slab management are managerul ei.

Vine cu celebra replică " ia o oră! Dacă nu vrei să fi grăbit", da cum pulă nu? Dacă îmi termin numărul în 30 de minute, în restul timpului ce facem, dăm o septică? Pentru a sta la două finalizări ar trebui să spargă normele, să mi se alinieze planetele și să mă termine în 5 minute ( au fost cazuri), atunci da, stau 2 finalizări, altfel pentru mine nu are același farmec a doua finalizare.

Înțelegi domnișoara Sara, cât e ceasul la Cluj?

  • Like 6
Link spre comentariu

Bună dimineața ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

O oră 1 finalizare sau 2 finalizari după preferințe, nu mă grăbesc absolut deloc,daca am zis 20 min sau 1 h ,atat înseamnă, locația este foarte curată, eu de asemenea ,sper sa ne distrăm 😘pusy

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună dimineața ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

nu mă grăbesc absolut deloc,daca am zis 20 min

Tu nu te grăbești, că mă grăbesc eu, îți explic băbește, făcând abstracție de cei care merg pentru o simplă golire. Ajung la tine, facem cunoștință, poate cer un pahar cu apa, e cald afară, stăm puțin de povesti, să ne dezghetam, cam 5 minute maxim, să-mi trag sufletu. Mă dezbrac și fac un duș, dar duș, nu-mi spăl doar pula la chiuvetă pe urmă să deschideți topice cu nespălați, aici încă vreo 5 minute, deja sunt 10 corect? După actul în sine, mai fac un duș, ăsta mai scurt cei drept dar cu îmbrăcatul îmi ia vreo 5 minute, deja sunt 15 minute, iar 5 minute e prea puțin pentru actul în sine. Intelegi? Bine ar fi varianta să vin gata dușat și în pula goală, dar mno.......

Repet : anunță-ne când îți schimbi contorul pe 30 de minute /finalizarea și vedem după.

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu sunt sigură că stai si la a doua finalizare

Când o să citesc o recenzie cu " ai de pulă mea!!! La oral mi-au tremurat genunchii, i-au căzut plombele, la normal m-a călărit precum în filmele western, am ieșit de la ea pe 7 cărări" , atunci mă voi gândi să iau o oră cu două finalizări :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Bună dimineața

O oră 1 finalizare sau 2 finalizari după preferințe, nu mă grăbesc absolut deloc,daca am zis 20 min sau 1 h ,atat înseamnă, locația este foarte curată, eu de asemenea ,sper sa ne distrăm pusy

Te rog lasa un nr de cont sa putem platii fara a te deranja.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Tu nu te grăbești, că mă grăbesc eu, îți explic băbește, făcând abstracție de cei care merg pentru o simplă golire. Ajung la tine, facem cunoștință, poate cer un pahar cu apa, e cald afară, stăm puțin de povesti, să ne dezghetam, cam 5 minute maxim, să-mi trag sufletu. Mă dezbrac și fac un duș, dar duș, nu-mi spăl doar pula la chiuvetă pe urmă să deschideți topice cu nespălați, aici încă vreo 5 minute, deja sunt 10 corect? După actul în sine, mai fac un duș, ăsta mai scurt cei drept dar cu îmbrăcatul îmi ia vreo 5 minute, deja sunt 15 minute, iar 5 minute e prea puțin pentru actul în sine. Intelegi? Bine ar fi varianta să vin gata dușat și în pula goală, dar mno.......

Repet : anunță-ne când îți schimbi contorul pe 30 de minute /finalizarea și vedem după.

 

Poate domnisoara contorizeaza doar minutele din timpul actului, nu si intratul pe usa, descaltatul, socializarea la o cafea si o "tigare", dusul inainte si dupa, altfel o sa-i dam bani si nu mai apucam sa intram in dormitor  :laugh2  :laugh2  :laugh2 .

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...