Sari la conținut

M-am saturat de certuri!


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Am un car care ma tot pandeste la orice postare!

Pipi uneori, aer indiferent, spume sa va rup coastele...

La ce bun? Unde va propulseaza obsesia de a incerca sa ma enervati?

In zero! Eu o sa mai fiu aici, cat vrea pasarica mea, nu ma intind ca o... peste tot, nu ma bag in suftetul omului neintrebata...

Care mai vreti certuri?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

... e lumea rea!

Lumea  este asa cum este.

 

Perceptia  fiecaruia despre  ea face  diferenta.

 

Atentie  la damele  de  peste  30 ani cu ochii  verzi....poti sa te pierzi.... :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bai, ia lasati cearta si hai la Galati, deseara incepe Fest. Internat. de Rock "Rock la Dunare" si tine pana duminica.

 

De abia astept sa-i fotografiez si filmez pe cei de la Alex Calancea Band & Guz

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

stau si ma intreb cati "prieteni" are Amanda pe aici? si remarc ca incearca sa le tina piept, spate, etc . Tinand cont ca si-a luat sau a primit SP inseamna ca va fi un razboi lung si sangeros ... am bere si alune si cum fotbal nu prea se vede in turneul final ... ma retrag aici si savurez o bere rece.

Continuati va rog si ma scuzati de intrerupere.  :hihat

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:*
  • Oras:*

Si acum sa discutam civilizat, domnilor. :)

 

De acord. Chiar as vrea sa vad aici pe forum un topic moderat si civilizat, e ceva rar. Cat despre certuri, se pare ca unora le place sa se certe si cauta orice motiv sa provoace asta. Cum pe forum nu exista decat un minim de moderare, nu-i de mirare ca sunt destule certuri pe aici. Nu-i treaba mea sa judec ce fac altii, dar n-am cum sa nu observ asta.

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

De acord. Chiar as vrea sa vad aici pe forum un topic moderat si civilizat, e ceva rar. Cat despre certuri, se pare ca unora le place sa se certe si cauta orice motiv sa provoace asta. Cum pe forum nu exista decat un minim de moderare, nu-i de mirare ca sunt destule certuri pe aici. Nu-i treaba mea sa judec ce fac altii, dar n-am cum sa nu observ asta.

Pe orice topic deschis de pe contul asta poti vorbi linistit.

Am curatat doar 2 deocamdata, e de lucru la cata mizerie au imprastiat...

Bine ai revenit! :)

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...