Sari la conținut

O jucarie sexuala buna pentru barbati


Postări Recomandate

  • Oras:F
  • Oras:F

Prostituate

Era vorba de jucarii, se presupune ca in primul rand ar trebui sa fie safe, sa nu exista riscul de a ajunge la accidente... Este mai sigur sa dau limbi in priza decat sa platesc sa-mi bag orice alta parte a corpului in pizda  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Prostituate

Era vorba de jucarii, se presupune ca in primul rand ar trebui sa fie safe, sa nu exista riscul de a ajunge la accidente... Este mai sigur sa dau limbi in priza decat sa platesc sa-mi bag orice alta parte a corpului in pizda  :laugh2 

 

Barbatii nu platesc femeile pentru sex. 

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Era vorba de jucarii, se presupune ca in primul rand ar trebui sa fie safe, sa nu exista riscul de a ajunge la accidente... Este mai sigur sa dau limbi in priza decat sa platesc sa-mi bag orice alta parte a corpului in pizda  :laugh2

Cine nu intelege ca o prostituata este o jucarie sexuala si nimic mai mult este un retardat.Daca pentru unii prostituata este o confidenta,o psiholoaga,o iubita,o PLM atunci le transmit,Dumnezeu cu mila!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cine nu intelege ca o prostituata este o jucarie sexuala si nimic mai mult este un retardat.Daca pentru unii prostituata este o confidenta,o psiholoaga,o iubita,o PLM atunci le transmit,Dumnezeu cu mila!

 

Bre, dar cum procedeaza astia care nu doar ca vor sa le salveze din ghearele prostitutiei, dar vor sa le si pastreze?  :thinking

 

Umpli repede jucaria cu ceva, ca sa n-o ia vantu?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Cine nu intelege ca o prostituata este o jucarie sexuala si nimic mai mult este un retardat.Daca pentru unii prostituata este o confidenta,o psiholoaga,o iubita,o PLM atunci le transmit,Dumnezeu cu mila!

O fiinta cu constiinta nu este niciodata "o jucarie", de nici un fel iar cine isi imagineaza ca se poate asa ceva este handicapat din multe puncte de vedere. 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Bre, dar cum procedeaza astia care nu doar ca vor sa le salveze din ghearele prostitutiei, dar vor sa le si pastreze?  :thinking

 

Umpli repede jucaria cu ceva, ca sa n-o ia vantu?

Salvezi femeia de prostitutie si ursul de la miere...  :laugh2

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

O fiinta cu constiinta nu este niciodata "o jucarie", de nici un fel iar cine isi imagineaza ca se poate asa ceva este handicapat din multe puncte de vedere. 

 

 

Spune sincer,cand spui aberatiile astea,ai un strapon infipt in cur?

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Spune sincer,cand spui aberatiile astea,ai un strapon infipt in cur?

Nu imi place cu strap-on. 

 

Tu ai nevoie de stimulente ca sa fii imbecil, in general? Pana acum m-ai pacalit ca iti vine natural... as fi incantat sa stiu ca este o patologie oarecare culpabila de majoritatea activitatii tale forumistice. 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu

Nu imi place cu strap-on.

 

Tu ai nevoie de stimulente ca sa fii imbecil, in general? Pana acum m-ai pacalit ca iti vine natural... as fi incantat sa stiu ca este o patologie oarecare culpabila de majoritatea activitatii tale forumistice.

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=_teSKJM2dTY

 

https://www.youtube.com/watch?v=6ZhHHVsAnI4

 

 

Pff, păi la ce palme a luat săracu crocodil trebuia să îi facă un death roll la cap! Cea mai mare cruzime față de animale, să le iei din propriul habitat pentru amuzamentul maselor puii.

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Pff, păi la ce palme a luat săracu crocodil trebuia să îi facă un death roll la cap! Cea mai mare cruzime față de animale, să le iei din propriul habitat pentru amuzamentul maselor pulii.

Ce sa te astepti de la niste animale cu CNP sau echivalenti, descendente ale ipoteticei maimute acvatice, care se nasc fara habitat, fara plasa de siguranta a culturii supravietuirii intr-un habitat natural... decat sa se "amuze" si sa "isi castige existenta" (ca asa suntem dresati, ca "trebuie sa ne castigam existenta" si sa "intemeiem o familie" ca sa propasim asemenea dureri ambulante inregimentate politico-birocratic) chiar si oferind astfel de "amuzamente". Eu si altceva voiam sa subliniez, referitor la ideea ca o fiinta bazata pe carbon poate fi considerata "jucarie"... chiar si de catre alta "jucarie" superioara dpdv evolutiv, ulterior social etc. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Ce sa te astepti de la niste animale cu CNP sau echivalenti, descendente ale ipoteticei maimute acvatice, care se nasc fara habitat, fara plasa de siguranta a culturii supravietuirii intr-un habitat natural... decat sa se "amuze" si sa "isi castige existenta" (ca asa suntem dresati, ca "trebuie sa ne castigam existenta" si sa "intemeiem o familie" ca sa propasim asemenea dureri ambulante inregimentate politico-birocratic) chiar si oferind astfel de "amuzamente". Eu si altceva voiam sa subliniez, referitor la ideea ca o fiinta bazata pe carbon poate fi considerata "jucarie"... chiar si de catre alta "jucarie" superioara dpdv evolutiv, ulterior social etc.

Atât îți spun: WESTWORLD!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...