Sari la conținut

Masaj de relaxare 0732856509


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare

 

Am fost din nou la doamna , bani aruncați degeaba , finalizare de tot rasul , laba agitata , sa te termine repede , iar despre masaj nu pot sa spun mai nimic , o mângâiere sau așa ceva , nu se merita deloc , de la 1 ian va majora prețurile , nu mai face masaj pe 50 de lei va fi 60 iar laba se ca scumpi și ea , un total de 90 de lei , pai de banii astia poți merge in alta parte

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Dar face masajul cu gura say cu buzele?

Se pare ca NU.

 

"De banii aia", ca sa citez din clasici, primesti si anilingus in alte parti. 

 

Vorba prietenului nostru catelus dinamovist, "...Ceva erotic practic nu exista, ea este îmbracata normal, iti face o laba cu mult ulei la final contra sumei de 20 lei. Treaba asta e opțională, se poate si fără, sincer sa fiu ma descurc mult mai bine singur."

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare

 

Am fost din nou la doamna , bani aruncați degeaba , finalizare de tot rasul , laba agitata , sa te termine repede , iar despre masaj nu pot sa spun mai nimic , o mângâiere sau așa ceva , nu se merita deloc , de la 1 ian va majora prețurile , nu mai face masaj pe 50 de lei va fi 60 iar laba se ca scumpi și ea , un total de 90 de lei , pai de banii astia poți merge in alta parte

Mi-a spus si mie ca va mari pretul la 60 lei. A dat lumea navala la ea de cand a zis Petter ca se fute.  :laugh2  Suna telefonul ala intruna si a zis si ea sa profite de situatie sa mai scoata un ban in plus. Sincer sa fiu, chiar munceste la acel masaj. Gandeste-te ca mergi la una pusa pe fast-fuck si dai 100/150 lei pe un oral de 5 minute si nitica pizdica 2 minute maxim. Prefer sa-i dau banii asteia pe masaj. S-o fut nu ma intereseaza, iar laba e optionala, O practic gratis in spatiul meu personal.  :pepsi

In alta parte? Adela sau Nicoleta, contra sumei de 100 lei. Alte sugestii?

 

Se pare ca NU.

 

"De banii aia", ca sa citez din clasici, primesti si anilingus in alte parti. 

 

Vorba prietenului nostru catelus dinamovist, "...Ceva erotic practic nu exista, ea este îmbracata normal, iti face o laba cu mult ulei la final contra sumei de 20 lei. Treaba asta e opțională, se poate si fără, sincer sa fiu ma descurc mult mai bine singur."

:puppykiss

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:prahova
  • Oras:prahova

Am fost de câteva ori prin vara și toamna(am crezut ca obțin mai mult decât o laba) . permisiva.. masaj de relaxare slăbuț.. sânii moi cu fire de par la sfarcuri.. finalizarea de proasta calitate. Nu recomand

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost de câteva ori prin vara și toamna(am crezut ca obțin mai mult decât o laba) . permisiva.. masaj de relaxare slăbuț.. sânii moi cu fire de par la sfarcuri.. finalizarea de proasta calitate. Nu recomand

in timpul masajului sta imbracata si la final sedezbraca sau arata doar sanii?ms

Link spre comentariu

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Am fost eu în seara asta, 50 lei masaj 50 minute, 20 lei laba.

Deci nu a mărit tarifele.

Face bn masaj,e o persoana deschisa și sociabila. Când mi a făcut laba m a lăsat sa o ating peste tot dar numai peste haine (era îmbrăcată cu pantaloni și tricou și sutien pe dedesupt), fără să i bag mana pe sub haine. Bineînțeles că nu mi am dat drumul că ea vb tot timpul și laba o făcea mecanic și rar. Am pupat o puțin pe tățe, am luat o în brațe, i am bagat mâna la sfârcuri, nu m a respins dar nici nu m a excitat așa că am renunțat la laba și am plecat nefinalizat.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...