Sari la conținut

Renata Unirii Pustoaica


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

In aceasta seara fiind cu chef de pasarica noua am facut o noua descoperire. Este Vb de domnișoara Renata, o domnișoara destul de noua in domeniu care S-a dovedit a fi o surpriza plăcută. Este o Pustoaica de vreo 20 ani, micuța de stătută, dar drăguțică.De cand am intrat pe usa i-am povestit de forum si a devenit foarte jovială si deschisă la acțiune. După ceva pupături pe buze, căci nu accepta trench kiss, am dezmierdat-o pe tot corpul, pe sânișorii ei frumoși si după am pus-o Să stra in genunchi si Să imi faca un oral protejat căci ei asa ii place. Tehnica bunicică pt o Incepatoare, încercat mai multe poziții la normal, pasarica strâmtă, umeda, după care dat deumul in prezervativ.

 

Voi mai reveni pentru a aprofunda cazul

 

Locație 8 p garsoniera situată pe Bulevardul unirii pe lângă BCR stradal, curată

 

Aspect fata 8 drăguțică, puștoiacă frumușică, o fata simpla dar de care mie unul mi-a placut

 

Aspect corp 8 sâni frumușei, micuți, pasarica rozalie si frumoasa

 

Oral 7 pentru a fost protejat, dar mi-a facut pe plac si a compensat

 

Normal 9 pt pasarica strâmtă si pupătorile in misionar pana la finalizare

 

Halatul 70 lei pt 15 minute Door țo door

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Aici
  • Oras:Aici

Am fost si eu la Renata in seara aceasta, o experienta placuta, fata este foarte comunicativa, am simtit ca vizitez o foata colega de liceu. Locatia putin retrasa, deci este un plus. Prosop curat si gel de dus. Pe parte sexuala, oral si normal protejat, am finalizat destul de repede.

Si acum notele:

ca si experienta 10, m am simtit foarte in largul meu

oral 7 pt ca a fost protejat, dar este subiectiv, mie nu imi place cu prezervativ, Renata a depus efort

normal 9, am schimbat pozitii, foarte implicata si i-a placut. Bine, dar si eu sunt frumos si ma pricep :)) !

Recomand!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...