Sari la conținut

Sonia 0743383753


Vizitator mutullica

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Salut! Am văzut ca am fost pusă in secțiunea “de evitatâ€... asta doar ca nu au avut loc 2-4 persoane de mine.. nu ma aștept sa fiu in top, dar nici la evitate !!

 

Păcat... sunt mereu aici (dacă lipsesc maxim 1 saptamana), nu sunt migratoare și am peste 10 recenzii pozitive !

Cum sa fii la "de evitat"? 🙄 N-ai cum... nu mai egzisteaza secțiunea 😋😜 Oricum nu mi-aș lasă eu fluturașul prin astfel de locuri. Ești în Cj/activa? Vreau sa vin la un zbor cu tine sapt viitoare 😇

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator indiscretul
Reputație: 0

Buna draga, bine ai revenit! Ma bucur ca anunti ca ai revenit, era si mai bine daca anuntai si cand lipsesti ;).

Si la ascensiunea aprecierilor pe forum ar ajuta si poze mai incitante/ explicite . Ai mai postat tu si in trecut.

In rest.... Sa ne vedem cu bine 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Turda
  • Oras:Turda

As fi vrut sa-i mangai pizda pizdei asteia dar tipa ori e taranca ori cretina. O sun, o intreb unde are locatia, imi spune Gheorgheni, ii spun ca sunt la Polus si ca pot ajunge in zona in aprox 1/2 h si-mi inchide cand s-o intreb de adresa exacta. O re-sun de cateva ori, nu mai raspunde. Proasta dracului, daca ceva nu-ti convine (desi nu vad ce ar fi putut fi din partea mea) spune-i omului franc, in fata, capisci?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare,

Nu sunt genul care lasă recenzii, însă de data asta am sa fac o excepție pentru ca am văzut foarte multe comentarii rautacioase.

Posibil sa fi fost futaciosi care și-au luat teapa, dar totuși sa ne gândim de câte ori își iau ele astfel de tepe, cu bieți baiatasi care prind puțin curaj sa sune pentru un futai și când ajung în fata faptului împlinit își pierd bărbăția și nu mai urca la duduie.

Trecând peste, am sa încerc sa fiu scurt și la obiect cu descrierea acțiunii.

Am stabilit cu Sonia înainte cu 2 ore, comunicând prin msje, sa vina la mine.

Am confirmat înainte cu jumătate de ora și la ora exacta a fost în fata casei. Țin sa precizez ca tine la astfel de lucruri pentru ca și ea a luat multe tepe la rândul ei.

Sonia este o fire placuta, comunicativa, genul skinny, cu piele fina, undeva la 1.58m 45kg.

Oralul a fost neprotejat, foarte umed cu deep, mângâiat de OO și toate cele.

Nota 10 din partea mea.

La normal am încercat doua poziții, dar nu foarte mult timp, de vina fiind eu, oboseala spunându-și cuvântul. Nota 9. Geme frumos, au părut gemete naturale, ea fiind foarte strâmtă, săruturi, atingeri, etc.

Am finalizat cu un oral, ba chiar mi a făcut o surpriza care am sa aleg sa nu o spun, deoarece nu era în meniu :)

Una peste alta, eu unul o recomand pentru cei care adora oralul, pentru cei care vor o fire calda, sociabila cu care sa poți discuta orice și sa ajungi sa te simți ca și cu prietena ta.

Cadoul 300 lei plus o ciocolata pentru o ora.

Te pup Sonia, toate cele bune îți doresc

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator micesteanu
Reputație: 0

Salutare,

Nu sunt genul care lasă recenzii, însă de data asta am sa fac o excepție pentru ca am văzut foarte multe comentarii rautacioase.

Posibil sa fi fost futaciosi care și-au luat teapa, dar totuși sa ne gândim de câte ori își iau ele astfel de tepe, cu bieți baiatasi care prind puțin curaj sa sune pentru un futai și când ajung în fata faptului împlinit își pierd bărbăția și nu mai urca la duduie.

Trecând peste, am sa încerc sa fiu scurt și la obiect cu descrierea acțiunii.

Am stabilit cu Sonia înainte cu 2 ore, comunicând prin msje, sa vina la mine.

Am confirmat înainte cu jumătate de ora și la ora exacta a fost în fata casei. Țin sa precizez ca tine la astfel de lucruri pentru ca și ea a luat multe tepe la rândul ei.

Sonia este o fire placuta, comunicativa, genul skinny, cu piele fina, undeva la 1.58m 45kg.

Oralul a fost neprotejat, foarte umed cu deep, mângâiat de OO și toate cele.

Nota 10 din partea mea.

La normal am încercat doua poziții, dar nu foarte mult timp, de vina fiind eu, oboseala spunându-și cuvântul. Nota 9. Geme frumos, au părut gemete naturale, ea fiind foarte strâmtă, săruturi, atingeri, etc.

Am finalizat cu un oral, ba chiar mi a făcut o surpriza care am sa aleg sa nu o spun, deoarece nu era în meniu :)

Una peste alta, eu unul o recomand pentru cei care adora oralul, pentru cei care vor o fire calda, sociabila cu care sa poți discuta orice și sa ajungi sa te simți ca și cu prietena ta.

Cadoul 300 lei plus o ciocolata pentru o ora.

