Sari la conținut

Alice Adore - 0721039706


Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Alice rămâne nr 1 , nu vb de oricine... exceptând ca este feblețea mea din tinerețe ... 💠te pup si rămâi “za best “

Link spre comentariu

Din întâmplare zilele trecute am avut drum prin Brașov și având ceva timp liber trebuia fructificat așa că am căutat puțin pe net și am dat Alice,care mi-a căzut cu tronc din prima privire aruncată peste profilul ei.Asa că am sunat și mi.a răspuns o voce puțin cam înțepătoare și hotărâtă in fine programat și fugă spre locație.Cand am ajuns Alice togmai ieșise din duș iar pisica ei se lingusea pe lângă ea parca ii asigura paza :)),intrat stat puțin de vorbă pe canapea,(rugat sa-l resusciteze pe black beauty care era aproape decedat,știe ea despre cine.i vorba) este o tipă foarte inteligenta cu o cultura vasta chiar poți sta de vorba cu ea daca te tine pipota.Apoi dupa o scurta igienizare din partea mea și desigur din nou și a ei trecut la actiune.Un miros plăcut și o piele catifelata ,incepem cu un oral neprotejat exemplar,executat cu multa saliva și deep,micul "C jr" era că în rai ...Apoi un normal(protejat) in misionarului ,se mișcă super bine și GFE după părerea mea destul de natural nu părea mimat,iar priveliștea este de vis și intr-un final apare și finalizarea.După am mai stat la câteva povești și am plecat în grabă că a zburat cam repede timpul meu liber,mai repede decât preconizaseram eu.

 

În concluzie

 

Locație 9 Foarte curat

Baie 8. Prosop curat dar fără papuci,no problem for me!

Oral 10 Pentru mine a cam rămas memorabil și deține coroana până în prezent

Normal 8.

 

Preț 150 halatul ;)

 

De revenit cu următoarea vizită prin Brașov.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

Din întâmplare zilele trecute am avut drum prin Brașov și având ceva timp liber trebuia fructificat așa că am căutat puțin pe net și am dat Alice,care mi-a căzut cu tronc din prima privire aruncată peste profilul ei.Asa că am sunat și mi.a răspuns o voce puțin cam înțepătoare și hotărâtă in fine programat și fugă spre locație.Cand am ajuns Alice togmai ieșise din duș iar pisica ei se lingusea pe lângă ea parca ii asigura paza :)),intrat stat puțin de vorbă pe canapea,(rugat sa-l resusciteze pe black beauty care era aproape decedat,știe ea despre cine.i vorba) este o tipă foarte inteligenta cu o cultura vasta chiar poți sta de vorba cu ea daca te tine pipota.Apoi dupa o scurta igienizare din partea mea și desigur din nou și a ei trecut la actiune.Un miros plăcut și o piele catifelata ,incepem cu un oral neprotejat exemplar,executat cu multa saliva și deep,micul "C jr" era că în rai ...Apoi un normal(protejat) in misionarului ,se mișcă super bine și GFE după părerea mea destul de natural nu părea mimat,iar priveliștea este de vis și intr-un final apare și finalizarea.După am mai stat la câteva povești și am plecat în grabă că a zburat cam repede timpul meu liber,mai repede decât preconizaseram eu.

 

În concluzie

 

Locație 9 Foarte curat

Baie 8. Prosop curat dar fără papuci,no problem for me!

Oral 10 Pentru mine a cam rămas memorabil și deține coroana până în prezent

Normal 8.

 

Preț 150 halatul ;)

 

De revenit cu următoarea vizită prin Brașov.

 

Multumesc frumos si ma byucur ca te-ai simtit bine  :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

Neata :)

 

Acum incep programul, sunt prea dependenta de YouTube si m-am culcat pe la 6 dimineata.

 

Inca ceva de mentionat, pt ca tot am uitat sa postez si se creeaza confuzii. Nu mai stau la LSN, ma gasiti in zona Gemenii, pe Zizinului, foarte aproape de Profi.

 

Va pup si o zi faina sa aveti :)

Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

WHAT THE FUCK!

 

Cine vrea sa primeasca annilingus si spune "am facut dus acasa"? Si nu cere la dus aici? Daca trebuie sa te trimit eu la dus, ai o problema.

 

Asa ca iti arat usa.

 

Daca fac sex pe bani nu inseamna ca NU AM STANDARDE!

 

Fuck this shit....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

WHAT THE FUCK!

 

Cine vrea sa primeasca annilingus si spune "am facut dus acasa"? Si nu cere la dus aici? Daca trebuie sa te trimit eu la dus, ai o problema.

 

Asa ca iti arat usa.Ia-ti banii si out.

 

Daca fac sex pe bani nu inseamna ca NU AM STANDARDE!

 

Fuck this shit....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

Inscris astazi, dupa ce am comentat de un nene poftit afara pt refuzul de a face dus  :laugh2  Woooowwww!

 

Stimabile, daca ai fost la mine, fa recenzie clara si concisa si mai ales descrie dormitorul. Daca tot spui ca ai ajuns pana acolo  :laugh2

 

Pute? Pute  :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

PS: Cand cineva se inscrie si incepe si deschide topic dupa topic despre fete diferite si pe toate le face "de evitat, put, au bube la gura", mare credibilitate prezinta respectiva persoana. Sa te duci la trei femei diferite, sa spui lucruri negative despre ele fara o recenzie completa (locatie, etc) sa postezi totul in 60 min......Cineva nu stie cum sta treaba cu forumul ;)

 

Anyway, inchei discutia cu postarea asta ca nu are rost. Sunt destui domni cu capul pe umeri aici sa isi dea seama ce-i fishy aici.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...