Sari la conținut

Briana Lux 0739697140


Postări Recomandate

Vizitator mihaighiocel
Reputație: 0

Si te-a testat cineva IN BUCURESTI? De ce ai deschis topicul aici???? Te crezi mai cu mot?

 

La cat respect ai acordat regulilor, esti de evitat... sigur nu vei aprecia sfaturile si criticile.

Nu te dai tu puțin in pula noastră?

Ieși în mm de pe forumul asta ca destul l- ai imputit cand erai moderator.

Are si ficatul nostru o limită, sconcsule.

 

P.s.

Mm nu vine de la marea mahmureala.

Vine de la morții mă-tii.

Capisci?

Capisci o pula.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi-am cerut scuze!nu a fost cu intentie!nu am asa mare experienta pe aici doar atat!

 

daca ne faci vizita s-ar putea sa nu te mai lasam sa pleci :)))

Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Nu ma intereseaza ca persoana ci sa se conformeze regulilor. Si cum cu vorba buna nu mi-a mers, de cateva luni fac "educatie" in sistem agresiv, asa se pare ca incepe sa se respecte formatul forumului.

Stai potolit ca n-are rost.

Pierzi timpul.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mihaighiocel
Reputație: 0

Ce e ghiocele? Te-au ajuns genele de gipsy? Vezi-ti de prestatoarele tale.

Ma enervezi ca puți over the network.

Ce pula mea vrei de la cacatul asta de forum?

Du-te la arab, luai-ai coaili-n gura.

Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Greseala mea a fost ca nu am stiut unde sa postez!nu am vrut sa se ajunga la discuții de genul...imi pare rau

Stai linistita. La discutii d-astea se ajunge din orice.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Nu chiar. Am reusit sa fac cat de cat ordine prin provincie, unde nu prea sunt muti useri vechi. In Cluj, Iasi, Oradea se ocupa cativa cu vechime, probabil si in Bucuresti. Doar pe Timisoara nu prea actioneaza. Dupa ce am inceput actiunile, vad ca pe Constanta, Ploiesti, Alba, etc sunt si altii ce reactioneaza.

M-as mira sa fie asa. Dar...e vorba de timpul si nervii tai.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mihaighiocel
Reputație: 0

Ai grija la distrusul asta, e un tepar extrem de cunoscut in bucuresti, daca iti faci cont cu mesagerie privata iti trimit eu cateva numere de care sa te feresti.

Link spre comentariu
  • Oras:Into thin air
  • Oras:Into thin air

"Ce zice-ti de o vizita dragilor"

 

Zice-m ca ne place despre tine dar nu si despre planul tarifar.

Adica, e frumos da' nu prea!

 

Imi asum eventualele replicI care vor urma: "lasa-ne saracio, du te pe centura si da 50 ron"

E OK, e doar parerea mea :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Ghiocel...ti.am tulburat afacerile?

ghiocel asta e nebun, mie imi da zilnic 20-30 minusuri. Orice postare are minus de la ghiocel. Nu stiu de e nu e Banat daca el da minus pe bandarulanta, singurul lui scop e acela de troll.
  • Like 2
Link spre comentariu

Imi pare rau ca te-am dezamagit cu tariful ...nu pot fi pentru toti!fiecare dintre noi are dreptul sa isi puna ce tarif vrea!chiar daca merita sau nu!eu consider ca merit ,si imi dau silinta sa fie cat mai perfecta intalnirea!nu sunt nici pe departe cea mai wow si nici nu am poate cel mai wow corp dar ma stradui sa va simtiti cat mai bine in prezenta mea !si serviciile mele sunt de calitate!putine si bune consider eu 😉o seara frumoasa iti doresc

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Imi pare rau ca te-am dezamagit cu tariful ...nu pot fi pentru toti!fiecare dintre noi are dreptul sa isi puna ce tarif vrea!chiar daca merita sau nu!eu consider ca merit ,si imi dau silinta sa fie cat mai perfecta intalnirea!nu sunt nici pe departe cea mai wow si nici nu am poate cel mai wow corp dar ma stradui sa va simtiti cat mai bine in prezenta mea !si serviciile mele sunt de calitate!putine si bune consider eu 😉o seara frumoasa iti doresc

Asta conteaza si te asteptam...

Link spre comentariu

Vizitator mihaighiocel
Reputație: 0

Ghiocel...ti.am tulburat afacerile?

 

 

ghiocel asta e nebun, mie imi da zilnic 20-30 minusuri. Orice postare are minus de la ghiocel. Nu stiu de e nu e Banat daca el da minus pe bandarulanta, singurul lui scop e acela de troll.

 

voi doi sugeti mai multa pula decat toate curvele de pe site-ul asta la un loc.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...