Sari la conținut

fara agitatie


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Bre, va intreb si eu pe voi, astia mai in etate...

 

Cum se anunta vremea pe la Unirii?

 

Eu tot timpul am fost cu impresia ca acolo e leaganul civilizatiei, ca sa-l citez aici pe un amic de-al meu. 

 

Vine acus altu si sa vezi ce zice: "BAAAAAAA, LAGARUL CIVILIZATIEI, lagarul..."

 

Bre, daca astia mici din ziua de azi nu stie meserie, ei vine sa faca trotuaru' ?

 

 

:pope

 

 

P.s. asta a ramasa salvata. baietii sunt deja colo. sa se bage in vb cu cine-si permit. nu au ajuns niste CIORI BORATE sa vb cu baieti finuti. stati parcati in banca voastra.

 

uite aici auto saved 18:50. e cam aglomeratie in weekend, stiti voi. v-am anuntat frumos. vorbiti cu buna seara. si sa stiti ca nu are legatura cu recenziile. can o iei o iei in sus, sus. universitate, nu in alte parti. dupa ajungi in timisoara sau invers. vezi ca voi sunteti oricum in deplasare.

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

asta micu senvartea pe aici. de n-am o cuida pe ei. dupa ce ca boratura aia a varsat totu . BA TOTUL! si asta.. ca stai ca sa vedem. NU AI CE SA VEzi.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

A intrat cineva pe contul lui sau transmite live vreo întâmplare fara subiect si predicat, restul ne imaginam noi...

Păcat de bulevardul acela asa de frumos din București, in strainatate nu cred că autoritățile permiteau să se umple apartamentele si străzile cu proxeneți...când zona are clar un potential turistic mare.Dar na, românii nu se pricep prea bine la alte comerturi si sunt dati la o parte pana învață...Alte țări se lupta ca societatea sa ajungă o instituție a progresului care susține individul in dorinta sa de a se perfecționa. In fine, ma lungesc cu vorba...

  • Like 29
  • Minus 29
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

A intrat cineva pe contul lui sau transmite live vreo întâmplare fara subiect si predicat, restul ne imaginam noi...

Păcat de bulevardul acela asa de frumos din București, in strainatate nu cred că autoritățile permiteau să se umple apartamentele si străzile cu proxeneți...când zona are clar un potential turistic mare.Dar na, românii nu se pricep prea bine la alte comerturi si sunt dati la o parte pana învață...Alte țări se lupta ca societatea sa ajungă o instituție a progresului care susține individul in dorinta sa de a se perfecționa. In fine, ma lungesc cu vorba...

Ieși!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ieși!

Pentru ce mi te adresezi iarăsi?Suferi de o ruptură în psihicul tau si ai o personalitate ce nu se mai defineste ca întreg, in mintea ta este un melanj, ceva de genul "eu si ceilalți", un fenomen adus la extrema si reversi in afara ta, nu mai poți duce de unul singur(dar scindat in două☺)...

  • Like 29
  • Minus 29
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pentru ce mi te adresezi iarăsi?Suferi de o ruptură în psihicul tau si ai o personalitate ce nu se mai defineste ca întreg, in mintea este un melanj, ceva de genul "eu si ceilalți", un fenomen adus la extrema si reversi in afara ta, nu mai poți duce de unul singur(dar scindat in două☺)...

Ieși, am spus!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ieși, am spus!

Spune-ti tie ce ai de spus altuia si vedea ce interesantă iti poate deveni viața!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

A mai si pus titlul topicului "fara agitație"...Ce figură! 😅

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Reformulează, fă, drogato!

P.S. Ieși!

Nu cred că sunt interesată sa imi modific o idee pentru îmbogățirea ei in fata unui om cu mintea goală si cu manifestări lipsite de sens.Vezi-ti tu de altă treabă, debilule...si nu mai sta de insirat comenzi in mod repetitibil, că nu-mi pari decat un simplu prost si-atat!
  • Like 31
  • Minus 29
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Posibilitati:

 

- a ramas unu blocat prin baie si eu cand am iesit, ala top-hop, s-a pus la pupitru.

 

- au hack-uit contul, stie vis, ca doar are niste ani in spate, experienta

 

- m-a legat unu de calorifer si m-a pus sa scriu asta =))

 

- nu sunt un troll infect si nu stau pe forumul asta de 5 ani sa o iau la laba. asta-i putin evidenta, dar o las...

 

- baietii au luat-o pe coposu, spre sf vineri, unde intorc eu tramvaiele.

 

-  n-aveau tigari sau eu n-aveam foc, asta in repetate randuri.

 

- aveam Teamviewer-ul deschis si nu eram aici sa supervizez, ca altfel nu se scriau multe din porcariile astea. Eu sunt foarte atent in exprimare si nu jignesc fara motiv.

 

- n-am mai avut conturi cu care sa-i promovez de pe clone, iar cand i-am cerut lu pisicuts acum o luna sa-mi faca si mie cateva ca-i platesc, bulangiul nu a vrut si astia nu mai ma lasa sa fut gratis pe zona lor.

 

- s-au luat de vreo fata care mi-e mie draga, in una din locatiile unui amic de al meu, iar cand fata a zis NU si NU, astia au impins-o in baie si au lasat-o cu vanatai.

