Sari la conținut

Atentie mare!


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

S-a umplut Alba-Iulia de ciori cu poze false. Verificati numerele de telefon inainte de a merge. E plin de anunturi cu poze false. 0726564916

, 0799423531, 0735334684, 0767133162,

0768242117, 0729428078, 0748514588, 0768203901, 0726102860 si mai sunt... Atentie mare!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Poze false. E cioara. Pe Brasov apare cu alt set de poze. Cauta altadata numarul de telefon cu google dar fara spatii intre numere. Daca apare cu mai multe seturi de poze diferite e clar ca e țeapă. Si in general, daca e prea frumoasa sa fie adevărat... Sa stii ca 100% e țeapă!

Link spre comentariu

Poze false. E cioara. Pe Brasov apare cu alt set de poze. Cauta altadata numarul de telefon cu google dar fara spatii intre numere. Daca apare cu mai multe seturi de poze diferite e clar ca e țeapă. Si in general, daca e prea frumoasa sa fie adevărat... Sa stii ca 100% e țeapă!

 

Asa e, daca pozele sunt prea frumoase ca sa fie adevarat, atunci clar e teapa. Dar eu sunt un optimist din fire si azi, daca nu as fi avut o mica incurcatura in program, i-as fi facut o vizita. Norocul meu.  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna buna sunt tanya eu am ajuns azi in alba iulia vreau ca toti sa va convingeti de mine eu sunt fata din poze pozele mele sunt profesionale am tatuaje pe brate si linile pe gamba piciorului stang da am vazut ca toate au poze false de aceia e greu de crezut ca eu sunt fata din poze dar am sa imi fac poze nud in cetate sa va puteti convinge va pup si va astept la mine eu am pretul putin mai piperat dat ce vezi in poze vezi si in realitate o seara frumoasa va doresc

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

0720739570 inca un numar de cioara infecta proasta ce suna si femeile(pe noi)injura si dupa inchide. Eu personal am sunat inapoi si ce sa vezi mi. A răspuns pescalaul ei :)))

:)))))) am patit si eu la Cluj de astea :))))) de fapt sunau direcf pestisorii :)))))
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Da fata, ele sunt puse sa faca bani cu norma altfel le caftesc pești lor am întâlnit și eu alte cazuri pe unde am mai muncit veneau pesti si le bateau de le rupeau cand erau zile mai aiurea de nu se muncea. Saracele imi este si mila de ele

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da fata, ele sunt puse sa faca bani cu norma altfel le caftesc pești lor am întâlnit și eu alte cazuri pe unde am mai muncit veneau pesti si le bateau de le rupeau cand erau zile mai aiurea de nu se muncea. Saracele imi este si mila de ele

Nu, eu ma refer ca sunau tiganii ii recunosc dupa accent )))) “ia ziii, ce tarif ai?” Ceva de genul.. inchid telefonul direct )))) pe mine ma amuza.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...