Sari la conținut

Propunere schimbare denumire site


Postări Recomandate

Avand in vedere faptul ca, de cateva zile, siteul a fost invadat de sute de useri care posteaza sistematic - pe script - pe toate topicele de fazan posibile- mii de postari pe zi, peste 90 % din postarile zilnice - ce ar fi ca administratorul sa schimbe denumirea siteului...sa ii zica fazane.com ori fazanescu.com...ca nimfomane nu mai este de multa vreme...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Avand in vedere faptul ca, de cateva zile, siteul a fost invadat de sute de useri care posteaza sistematic - pe script - pe toate topicele de fazan posibile- mii de postari pe zi, peste 90 % din postarile zilnice - ce ar fi ca administratorul sa schimbe denumirea siteului...sa ii zica fazane.com ori fazanescu.com...ca nimfomane nu mai este de multa vreme...

Fazanescu,ca sa fie cu schepsis. Faza zilei(din mediul online)-barfe,smenuri,susanele ca recenzii-nema.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Băi alde Dragnea, Teodorovici, Tudorele și Veronicilor, lăsați dreaku fazanul și faceți ceva ca să scoateți din rahat țara asta :laugh2

Eu zic sa le dam o olita. Nu de alta, dar macar fac ceva util unde... trebuie... =)) =))

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Eu zic sa le dam o olita. Nu de alta, dar macar fac ceva util unde... trebuie... =)) =))

Eu zică să le dea eject Motanul...împreună cu ăștia de aici http://nimfomane.com/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=stats

Cu excepția primului care, am impresia, nu are nicio treabă cu restul golanilor :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Philadelphia
  • Oras:Philadelphia

Eu zică să le dea eject Motanul...împreună cu ăștia de aici http://nimfomane.com/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=stats

Cu excepția primului care, am impresia, nu are nicio treabă cu restul golanilor :laugh2

De ce m-ai facut golan boss ? Cine esti mata sa imparti lumea in buni si rai ? Am invadat toate topicele cumva ? Parca ai fi Ion Iliescu ! Atentie azi e 13 iunie, o zi speciala pentru a folosi astfel de apelative !

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Fazanescu,ca sa fie cu schepsis. Faza zilei(din mediul online)-barfe,smenuri,susanele ca recenzii-nema.

Să mori tu, că nu sunt recenzii? La fete sunt recenzii, la huidume, de unde plm?  :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Băi alde Dragnea, Teodorovici, Tudorele și Veronicilor, lăsați dreaku fazanul și faceți ceva ca să scoateți din rahat țara asta :laugh2

 

:)))))))

 

Eu zică să le dea eject Motanul...împreună cu ăștia de aici http://nimfomane.com/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=stats

Cu excepția primului care, am impresia, nu are nicio treabă cu restul golanilor :laugh2

 

eu zic sa ii intrebi si pe ei

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

E ceva dubios...toti sunt inscrisi pe 30 may si toti au FIX 200 postari :)))))

 

 

Membru Inregistrat Total postari Postari azi % din postarile de azi   m.jpg >hurricanes< 30 May 2018 200 200 1.64%
  • user_add.png
  •  
  • email_open.png
m.jpg >islanders< 30 May 2018 200 200 1.64%
  • user_add.png
  •  
  • email_open.png
m.jpg >new york rangers< 30 May 2018 200 200 1.64%
  • user_add.png
  •  
  • email_open.png
m.jpg >canadiens< 30 May 2018 200 200 1.64%
  • user_add.png
  •  
  • email_open.png
m.jpg >devils< 30 May 2018 200 200 1.64%
  • user_add.png
  •  
  • email_open.png
m.jpg >red wings< 30 May 2018 200 200 1.64%
  • user_add.png
  •  
  • email_open.png
m.jpg >columbus< 30 May 2018 200 200 1.64%
  • user_add.png
  •  
  • email_open.png
m.jpg >panthers< 30 May 2018 200 200 1.64%
  • user_add.png
  •  
  • email_open.png
m.jpg >ottawa< 30 May 2018 200 200 1.64%
  • user_add.png
  •  
  • email_open.png
m.jpg >flyers< 30 May 2018 200 200 1.64%
  • user_add.png
  •  
  • email_open.png
default_large.png remus18 01 June 2018 1015 152 1.25%
  • user_add.png
  •  
  • email_open.png
m.jpg >maple leafs< 30 May 2018 200 110 0.90%
  • user_add.png
  •  
  • email_open.png
m.jpg >penguins< 30 May 2018 200 110 0.90%
  • user_add.png
  •  
  • email_open.png
m.jpg >bruins< 30 May 2018 200 110 0.90%
  • user_add.png
  •  
  • email_open.png
m.jpg >capitals< 30 May 2018 200 110 0.90%
  • user_add.png
  •  
  • email_open.png
m.jpg >tampa bay lightning< 30 May 2018
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...