 

- cum avem noi aici UL-ul, asa exista si AL-ul, angajatul(ii) lunii. Daca-i zona buna, iar el cand iese tine fetele pe KFC si Mac, si ala la pachet, ca fetele sa manance cand si cum apuca, normal ca ala produce. Altu poate mai scoate fata in mall, la un magazin, la un film. Atunci normal ca fata nu presteaza pe o punga de pufuleti si o eugenie si nu-i pe banda rulanta, ca altele care primesc mai multi in locatie si-i tin de fraieri pana ce-l fut pe unu, ca sa-l ia pe al 2-lea si tot asa. Fetele trebuie sa produca, insa depinde si in ce conditii. Astea care rezista sa-si bage pl in ele orice boschetar la 10-15 min, nu indura ele degeaba. In orice caz, decat un prost isi bate joc de marfa.

 

 

 

Sa scrie cine vrea, cum vrea, linistit. Fiecare e liber sa-si exprime opinia, iar eu nu voi cenzura, promit. 

 

Sunt destule topice deschise la recenzii, cu fel de fel de raspunsuri, nici acolo nu voi modera.

 

Eu consolidez niste informatii si sunt mai mult pe departamentul online, iar lumea nu ar trebui sa ia in serios DG-ul.

 

Aici ori o freaca niste ratati, ori discuta niste oameni in toata firea, degajat, unii din ei cu foarte mare influenta si care nu au trecut degeaba prin viata.

 

Unii vor intelege de ce am zis Teamviewer, altii nu.

 

E nimfomane cum e, cumva, dar nu e chiar asa.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

A intrat cineva pe contul lui sau transmite live vreo întâmplare fara subiect si predicat, restul ne imaginam noi...

Păcat de bulevardul acela asa de frumos din București, in strainatate nu cred că autoritățile permiteau să se umple apartamentele si străzile cu proxeneți...când zona are clar un potential turistic mare.Dar na, românii nu se pricep prea bine la alte comerturi si sunt dati la o parte pana învață...Alte țări se lupta ca societatea sa ajungă o instituție a progresului care susține individul in dorinta sa de a se perfecționa. In fine, ma lungesc cu vorba...

Pai, asta e potentialul turistic si asa se fructifica... Romania e terminata. Rasa. Termonucleara mai salveaza situatia... 

Link spre comentariu

Bre, va intreb si eu pe voi, astia mai in etate...

 

Cum se anunta vremea pe la Unirii?

 

Eu tot timpul am fost cu impresia ca acolo e leaganul civilizatiei, ca sa-l citez aici pe un amic de-al meu.

 

Vine acus altu si sa vezi ce zice: "BAAAAAAA, LAGARUL CIVILIZATIEI, lagarul..."

 

Bre, daca astia mici din ziua de azi nu stie meserie, ei vine sa faca trotuaru' ?

 

 

:pope

 

 

P.s. asta a ramasa salvata. baietii sunt deja colo. sa se bage in vb cu cine-si permit. nu au ajuns niste CIORI BORATE sa vb cu baieti finuti. stati parcati in banca voastra.

 

uite aici auto saved 18:50. e cam aglomeratie in weekend, stiti voi. v-am anuntat frumos. vorbiti cu buna seara. si sa stiti ca nu are legatura cu recenziile. can o iei o iei in sus, sus. universitate, nu in alte parti. dupa ajungi in timisoara sau invers. vezi ca voi sunteti oricum in deplasare.

Tu ești fratele lu' Vistantric ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pai, asta e potentialul turistic si asa se fructifica... Romania e terminata. Rasa. Termonucleara mai salveaza situatia...

 

Nu-i chiar asa, eu m-am ferit mereu de astfel de formulări...cunosc senzatia si mi-e că mă învăț asa să pun punct unei idei.Mie imi par foarte lenți in schimbarea lor in tara asta ca si cum ar avea mulți prosti de dus in spate, dar nu e adevărat...alte țări stau la pândă sa ne fure oamenii cu intelectul mult dezvoltat, născuți asa!Eu am lăudat pe aici schimbarile facute in ultimul timp in cele ce țin de lege si demersurile haiducilor mei dragi facute prin țară, acum am mai aflat direct de la sursa din nou...ca se fac si instruiri.E super, dar să nu observi ceea ce e chiar la nasul tău...Hm.Eu daca imi aduc un amant din străinătate si vreau sa ma falesc cu ceva, nu il pot plimba pe acel bulevard si cu siguranță va opta pentru zona de nord a Bucurestiului pentru a se caza.
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tu ești fratele lu' Vistantric ?

Au băut apa de la flori din aceeași vază.  :laugh2

 

 

Nu-i chiar asa, eu m-am ferit mereu de astfel de formulări...cunosc senzatia si mi-e că mă învăț asa să pun punct unei idei.Mie imi par foarte lenți in schimbarea lor in tara asta ca si cum ar avea mulți prosti de dus in spate, dar nu e adevărat...alte țări stau la pândă sa ne fure oamenii cu intelectul mult dezvoltat, născuți asa!Eu am lăudat pe aici schimbarile facute in ultimul timp in cele ce țin de lege si demersurile haiducilor mei dragi facute prin țară, acum am mai aflat direct de la sursa din nou...ca se fac si instruiri.E super, dar să nu observi ceea ce e chiar la nasul tău...Hm.Eu daca imi aduc un amant din străinătate si vreau sa ma falesc cu ceva, nu il pot plimba pe acel bulevard si cu siguranță va opta pentru zona de nord a Bucurestiului pentru a se caza.

Culcă-te!

  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...