Sari la conținut

Amant/amanta cu infidelidating.com?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu daca intre timp ati reusit sa intrati in legatura cu cineva, insa mie mi se pare ca fetele au impresua ca e o platforma gen de sponsori, de sugardating. 

Mai incerc sa vad daca totusi vor o relatie fara obligatii strict de hook up. Daca este cineva cu alta experinta rog sa impartaseasca.

Da-ne si noua pontul:)

Numai in romania se intampla asa ceva cu tot ce tine de intalniri

 

Pe afara pe diferite site-uri aplicatii exista hookup foarte rapid si din placere!

Eu am fosit prin mai multe tarisi am folosit cup^^^ok tin^^r si multe altele si in maxim 1 ora am iesit la date tip hookup din pura placere si ele cer asta destul de direct.

In romania oriunde ai fii(app/site) stai mai mult sau mai putin la o conversatie ce ajunge 100% la pay for...

 

Nu zic ca imi doresc sa ma duc free dar toate martafoaiele se cred si printese barby...

 

Exemplu cel mai clar l-am avut pe cautsponsor unde se invart sume(cerute nu stiu daca si platite)

De 1500ron pe 1-2 ore wtf?

Si erau si 2 schiloade fata sani fara cur si fara fata frumoasa...

Am intalnit una la 400-600/h din poze era buna cand i-am zis ca doresc 3 ore cel putin imi spune ca mai mult de 1h sau 2h nu sta ca nimeni nu cere atat si nu poate atat

Asa ca am preferag sa ma duc prin cateva locuri in zilele cand aveam nevoie 100/200/300 pe h de 2 ori in ziua respectiva si aia a fost

 

Nu stiu de ce am postat asta dar cred ca ideea principala era ca pentru pasionati de mult sex trebuie sa existe mai multe locuri si tipuri de date-uri...

 

La swing nu mai zic nu gasesti niciodata ceva frumos,majoritatea babe si cand gasesti ceva frumos se cearta cu partenerul ca dehhh ii place mai mult si e gelos ca o scapa printre degete(pura imaginatie) incepi sa faci terapie de cuplu pe timpul tau...

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...