Sari la conținut

Roxana 0749407660


Vizitator mieuna

Postări Recomandate

Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Salutare la toti! Raluca multumim ca existi azi, aici printre noi. Ne faci viata putin mai frumoasa si mai linistita. Esti in top? Superb. Multe felicitari. Loc meritat din plin. De ce doar doua la top? Nu stiu. Oferta saraca, cu tot felul de falsitati, fara implicare si puse doar pe facut bani. Nasol. Cu Raluca e altceva. Total altceva. De aceea a si avut probabil aceea problema. Mi se pare cam mult sa mergi la cineva in casa, repet in casa si sa-l ameninti. Unde traim frate? In jungla? Tara bananiera? Atentie pentru toate fetele corecte, oneste si care vor cinsit sa faca un ban. Exista neica nimeni, plini de praf, scursuri ale societatii, prelungiri inutile ale oranului sexual, care cred ca daca au un cutit in mana sunt tari si mari. Vai de voi. Sa trecem la ale noastre. Am vizitato iarasi pe Raluca. Ajuns la ea putin mai greu, dar explicabil, fiind cautata de multi cand ajunge in Arad. Ce mai e de spus? Intalnire extraordinara, cu de toate, oral extraordinar, dar nici eu nu am ramas dator, sper. Normal cu cateva pozitii schimbate si finalizare in balonas, ceea ce la mine e mai rar. Muncit bine si cu spor. Amenda 150 de lei. Note de la 9.5 in sus ca sa nu zic 10. De revenit? Cu siguranta recomand tuturor care pot sa o viziteze. Vor vedea un model de comportament. Multumim ca existi si imi cer scuze in numele tuturor care te apreciaza pentru neplacerea produsa de curand in Arad. Fir-ar sa fie trebiua sa fie si Aradul pe lista. Nu ne-a ajuns Alba se pare. In acel caz sfarsitul a fost tragic. Aici a fost putin alfel. Pacat ca avem astfel de specimene printre noi. Mare pacat.

Chiar nu era momentul pentru acele remarci mai putin placute. Hai sa ne bucuram de Roxi si sa scriem despre momentele frumoase. Bafta.

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Un număr de telefon se poate? Mulțumesc

Nu are nr de telefon. Incearca prin telepatie. Iti alegi o poza si te uiti la ea insistent. Eu asa am dat de Roxi.

Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

Începând de astăzi,dragii mei futăcioși , am o nouă colegă , Monica Sexxy! :X

 

Disponibile și pentru show lesby inclusiv! :)

 

Tarifele sunt : 400 finalizarea , 600 ora.

Serviciile prestate : oral(în funcție de igienă) ,normal protejat, 69 ,masaj de relaxare, finalizare orală sau corporală, sex între sâni, săruturi.

 

Show-ul lesby include limbi, săruturi între noi , jocuri cu vibratoarele . :)

 

Programări pe whatsapp sau prin mesaj text.

 

Numărul meu: 0755684609

Numărul colegei: 0767701351

 

 

post-256898-0-59141000-1563983314_thumb.jpgpost-256898-0-64585500-1563983341_thumb.jpgpost-256898-0-24392000-1563983384_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Chiar nu era momentul pentru acele remarci mai putin placute. Hai sa ne bucuram de Roxi si sa scriem despre momentele frumoase. Bafta.

Am inteles ca remarcile nu au fost placute. Dar meritate sigur au fost. Nu e momentul potrivit? Dar cand? Ca dupa ce se intampla vreo grozavie e tarziu. Cateodata mult prea tarziu....

Link spre comentariu

Am revizitat-o pe Roxana si asa cum s-a afirmat si in alte postari a inbunatatit serviciile, chiar nu mai ai ce reprosa acuma la ea daca iti place genu de constructie corporala, pe mine nu ma deranjeaza ca ii putin mai pufoasa. Chiar isi merita locul in top cu conditia sa si ramana prin Arad.

