Sari la conținut

Sonia 0743383753


Vizitator mutullica

Postări Recomandate

  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Sonia , esti si deja pe lista mea de vanatoare !!!

 

Happy Hunting !!

Link spre comentariu
Vizitator mutullica
Reputație: 0

Buna Sonia, nu stiu cu ce te-am deranjat. Eram un pic nostalgic si imi parea rau ca nu te mai pot vizita. De asta am sperat ca macar aici sa te mai vad ultima data. Si clar nu pentru laba.dar asta e . Iti doresc o seara frumoasa. Ma apuc sa imi fac bagajele. Pa.

Link spre comentariu
Vizitator gentlemanscorner
Reputație: 0

Ce telenovele frate, câtă suferință... mergeți mă si futeți fata, lăsați melodrama, trandafirii și alte pulării. De plm... ce-i aici, sentimente.ro?:))))

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator indiscretul
Reputație: 0

Sonia , daca te-am jignit te rog sa ma ierti. Nu asta era intentia mea. Pentru restul.... Daca va tot laudati ca mergeti puneti si recenzia aici care poate fi confirmata sau infirmata de Sonia

Asa pot sa zic si eu ca am mers. Dar nu zic pentru ca nu am reusit acum.

Imi cer inca o data scuze ca am fost offtopic.

Link spre comentariu
Vizitator gentlemanscorner
Reputație: 0

 

Măcar unul să se țină de cuvânt :)) ca restul stau cu trandafirii în mână și gențile de voiaj la ușă plângând.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gentlemanscorner
Reputație: 0

Am vizitat și eu domnișoara. Prezență plăcută, am făcut click-ul din prima. Programarea cu o zi înainte prin sms.

Am tot citit că e așa și pe dincolo... domnilor cred că nu ați știut comunica fără supărare. Eu cel puțin am avut o experiență mai mult decât plăcută. Am povestit, am făcut sex de calitate per ansamblu o întâlnire foarte reușită.

Locație curată, baie dotată cu tot ce trebuie, prosop curat.

ON- 10, știe meserie nu ai ce comenta, anumite artificii chiar m-au surprins plăcut.

NP- 10 două poziții dar a fost destul și bine

Gfe-10, îmbrățișări, săruturi... Tot ce trebuie

Achitat 250 pentru o oră în care pot să spun că am primit mai mult decât am așteptat. Bun simț și atitudine profi. Sonia îți mulțumesc.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator gentlemanscorner
Reputație: 0

Sărut = sărut pe corp, pupici pe gura, sau FK?

 

O să rămână asta între mine și ea, poate depinde de biochimie :))
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

O să rămână asta între mine și ea, poate depinde de biochimie :))

Răspuns de nota 10!

 

P.S.: mai io nici cu chimia nu le aveam, daca e vorba de biochimie deja e NASA pentru mine.

Matematica intra in joc?

Link spre comentariu
Vizitator gentlemanscorner
Reputație: 0

Răspuns de nota 10!

 

P.S.: mai io nici cu chimia nu le aveam, daca e vorba de biochimie deja e NASA pentru mine.

Matematica intra in joc?

Din fericire eu cunosc biochimie, ține de meseria pe care o practic. În schimb la matematică nu mă bag decât ce ține de partea de statistică dar hai sa nu trolăm topicul domnișoarei. Avem PM.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gentlemanscorner
Reputație: 0

Cât despre top...sunt multe de zis dar tac până nu fac recenzii, bine în afară de una, pe aia o sar ca nu vreau sa ma apuce greața.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Cât despre top...sunt multe de zis dar tac până nu fac recenzii, bine în afară de una, pe aia o sar ca nu vreau sa ma apuce greața.

Tocmai alea la care te apuca greata când le "pui in pagina" sunt cele mai utile.

Mă refer la recenzii, și utile pentru colegi. Adică le indica futacilor acele cărări care au la intrare un semn: STOP!

 

P.S : cu această intervenție am încheiat și eu off-topicul aici (off-topic, nu troling!).

Link spre comentariu
Vizitator gentlemanscorner
Reputație: 0

Nu m-ai înțeles, eu nu am interes să bag sau sa scot prin recenzii pe nimeni în top. Vreau doar sa îmi confirm pe propria piele că este așa cum se spune... de top. Cat despre aia cu greața altele sunt motivele nu faptul ca nu prestează ok, o face chiar profi din ce am înțeles. Caracterul ei îmi produce repulsie și cu asta mă opresc și eu.

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Tocmai alea la care te apuca greata când le "pui in pagina" sunt cele mai utile.

Mă refer la recenzii, și utile pentru colegi. Adică le indica futacilor acele cărări care au la intrare un semn: STOP!

 

P.S : cu această intervenție am încheiat și eu off-topicul aici (off-topic, nu troling!).

Ma limbric, iara P.S, tu tot timpul uiti ceva.Jet

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...