Sari la conținut

Sonia 0743383753


Vizitator mutullica

Postări Recomandate

Vizitator cinik 80
Reputație: 0

 

Pfff.. nicidecum! Mai uitați-va și voi la toate pozele. Chiar nu seman cu domnișoara și nici nu ma afișez cu vreun maimuțoi pe lângă mine 😂😂😂😂[/quote

Poate te umflă maimuțoiul

Link spre comentariu

Aici mi-as fi dorit sa scriu si eu o recenzie dar din pacate nu pot detalia decat partea de comunicare ce ar fi trebuit sa preceada actiunea.

Am sunat-o pe domnisoara ieri pe numarul din postul anterior, discutat despre oferta, am ales ce m-a tentat si am si facut o programare pentru astazi dimineata, Am sunat regulamentar cu 30 de minute inainte, am mai insistat de cateva ori pret de aproximativ 40 de minute, trimis si cateva SMS-uri dar fara succes. I-am trimis ulterior si o propunere de reprogramare dar nici la aia nu am primit raspuns (am specificat - e drept doar in ultimul mesaj - ca ma poate contacta inapoi).

Sonia, daca te superi pe cate unul din noi, da-ne si noua un semn, sa stim ce s-a intamplat. Macar la cei dintre noi care nu au gresit cu nimic (inca).

  • Like 1
Link spre comentariu

Aici mi-as fi dorit sa scriu si eu o recenzie dar din pacate nu pot detalia decat partea de comunicare ce ar fi trebuit sa preceada actiunea.

Am sunat-o pe domnisoara ieri pe numarul din postul anterior, discutat despre oferta, am ales ce m-a tentat si am si facut o programare pentru astazi dimineata, Am sunat regulamentar cu 30 de minute inainte, am mai insistat de cateva ori pret de aproximativ 40 de minute, trimis si cateva SMS-uri dar fara succes. I-am trimis ulterior si o propunere de reprogramare dar nici la aia nu am primit raspuns (am specificat - e drept doar in ultimul mesaj - ca ma poate contacta inapoi).

Sonia, daca te superi pe cate unul din noi, da-ne si noua un semn, sa stim ce s-a intamplat. Macar la cei dintre noi care nu au gresit cu nimic (inca).

Hello, scuze pt Neplăcerile create, am avut ceva probleme cu telefonul. O seara liniștita !

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Pai tot apar diverse anunturi si cum ai si telefonul inchis ne induci in eroare. . aici te las pe tine sa ne luminezi cu anunturile. asta nu iti spun de unde e ... si oricum nu conteaza daca nu e al tau sau cu tine , dar era interesant daca era al tau

De ce dracu tot postezi imaginea asta ? E scarboasa

Link spre comentariu
Vizitator tony sb
Reputație: 0

Tare disponibilă eu am venit pana pe Borhanciului și ai zis ca mi dai adresa.Nu ai mai răspuns.II înțeleg și pe ceilalți nemulțumiți, chiar ești neseriosă.Da o dai tu la întoarcere. 😅😅😅

Link spre comentariu

Îmi pare rău ... dar ca să te programezi, trebuie să anunți cel puțin cu 15-20 minute înainte ... poate am o altă programare .. oriunde ai merge este nevoie de un anunț și o confirmare ... :) eu nu aștept ca tu să ajungi în locul aproximat zis de mine ca să îmi spui ca vii sau nu... ar fi absurd

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Îmi pare rău ... dar ca să te programezi, trebuie să anunți cel puțin cu 15-20 minute înainte ...

Anunț cu 15 minute înainte = fast fuck, clienți pe banda, 20 clienți pe zi --> DE EVITAT!

 

Primul venit, primul servit = FAST FUCK!

Link spre comentariu

@altu2 ... îmi pare rău dar nu îmi permit sa fac atâta deranj.. pt fast fuck 😂 prefer discreția, plus că îmi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela .. nu cred ca cei care au fost la mine sa se fi simțit grăbiți.. ty for understanding.

 

@tony.. bine că m-ai văzut tu 😂😂😂😂

 

Pt alte comentarii inutile vă Invit în tropicele dedicate pt chestii de genul.. nu pe topicul meu.

O seara liniștită !

Link spre comentariu

P.S. : nu se știe niciodată faptul în care mă prinzi când tu îți dorești programarea .. poate mâncând, poate intr-o deplasare .. poate am alta programare stabilită mai de dinainte să îți doresti tu.

 

Nu sunt răutăcioasă cu nimeni, așa că dați dovadă de gentlemani :)

 

Respect și înțelegere .

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

@altu2 ... îmi pare rău dar nu îmi permit sa fac atâta deranj.. pt fast fuck prefer discreția, plus că îmi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela .. nu cred ca cei care au fost la mine sa se fi simțit grăbiți.. ty for understanding.

 

@tony.. bine că m-ai văzut tu

 

Pt alte comentarii inutile vă Invit în tropicele dedicate pt chestii de genul.. nu pe topicul meu.

O seara liniștită !

ioi ioi, vad ca ai simtul proprietati

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...