Sari la conținut

Sonia 0743383753


Vizitator mutullica

Postări Recomandate

Extraordinar! CIM e bonusul!? Sunt multe domnite aici (Alice, Iulia,..) care au inclus în 150ron și serviciul asta pt.care nu trebuie sa plătești extra nimic. Mai așteptați câteva luni când se va instala "foametea" sa vedeți cum multe din ele nu vor avea pretenții la asa ceva. Se vor bucura dacă vor avea doi, trei clienți pe zi. Deja a cam inceput. Dis de dimineață, fiecare își actualizează anunțul cu câte o postare. Bănuiesc ca nu din cauza ca au lista full pe acea zi.

  • Like 1
Link spre comentariu

@vladmgh ... piata este mare, fiecare merge unde ii place.

“Foametea” de care precizezi tu, sigur nu va exista la mine ..

Ca un mic reminder: nu am profesat in timpul primului val de pandemie,absentând 3 luni ... am murit de “foamete”?

 

Ma repet, fiecare merge unde ii place.

 

Selectez clientela și colaborez cu oameni care știu sa ma respecte ... la fel ca voi, cum Selectați domnițele pentru a va simți superb!

 

Pupici

Link spre comentariu

Aaa.. și nu postez zilnic, deci nu prea m-ai nimerit la categoria de “foamete” ... îmi păstrez prețurile... nu am sa profesez pe 100 fin / 200 h, niciodată... sau alte chestii de genul.. mai bine stau și ma relaxez toată ziua decât sa ma obosesc aiurea :) prefer calitatea, respectul și bunul simt! Restul vin de la sine...

 

O zi frumoasa !

Link spre comentariu

Dragilor, va salut si va pup cu drag!

Sunt disponibilă pentru voi ... 🥰 

Programul meu se desfasoara in intervalul orar 9-22... 

Nu sunati inutil daca nu doriti nimic! 

In locația mea - 150 finalizarea (ON in functie de igiena/OP la cerere sau daca igiena nu este Ok + NP)

- 250 ora cu ON/OP + NP

La deplasare: - 150 fin/250 ora, TOTUL PROTEJAT!!!
- 200 fin/300 ora cu ON + NP 

ANALUL este contracost 200 lei, fara graba si aiurea... 😌

 

0743383753  ... pt programari

PUPICI 😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Fata e o superdulcica, IMHO. Are un botic de iti vine sa o mananci. Nu stiu daca e pistruiata, dar mie mi se pare o dulceata. A propos de discutiile despre gusturi. Si sanii is super, nu mari dar un deliciu. Si pasarica ati vazut-o :) Si intelectual cred ca e peste 99%. 

Link spre comentariu
Vizitator indiscretul
Reputație: 0
Acum 1 oră, jancsi a spus:

Fata e o superdulcica, IMHO. Are un botic de iti vine sa o mananci. Nu stiu daca e pistruiata, dar mie mi se pare o dulceata. A propos de discutiile despre gusturi. Si sanii is super, nu mari dar un deliciu. Si pasarica ati vazut-o :) Si intelectual cred ca e peste 99%. 

Jancsi asta stim si noi, si stim si cum se vede pasarica cand se trage din p... , Minunata priveliste. Dar asta nu e recenzie. Deci cum a fost intalnirea ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
La 19.12.2020 la 21:44, jancsi a spus:

altceva nu am incercat

Daca tot vrei sa faci un lucru ca lumea, nu fi putoare si scrie cateva randuri in care sa relatezi experiența traita in compania Soniei. Sunt convins ca nu mai are nevoie de alte cuvinte, nici la cum arata si nici la capitolul servicii, dar macar atâta poți sa faci si tu, daca tot si-a dat silința fata si te-a făcut sa te simți bine in compania ei. 

Hai pune mana si memoria la contribuție si adu si tu aportul la acest forum cu o recenzie de calitate, nu ingrosa rândurile rândurile asa zisilor paraziti, care trăiesc de pe urma a 2-3 useri care fac recenzii. 

Toate bune si spor in pat! 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Mrbadass: scuze, m-am lasat influentat de tendintele de pe forum.

A venit la mine, punctuala, arata supercuratica, si asa are si gustul, eu incepand cu degustarea ei, mi-a placut enorm. Cum spuneam, aspectul pentru mine e superOK, o sa ii dau 9 incercand sa obiectivizez, eu de capul meu i-as da mai degraba 10. Fata e dulcica, dar, cum ziceam , e chestie de gust. E slaba si trebuie sa iti placa asta. Sanii nu sunt mari insa sunt pietrosi, una dintre putinele ocazii sa simti ca esti pe latura Bio.  9, fie, la NP, chit ca am practicat putin. La ON mi s-a parul extrem de placut, asa ca nu as merge sub 10. 1 fin/1h, nu mai stiu daca 250 sau 300, insa i-a meritat. De repetat. Si acum esenta: cred ca e o fata/femeie cu personalitate si suflet. Probabil lucrurile merg mai bine dupa ce o cunosti. Oricum, e afara din statistici. 

  • Like 2
Link spre comentariu
On 5/30/2020 at 10:41 AM, xandreeasoniax said:

Aici regăsiți din nou detaliile ...

 

Disponibilă pt programări !!!

 

 

In locația mea - 150 finalizarea, oral protejat/neprotejat in funcție de igiena, normal protejat obligatoriu!

- 250 ora, oral protejat/neprotejat in funcție de igiena, normal protejat obligatoriu!

La locația voastră/hotel/pensiune:

Cei care optează sa îmi adreseze întrebarea “cum faci oralul”, este in funcție de igiena, iar dacă aceasta corespunde va fi 200 finalizarea și 300 ora + normal protejat obligatoriu!

Dacă igiena nu corespunde, rămânem la prețurile standard.. 150 finalizarea și 250 ora, totul protejat!

Analul este contracost 200 lei, protejat!

 

Vă urez o zi plăcută !

 

0743383753

Pe bune fetelor, va e asa de greu sa apasati pe 2 butoane?

 

Si tot nu stiu unde iti e locatia.Pula mea, asta nu e doar lipsa de respect fata de clienti e lipsa de respect fata de voi si de meseria voastra

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
Acum 5 ore, xandreeasoniax a spus:

Mersi pt intervenție @josephseed 

Nu stau toată ziuă să postez pe forum... 

Locația o am în Borhanci , capăt de Brâncuși .

Crezi ca ai putea sa ne încânți cu niște poze, nu de alta dar eu am tot răsfoit topicul tau, dar in afară de niște poze pe primele pagini, nu am văzut mare lucru. 

Mersi. 

Link spre comentariu
Vizitator indiscretul
Reputație: 0

Buna Sonia, multumim pentru poze. Ma bucur sa vad ca ai decis sa faci acest pas.

Totusi.... Poti sa pui si poze recente? Si sa ne faci o surpriza adevarata si sa mai pui ceva mai explicit cum ai facut de cateva ori in trecut ? Daca fata nu apare nu ai de ce sa ascunzi pasa... ;) Multumesc anticipat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...