Sari la conținut

Sonia 0743383753


Vizitator mutullica

Postări Recomandate

Vizitator mutullica
Reputație: 0

@xandreeasoniax ma bucur ca ai decis sa te alaturi forumului chiar daca nu intr-un mod tocmai placut pentru tine dar sper ca situatia se va schimba. Cine nu te place poate cauta in alta parte sau si tu poti refuza pe cei care te deranjeaza cu diverse elemente gen, miros, igiena,atitudine...

Personal cred ca iti faci bine treaba si sper sa mai interactionezi cu nou, sa ne mai incanti din cand in cand cu cate o poza, sa mai discutam despre servicile tale si ce am vrea sa mai imbunatatesti pentru ca pe viitor toata lumea sa fie multumita.

Spor la munca ;)

Link spre comentariu

Serviciile mele sunt următoarele:

In locația mea - 150 finalizarea, oral protejat/neprotejat in funcție de igiena, normal protejat obligatoriu!

- 250 ora, oral protejat/neprotejat in funcție de igiena, normal protejat obligatoriu!

La locația voastră/hotel/pensiune:

Cei care optează sa îmi adreseze întrebarea “cum faci oralul”, este in funcție de igiena, iar dacă aceasta corespunde va fi 200 finalizarea și 300 ora + normal protejat obligatoriu!

Dacă igiena nu corespunde, rămânem la prețurile standard.. 150 finalizarea și 250 ora, totul protejat!

Analul este contracost 200 lei, protejat! (Nu ma interesează sa o fac pe 50 lei ca alte persoane, probabil sunt obișnuite zilnic cu așa ceva.. dar e de preferat mai rar decât mai des, de exemplu când ții la sănătatea ta și la corpul tău!!!)

Merci și va astept! Sunt disponibilă!

Link spre comentariu

Buna seara!

Le mulțumesc celor are mi-au trecut pragul ușii și au fost multumiți de mine, dar și de serviciile oferite...va mulțumesc pt rabdare, seriozitate, discreție și igiena! ....in schimb, cu părere de rău, pentru cei care nu le-au convenit ceva, observ ca “umfla” lucrurile mai mult decât ar trebui și vorbesc doar ce nu trebuie...sincer, nu trebuie sa mai apelați la serviciile mele dacă vorbiți a proasta și au fost inconveniente in Întâlnirile noastre, nu sunteți obligați, sunt n fete pe aceasta “piața”!!!

Aveți mari pretenții de la fete, dar voi nu respectați programări, igiena, Discreția, seriozitatea, iar bunul simt lipsește (unii sunt chiar și băuți).

Respect celor care sunt de cuvânt, iar pt ceilalți, cuvintele sunt de prisos!

Nu va mai luați după toate recenziile aiurite.. vreți sa va convingeți de vreun fapt, de vreo vorba.. sunați și nu ezitați! Convingeți-va singuri.. nu din scrisul altora...

 

Va mulțumesc frumos! O seara liniștita va doresc!

“Nu va mai luați după toate recenziile aiurite.. vreți sa va convingeți de vreun fapt, de vreo vorba.. sunați și nu ezitați! Convingeți-va singuri.. nu din scrisul altora... ” Pai stimata domnita: Nu avem timp sa luam toate tepele din Cluju’ asta. Si recenziile astea economisesc timpul si banii nostri. Tu ne sfatuiesti bine, pentru portofelul tau...da’ noi mai si gandim. Pupici!
  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator mutullica
Reputație: 0

cam scump dar merita. de fapt daca ar lasa la 100 ca sa nu fie chiar 50 ar merita. desi e mic curul cum spui tu e primitor si face minuni. asa ca draga sonia mai bre jur ce un pic tariful si arata si celor de aici curul ala al tau. scuze de exprimare, am folosit termenul colegului de dinainte

Link spre comentariu

 

Buna! Se pare că am câteva persoane care nu au loc de mine, dar știți cum e “trăiască capra vecinului!â€...