Te pup Sonia, toate cele bune îți doresc

M-am bucurat sa citesc aceasta recenzie, pt ca si eu am impresia ca s-au facut mult prea multe comentarii tampite si rauvoitoare la adresa Soniei. N-am vizitat-o decat odata (din pacate pt mine!), dar am ramas cu o impresie excelenta despre ea, atat din punct de vedere al calitatilor profesionale cat si umane. Sper sa ajung din nou la Cluj si s-o pot intalni!

Link spre comentariu
Vizitator indiscretul
Reputație: 0

Salutare,

Nu sunt genul care lasă recenzii, însă de data asta am sa fac o excepție pentru ca am văzut foarte multe comentarii rautacioase.

Posibil sa fi fost futaciosi care și-au luat teapa, dar totuși sa ne gândim de câte ori își iau ele astfel de tepe, cu bieți baiatasi care prind puțin curaj sa sune pentru un futai și când ajung în fata faptului împlinit își pierd bărbăția și nu mai urca la duduie.

Trecând peste, am sa încerc sa fiu scurt și la obiect cu descrierea acțiunii.

Am stabilit cu Sonia înainte cu 2 ore, comunicând prin msje, sa vina la mine.

Am confirmat înainte cu jumătate de ora și la ora exacta a fost în fata casei. Țin sa precizez ca tine la astfel de lucruri pentru ca și ea a luat multe tepe la rândul ei.

Sonia este o fire placuta, comunicativa, genul skinny, cu piele fina, undeva la 1.58m 45kg.

Oralul a fost neprotejat, foarte umed cu deep, mângâiat de OO și toate cele.

Nota 10 din partea mea.

La normal am încercat doua poziții, dar nu foarte mult timp, de vina fiind eu, oboseala spunându-și cuvântul. Nota 9. Geme frumos, au părut gemete naturale, ea fiind foarte strâmtă, săruturi, atingeri, etc.

Am finalizat cu un oral, ba chiar mi a făcut o surpriza care am sa aleg sa nu o spun, deoarece nu era în meniu :)

Una peste alta, eu unul o recomand pentru cei care adora oralul, pentru cei care vor o fire calda, sociabila cu care sa poți discuta orice și sa ajungi sa te simți ca și cu prietena ta.

Cadoul 300 lei plus o ciocolata pentru o ora.

Te pup Sonia, toate cele bune îți doresc

Salut colegu , ne spui si noua totuso de ce bonus ai avut parte ? Nu vad de ce nu ai spune mai ales ca e de bine.

Adica ne purtam frumos cu domnisoara... Se poarta si ea frumos cu noi si primim surprize la alegerea ei , nu la insistentele noastre. Restul primesc pachetul standard sau nu primesc nimic daca sunt obraznici ;)

 

Ceilalti care ati imtrebat de ea nu lasati o recenzie , nimic ?

 

Va doresc sa aveti ciocane tari

 

P.s. tie Sonia iti doresc o zi frumoasa si sa ai clienti precum andy_blade

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Salut colegu , ne spui si noua totuso de ce bonus ai avut parte ? Nu vad de ce nu ai spune mai ales ca e de bine.

Adica ne purtam frumos cu domnisoara... Se poarta si ea frumos cu noi si primim surprize la alegerea ei , nu la insistentele noastre. Restul primesc pachetul standard sau nu primesc nimic daca

 

Ceilalti care ati imtrebat de ea nu lasati o recenzie , nimic ?

 

Va doresc sa aveti ciocane tari

 

P.s. tie Sonia iti doresc o zi frumoasa si sa ai clienti precum andy_blade

Cred ca bonusul a fost pt ciocolată.
Link spre comentariu
Vizitator indiscretul
Reputație: 0

Nu se spune bonusul 🤣 ... apreciez dacă țineți doar pt voi cadoul făcut de mine... ;) o zi buna și vouă și va aștept cu programările pt o zi mai frumoasa ! 😇

Acum ce sa zic ? Daca tu nu vrei sa se afle respect asta dar...

Daca vin si eu cu ciocolata si ma port frumos am sanse sa primesc si eu bonus ?

 

P.s. - ca sa respect traditia ma tin ca un scai de tine..... Mai pui si tu o poca noua ceva ?

Link spre comentariu

Salut colegu , ne spui si noua totuso de ce bonus ai avut parte ? Nu vad de ce nu ai spune mai ales ca e de bine.

Adica ne purtam frumos cu domnisoara... Se poarta si ea frumos cu noi si primim surprize la alegerea ei , nu la insistentele noastre. Restul primesc pachetul standard sau nu primesc nimic daca sunt obraznici ;)

 

Ceilalti care ati imtrebat de ea nu lasati o recenzie , nimic ?

 

Va doresc sa aveti ciocane tari

 

P.s. tie Sonia iti doresc o zi frumoasa si sa ai clienti precum andy_blade

 

Mai citește încă o dată propoziția cu bonusul și-ți vei da seama.

Link spre comentariu

Vizitator indiscretul
Reputație: 0

Mai citește încă o dată propoziția cu bonusul și-ți vei da seama.

Ei si tu acum... CIM sa fie oare bonusul ? Dar nu ma bag eu sa presupun asta . Daca vrea sa confirme Sonia sau colegul bine , daca nu ... Nu.

Si cun Sonia ne roaga sa ramana secret nu are rost sa mai discutam.

Mai ales ca experienta mea cu ea a fost mereu una foarte frumoasa. Singurul minus al ei e ca te ca te cam ustura la portofel pentru analul ala dar ea nu te obliga sa ii plasesti pentru asta. E alegerea ta daca vrei si asta .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...