Sari la conținut

Sonia 0743383753


Vizitator mutullica

Postări Recomandate

Vizitator indiscretul
Reputație: 0
La 17.08.2021 la 11:43, xandreeasoniax a spus:

Lasă Onlyfans-ul, pune mâna pe telefon și stabilește o programare 🤣

P.s.: Disponibilă pt programări !🤗

Mai raspundem si noi la telefon pentru programari sau il tinem doar de decor? Am sunat asa cum m-ai indemnat si telefonul e inchis.

Link spre comentariu
  • Oras:CJ
  • Oras:CJ

Salut,

 

Am ramas dator cu o recenzie, si cum nu-mi place sa fiu dator, am zis ca este timpul.

Pe la sfarsitul lui Iulie am ales pe la 9 seara sa o vizitez pe Sonia, cred ca au trecut vreo 3 ani sau mai mult de cand nu am mai fost pe la ea. 


Programare facuta relatiz usor prin SMS la numarul postat aici pe forum.

Ajuns in locatie, m-am intalnit cu aceeasi gagica subtirica si frumusica pe care o tineam minte.

Am stat un pic la povesti dupa care am cerut sa ma duc la dus, bineinteles prosop curat, geluri, tot ce vrei.

Actiunea nu o sa o povestesc toata, v-oi povesti doar ce a fost nou pentru mine.

La un moment dat a zis sa luam niste jucarii, eu probabil ca am incercat odata sau maxim de 2 ori cu jucarii si nu a fost nu stiu ce. S-a dus la baie si a adus un dildo si un vibrator iar in timp ce ea se juca cu vibratorul la clitoris, eu impingeam si scoteam dildo-ul din pasarica ei, schimbat de ritm, bagat adanc, schimbat pozitii, tot ce vrei, cred ca am tinut-o asa vreo 20 de minute dupa care domnisoara a avut un orgasm superb, am stat un pic la povesti, mi-a mai facut un sex oral si dus am fost.

 

A fost o experienta frumoasa pe care sper sa o repet cat de curand. 

 

Pretul este cel specificat de ea in postarile anterioare

 

Mersi Sonia! 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am incercat si eu astazi sa fac programare la aceasta domnisoara, am sunat mi-a explicat unde este locatia oar cand am vrut sa fac o programare mi a comunicat ca pretul pentru o finalizare este 200, iar ora 300. Am intrebat daca a facut ceva modificari de pret si raspunsul a fost “ Da ce ne cunoastem si nu stiu eu?”  Din punctul meu de vedere un pic neprofesional( iar pe topicul asta nu spune nicaieri de preturi mai mari pt cei noi), nu ne cunoastem si nici nu o sa ne cunoastem vreodata.

  • Haha 1
Link spre comentariu

@same_willy dacă dorești să mă vizitezi, accepți prețul; dacă nu, nu. Piața este mare, sunt destule fete (de toate tipurile), chiar prețuri și servicii diverse.

@raul1312 … mulțumesc că mă faci urâtă, scuză-mă că nu sunt vreo Barbie, Angelina Jolie, etc. A sunat urât cuvântul “spartă”… ! Un domn adevărat nu ar vorbi așa despre o fată/femeie, indiferent cum ar fi ea ;) 

 

Hai să NU ne mai reținem aiurea dacă aveți mofturi la prețuri și tipurile ideale de femei.

NU doresc discuții inutile pe topic, v-ați exprimat opinia și gata. 
 

Pupici 😘

 

Link spre comentariu
Vizitator indiscretul
Reputație: 0
La 16.08.2021 la 9:08, xandreeasoniax a spus:

Bună dragilor, am revenit ! 😘🤗

Sunt disponibilă pentru programări (10-23).

🟣în locația mea:

- 150 finalizarea - OP/ON, NP;

-250 ora - OP/ON, NP.

🟣pentru deplasări la domiciliu:

-150 finalizarea - OP/NP; 200 finalizarea - ON/NP;

-250 ora - OP/NP; 300 ora - ON/NP. 

🟣pentru deplasări la pensiune/hotel

- 200 finalizarea -OP/ON, NP;

-300 ora - OP/ON, NP.

✔️ANALUL este contracost 200 lei! 


📞0743383753  pentru programări !

Vă aștept cu drag! 😍

https://ibb.co/nmkxJJR

Draga Sonia , doar tu ai spus putin mai sus ca preturile raman aceleasi. Deci...

Sau acum cu preturile noi analul e inclus ? ;)

Si am prefera o atentie ca cea din postarea citata.

 

Sa ai o seara frumoasa si clienti multumiti

Link spre comentariu
  • Oras:Brugge
  • Oras:Brugge
1 oră în urmă, xandreeasoniax a spus:

@same_willy als je me wilt bezoeken, accepteer dan de prijs; zo niet, nee. De markt is groot, er zijn genoeg meisjes (van alle soorten), zelfs verschillende prijzen en diensten.

@raul1312 … Bedankt dat je me lelijk hebt gemaakt, neem me niet kwalijk dat ik geen Barbie ben, Angelina Jolie, enz. Het woord "kapot" klonk lelijk! Een echte heer zou niet zo praten over een meisje/vrouw, hoe ze ook is ;) 

 

Laten we ons NIET voor de gek houden als je eigenzinnigheid hebt over prijzen en de ideale soorten vrouwen.

Ik wil GEEN onnodige discussies over het onderwerp, je hebt je mening gegeven en dat is het. 
 

Kisses 😘

 

Bien dit

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...