Sari la conținut

Pisicuts da warninguri fara motiv


Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

fara injuraturi (vezi betty)

Daca ai vazut alti membrii care inujra te rog sa ne dai report sa le citim

:wave

Te pomenești că nu ai văzut postările pline de epitele ale lui Lisandru la adresa lui M 77.

Fiecare postare este plină de ”învățăminte”...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

fara injuraturi (vezi betty)

Daca ai vazut alti membrii care inujra te rog sa ne dai report sa le citim

:wave

 

 

 

 

Stoarfa de Betty are apucaturi de diva. Nu era destul ca a nenorocit familii in trecut, sunand futacii si santajandu-i de 5000 euro, acum o face din nou.

Motane ce mai astepti ? Astepti solutionarea noului dosar de proxenetism in care este implicata Betty si guvidul ei Alex ?

 

Asta s-a scris azi la Betty pe topic. Motane unde este injuratura ???

 

https://dexonline.ro/definitie/știoalfă

 

ȘTIOÁLFĂ, știoalfe, s. f. (Arg.) Calificativ injurios dat unei femei de moravuri ușoare. [Var.ștoárfă s. f.] – Et. nec.

Stoarfa de Betty are apucaturi de diva. Nu era destul ca a nenorocit familii in trecut, sunand futacii si santajandu-i de 5000 euro, acum o face din nou.

Motane ce mai astepti ? Astepti solutionarea noului dosar de proxenetism in care este implicata Betty si guvidul ei Alex ?

 

Asta s-a scris azi la Betty pe topic. Motane unde este injuratura ???

 

https://dexonline.ro/definitie/știoalfă

 

ȘTIOÁLFĂ, știoalfe, s. f. (Arg.) Calificativ injurios dat unei femei de moravuri ușoare. [Var.ștoárfă s. f.] – Et. nec.

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Te pomenești că nu ai văzut postările pline de epitele ale lui Lisandru la adresa lui M 77.

Fiecare postare este plină de ”învățăminte”...

Trebuie sa te recompensezi si tu cumva pentru miile de puncte primite de la M77.

Traiasca lingerismul.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Trebuie sa te recompensezi si tu cumva pentru miile de puncte primite de la M77.

Traiasca lingerismul.

fii atent ca Motanul chiar a dat warning fara nici un motiv. :))))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Lectia de viata de azi este: pentru cativa banuti (conturi platite) aruncam toata demnitatea si principiile de viata. Trist fratele meu daca te-ai coborat la asemenea nivel :(

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

fara injuraturi (vezi betty)

Daca ai vazut alti membrii care inujra te rog sa ne dai report sa le citim

:wave

Daca io dau raport la 100 de postari unde Betty injura,ameninta si blesteama,o banezi?Da Pe Adina Muilf?

Aaaaaaa?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Motane, Betty are pe topicul ei o groaza de injuraturi si amenintari, chiar cu moartea (vezi postarea cu pumnalul in cap) si tu ce faci ? Dai warninguri la plesneala ??? 

 

Eu nu ma plang de warninguri pentru ca mi-am meritat-o..dar userul ala pentru ce naiba a primit warning ????

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Era o observație.

Nu trebuie să te deranjeze.

Pe tine ori pe alții.

Am dat și am primit de la mulți amici.

Stimă :hihat

 

Bigule e corect ce face pisicuts aici ? sa dea warninguri la plesneala ? Nu-ti fie frica de raspuns, sa fie cu subiect si predicat !

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Lectia de viata de azi este: pentru cativa banuti (conturi platite) aruncam toata demnitatea si principiile de viata. Trist fratele meu daca te-ai coborat la asemenea nivel :(

Hai bre da-l dracu de waring,pe mine ma banat la intelegere cu Betty si Janette,pentru cumpararea a doua abonamente rosii si ma doare la part.Asta e,sa mananca si gura lui o painica alba.

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Bigule e corect ce face pisicuts aici ? sa dea warninguri la plesneala ? Nu-ti fie frica de raspuns, sa fie cu subiect si predicat !

Maaa,stai calm,Marean sta in genunchi in fata Motanului.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hai bre da-l dracu de waring,pe mine ma banat la intelegere cu Betty si Janette,pentru cumpararea a doua abonamente rosii si ma doare la part.Asta e,sa mananca si gura lui o painica alba.

 

Totusi e barbat, cel putin eu asa cred. Cat de rupt de foame sa fii sa traiesti de pe seama forumului ? pe bune acum ?

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Era o observație.

Nu trebuie să te deranjeze.

Pe tine ori pe alții.

Am dat și am primit de la mulți amici.

Stimă :hihat

Cum se face ca observatiile astea au intotdeauna legatura cu cei care te-au miruit cu puncte?

Las-o asa cum a cazut.

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Maaa,stai calm,Marean sta in genunchi in fata Motanului.

am vazut ca Marean nu are un punct concret de spus, am vrut sa il impulsionez. Totusi e democratie !

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...