 

https://nimfomane.com/forum/topic/124096-de-evitat-0743383753/

 

Am atașat și în topicul anterior poze reale care îmi aparțin 100%.. nu suport minciuna.. dragi bărbați, aveți și voi acasa niște doamne care se întrețin, în sensul că își mai schimbă culoarea părului... dar și la modul general, evident ! Cine mi-a trecut pragul, știe cum sunt, ce fel de caracter am și în ce măsură îmi ofer serviciile. Unii sunt pro, alții contra.. desigur, conform preferințelor.

 

 

Le mulțumesc celora care mă vizitează ori de câte ori au ocazia!

Vă aștept cu drag!

 

😘🤗

Culoarea naturală a parului post-278938-0-67391900-1543521570_thumb.jpeg

post-278938-0-31380800-1543521590_thumb.jpegpost-278938-0-72284800-1543521654_thumb.jpeg

 

 

.. și puțin blonduță ! Acum!

post-278938-0-32311600-1543521782_thumb.jpeg

post-278938-0-60803800-1543521823_thumb.jpegpost-278938-0-55395800-1543521853_thumb.jpeg

 

Alunițele de pe piept spun totul....!

O noapte caldă ! ðŸ·

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator mutullica
Reputație: 0

Pai , daca tot s-a discutat atat despre mainile tale poti sa o acoperi cu mana. asa observam mai bine. Dar oricum mai multe poze sunt binevenite si demonstreaza ca nu esti asa cum te-au caracterizat unii pe aici ( zic de cei care nu au spus lucruri frumoase despre tine )

Link spre comentariu
Vizitator indiscretul
Reputație: 0

Buna Sonia , nu am spus ca esti tu in poza .era doar un exemplu despre cum ar arata comoara ta.. daca doresti cere unui moderator sa o stearga , nu am nimic impotriva si chiar nu vreau sa iti fac vreo problema cu asta

Link spre comentariu

Buna!

Confirm cu aceasta fotografie (ultima de genul, deoarece nu vreau sa ma afișez așa)... dar cine ma știe, ma cunoaște ...!

post-278938-0-75207700-1544188895_thumb.jpeg

 

Serviciile mele sunt următoarele:

In locația mea - 150 finalizarea, oral protejat/neprotejat in funcție de igiena, normal protejat obligatoriu!

- 250 ora, oral protejat/neprotejat in funcție de igiena, normal protejat obligatoriu!

La locația voastră/hotel/pensiune:

Cei care optează sa îmi adreseze întrebarea “cum faci oralulâ€, este in funcție de igiena, iar dacă aceasta corespunde va fi 200 finalizarea și 300 ora + normal protejat obligatoriu!

Dacă igiena nu corespunde, rămânem la prețurile standard.. 150 finalizarea și 250 ora, totul protejat!

Analul este contracost 200 lei, protejat!

 

ðŸ·ðŸŒ¹ðŸŽ

Sunt disponibilă pentru o vreme, așa ca aștept apelurile/mesajele voastre pt a face programări ! Vă aștept cu drag!

Pupici !

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna!

Confirm cu aceasta fotografie (ultima de genul, deoarece nu vreau sa ma afișez așa)... dar cine ma știe, ma cunoaște ...!

attachicon.gif11F24D00-5808-4503-907F-6616101AE17A.jpeg

 

Serviciile mele sunt următoarele:

In locația mea - 150 finalizarea, oral protejat/neprotejat in funcție de igiena, normal protejat obligatoriu!

- 250 ora, oral protejat/neprotejat in funcție de igiena, normal protejat obligatoriu!

La locația voastră/hotel/pensiune:

Cei care optează sa îmi adreseze întrebarea “cum faci oralulâ€, este in funcție de igiena, iar dacă aceasta corespunde va fi 200 finalizarea și 300 ora + normal protejat obligatoriu!

Dacă igiena nu corespunde, rămânem la prețurile standard.. 150 finalizarea și 250 ora, totul protejat!

Analul este contracost 200 lei, protejat!

 

ðŸ·ðŸŒ¹ðŸŽ

Sunt disponibilă pentru o vreme, așa ca aștept apelurile/mesajele voastre pt a face programări ! Vă aștept cu drag!

 

0743383753

 

Pupici !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...