Sari la conținut

Masaj de relaxare 0732856509


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Prima data cand am vorbit cu ea mi-a spus ca nu e din Ploiesti si ca nu mai are camera unde sa faca masaj, dar daca vreau vine la hotel cand iese de la munca (50 ron sedinta de o ora). Auzind asta m-am gandit ca nu poate fi vorba numai de masaj. In ziua respectiva nu am putut eu, iar peste cateva zile cand am sunat-o avea deja spatiu inchiriat si am mers acolo. A vorbit frumos, m-a pus sa ma dezbrac total ca sa nu se murdareasca lenjeria intima si s-a apucat de treaba. Prima data pe spate, apoi m-a intors cu fata in sus. Dupa ce a terminat de masat picioarele a trecut la abdomen si aici a inceput sa tot insiste pana s-a ridicat juniorul. Se facea ca-l atinge din greseala, Apoi mi-a propus sa-l maseze pentru un cost suplimentar de 20 lei.  Am acceptat si am inceput sa o ating si eu si am vazut ca nu se da la o parte, dimpotriva. Au fost si cateva sarutari, dar nu a vrut sa treaca la alt nivel. A doua oara cand am fost lucrurile au decurs la fel, dar mi-a dat de inteles ca daca vreau mai mult trebuie sa devin un client fidel (adica sa merg mai des). La a patra sedinta a cedat. Nici eu nu am fost prea insistent. Am inteles de la ea ca e divortata si are un copil si ca masajul e pe langa serviciu.  

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare

Vin și eu cu o recenzie după ce am testat doamna sus menționata

Locație undeva in centru la casa , pe rudului destul de Ok nu am evaluat mobilierul , foarte vorbăreață , masajul nu stiu ce sa zic nu ceva extraordinar , finalizarea prin tehnici de masaj - și îți zice de la început dacă o dorești , actul in sine o laba in ulei făcută cu rapiditate , rezultatul o ejaculare forțată.

De la început specifica ca ar fi bine de la dus sa ieși gol golut , nu vrea sa îți murdărească lenjeria intimă de ulei , se ocupa de masaj pret de vreo 30-35 de minute , revin și spun masajul nu e ceva spectaculos ,apoi se apuca de junior și îl ia la frecat rapid , nu înainte sa te umple de ulei

Halatul 50 lei masaj

20 de lei laba

De vorbit vorbește de când intri pana când ieși .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

PS: A specificat , dacă caut altceva in afara de masaj sa caut in alta parte , ea este femeie serioasă și nu face altceva. Acum sa vedem chiar as încerca sa merg de mai multe ori sa vad dacă domnul petter spune adevarul , nu am menționat nimic de recenziile de aici , și cred ca nici ea nu știe .

De revenit : nu stiu as strica câțiva bănuți numai sa cad dacă este adevărat ca in momentul in care devii fidel ți-o și trage

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

PS: A specificat , dacă caut altceva in afara de masaj sa caut in alta parte , ea este femeie serioasă și nu face altceva. Acum sa vedem chiar as încerca sa merg de mai multe ori sa vad dacă domnul petter spune adevarul , nu am menționat nimic de recenziile de aici , și cred ca nici ea nu știe .

De revenit : nu stiu as strica câțiva bănuți numai sa cad dacă este adevărat ca in momentul in care devii fidel ți-o și trage

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vizitat-o pe duduie. Face un masaj bun, are forță in mâini, fara a avea o tehnica foarte reușita. In orice caz, e un masaj relaxant destul de ok, la un pret bun (50 lei). Acțiunea se desfășoară pe o masa speciala. De remarcat faptul ca face programari si chiar le respecta, lasa un anumit interval de timp intre clienti. Masaj fara pic de graba. E foarte amabila si deschisa la diverse discutii.

Ceva erotic practic nu exista, ea este îmbracata normal, iti face o laba cu mult ulei la final contra sumei de 20 lei. Treaba asta e opțională, se poate si fără, sincer sa fiu ma descurc mult mai bine singur. :)

Alte servicii sexuale nu cred ca presteaza, sincer sa fiu n-am fantezii cu ea. Daca vrei sex, mai bine încerci in alta parte. După un masaj de o ora aici, dai o fuga la Raluca, de exemplu, futi 4-5 minute, ca n-are timp de mai mult si te duci liniștit acasa. =)))))

Locuință 6..e ceva mic, destul de modest, langa spalatoria auto intersecția Rudului cu Mărășești.

Masaj 8.5 bun

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

Fiind in trecere, mi-am propus un masaj terapeutic si un pranz la Davinci.

Recenzie masaj

Face masaj bun, te ia pe toate partile, nota 8, laba uleioasa pt o sfarseala buna si atat.

Nu cred ca face sex pe bani !

( nici nu prea merita ;) ) 

50+20

De revenit, strict pt masajul terapeutic

 

Recenzie davinci

Locatie                         7

Oral                              7 ( mancare buna, tava picanta, se putea si mai bine )

Normal                            ca o sa mai revin, pt pizza

GFE ospatarita             8

Halat: 60, cu pesches cu tot

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...