Sari la conținut

mihaighiocel


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

De-a lungul timpului activității pe acest forum am încercat Să fiu cât mai obiectiv atât ca este posibil in acest domeniu cu mare grad de subiectivitate si Să nu intru in nici un fel de conflict cu nici un fel de utilizator de pe aici chiar daca am fost provocat căci stil cu toți ca nu aduce nimic bun de ambele părți nici un conflict. Totuși este un utilizator numit mihaighiocel de la care primesc in jur de 20 minusuri zilnic fără nici un fel de argument, fără Să fii avut vreun conflict cu acesta, fără Să citeze postările mele, pur si simplu minusuri fără vreo explicație logica.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

De-a lungul timpului activității pe acest forum am încercat Să fiu cât mai obiectiv atât ca este posibil in acest domeniu cu mare grad de subiectivitate si Să nu intru in nici un fel de conflict cu nici un fel de utilizator de pe aici chiar daca am fost provocat căci stil cu toți ca nu aduce nimic bun de ambele părți nici un conflict. Totuși este un utilizator numit mihaighiocel de la care primesc in jur de 20 minusuri zilnic fără nici un fel de argument, fără Să fii avut vreun conflict cu acesta, fără Să citeze postările mele, pur si simplu minusuri fără vreo explicație logica.

Lasă-l, nu ești singurul!

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

De-a lungul timpului activității pe acest forum am încercat Să fiu cât mai obiectiv atât ca este posibil in acest domeniu cu mare grad de subiectivitate si Să nu intru in nici un fel de conflict cu nici un fel de utilizator de pe aici chiar daca am fost provocat căci stil cu toți ca nu aduce nimic bun de ambele părți nici un conflict. Totuși este un utilizator numit mihaighiocel de la care primesc in jur de 20 minusuri zilnic fără nici un fel de argument, fără Să fii avut vreun conflict cu acesta, fără Să citeze postările mele, pur si simplu minusuri fără vreo explicație logica.

Mihaighiocel este o sluga a curvelor, ceva in genul parnassus doar ca mult mai puțin vizibil... sau poate chiar un cont pe care-l folosește o curvă, pentru că, cum apare ceva negativ la un pe topic la una hop! dă minus

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Mihaighiocel este o sluga a curvelor, ceva in genul parnassus doar ca mult mai puțin vizibil... sau poate chiar un cont pe care-l folosește o curvă, pentru că, cum apare ceva negativ la un pe topic la una hop! dă minus

Când se vorbește de lingăi,Dr Pampers e folosit tot mai des că termen de comparație.Io zic să folosim scala pamperdusi pentru măsurarea lingerismului.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24035
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Mihaighiocel este o sluga a curvelor, ceva in genul parnassus doar ca mult mai puțin vizibil... sau poate chiar un cont pe care-l folosește o curvă, pentru că, cum apare ceva negativ la un pe topic la una hop! dă minus

ðŸ‘
  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Când se vorbește de lingăi,Dr Pampers e folosit tot mai des că termen de comparație.Io zic să folosim scala pamperdusi pentru măsurarea lingerismului.

:)))))))

Link spre comentariu
Vizitator mihaighiocel
Reputație: 0

Să-i luăm coiele-n gură! Lu' ghiocel, zic.

Exagerezi tataee.

Vezi la bou4you, aveti annilingusul ca pasiune comună.

Și suferiti dupa puncte, ca singura formă de validare sociala care v-a ramas.

Ce tristă e bătrânețea cand e trăită degeaba...

  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Mihaighiocel este o sluga a curvelor, ceva in genul parnassus doar ca mult mai puțin vizibil... sau poate chiar un cont pe care-l folosește o curvă, pentru că, cum apare ceva negativ la un pe topic la una hop! dă minus

Acord "-" pentru abuz de limbaj la adresa unor domnișoare pe care le-am cunoscut 

:flowers2  :ewpu

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Exagerezi tataee.

Vezi la bou4you, aveti annilingusul ca pasiune comună.

Și suferiti dupa puncte, ca singura formă de validare sociala care v-a ramas.

Ce tristă e bătrânețea cand e trăită degeaba...

Băi maimuțoiule, ai "glas"? De câte luni mă tot minusezi și de câte ori m-ai văzut tu că am spus ceva? Ce spunea psihiatrul, mai scapi?

 

P.S. @boy4you e băiat tânăr, amețitule!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

De-a lungul timpului activității pe acest forum am încercat Să fiu cât mai obiectiv atât ca este posibil in acest domeniu cu mare grad de subiectivitate si Să nu intru in nici un fel de conflict cu nici un fel de utilizator de pe aici chiar daca am fost provocat căci stil cu toți ca nu aduce nimic bun de ambele părți nici un conflict. Totuși este un utilizator numit mihaighiocel de la care primesc in jur de 20 minusuri zilnic fără nici un fel de argument, fără Să fii avut vreun conflict cu acesta, fără Să citeze postările mele, pur si simplu minusuri fără vreo explicație logica.

Si mie mi-a dat...

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...