 

Locatie : 10 - super locatie , confort + o mai poti admira si pe colega Monika

Igiena : 10 - nimic suspect

Aspect: 8 -pufoasa , dragutica la fata, fund marisor, sani frumosi si fermi

ON : 8 - unpic cam mecanic si mai pe hard, poate s-ar putea putin mai multa atentie la alte zone

NP : nu prea am fost in forma, am terminat oral

 

Pret: 150 / 300

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

Am revizitat-o pe Roxana si asa cum s-a afirmat si in alte postari a inbunatatit serviciile, chiar nu mai ai ce reprosa acuma la ea daca iti place genu de constructie corporala, pe mine nu ma deranjeaza ca ii putin mai pufoasa. Chiar isi merita locul in top cu conditia sa si ramana prin Arad.

 

Locatie : 10 - super locatie , confort + o mai poti admira si pe colega Monika

Igiena : 10 - nimic suspect

Aspect: 8 -pufoasa , dragutica la fata, fund marisor, sani frumosi si fermi

ON : 8 - unpic cam mecanic si mai pe hard, poate s-ar putea putin mai multa atentie la alte zone

NP : nu prea am fost in forma, am terminat oral

 

Pret: 150 / 300

O să țin cont de remărcile tale,mulțumesc!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Doresc sa fac o singura remarca, fara sa o fie luata ca un comentariu rautacios si prost inteles. Roxana nu este pufoasa. Este exact asa cum se descrie in anunturi: Nu sunt slim! Cred ca cei care fac astfel de remarci nu stiu ce este o femeie pufoasa :)))))) No offence :)

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Ati înnebunit topicul asta cu slim-ul asta al vostru. Dacă încerci sa dai o căutare cu cuvântul slim în topic îți dă 18 rezultate cu tot cu al meu.

Din atâtea recenzii și atâtea poze voi nu v-ați dat seama cum arată. Nu e slim nu e BBW Nu e pufoasa. Are o forma a corpului .Endomorf(asa o vad eu, ea poate sa încerce sa vadă dacă e asa) pe forma asta a corpului se poate depune ușor grasimi. Ea în schimb se menține.

O sa imi permit eu sa fur un fragment dintr-o recenzie a unui coleg drag mie, apoi sa o expun aici sa va dați seama cam despre ce vorbim. Asta e viziunea mea în privința Roxanei.

 

 

Ca aspect fizic. Un mare procent din tamponarile auto din zona unde se plimbă, cu siguranta i se datoreaza. Si probabil multe impiedicari, alunecari si afectiuni ale zonei cervicale la trecatorii pedestri.

 

 

Scuze Raluca nu m-am putut abține, deși am promis.

Ca sfat nu mai folosi niciodată propoziția. NU SUNT SLIM. Băieți nu știu cum sa îți zic și atunci dau denumiri de care știu.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Prietene, prea grăbești lucrurile.

De la prima ta postare vrei să afli deja numărul de telefon al fetei de la top?

Trebuie s-o iei treptat, testează 2-3 fete care nu sunt în top, adaugă recenzii după fiecare vizită și abia apoi treci la top.

ce sever esti fra'!...nu-i mai bine sa fi ospitalier ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Ati înnebunit topicul asta cu slim-ul asta al vostru. Dacă încerci sa dai o căutare cu cuvântul slim în topic îți dă 18 rezultate cu tot cu al meu.

Din atâtea recenzii și atâtea poze voi nu v-ați dat seama cum arată. Nu e slim nu e BBW Nu e pufoasa. Are o forma a corpului .Endomorf(asa o vad eu, ea poate sa încerce sa vadă dacă e asa) pe forma asta a corpului se poate depune ușor grasimi. Ea în schimb se menține.

O sa imi permit eu sa fur un fragment dintr-o recenzie a unui coleg drag mie, apoi sa o expun aici sa va dați seama cam despre ce vorbim. Asta e viziunea mea în privința Roxanei.

 

 

Ca aspect fizic. Un mare procent din tamponarile auto din zona unde se plimbă, cu siguranta i se datoreaza. Si probabil multe impiedicari, alunecari si afectiuni ale zonei cervicale la trecatorii pedestri.

 

 

Scuze Raluca nu m-am putut abține, deși am promis.

Ca sfat nu mai folosi niciodată propoziția. NU SUNT SLIM. Băieți nu știu cum sa îți zic și atunci dau denumiri de care știu.

esti bine Vasile?

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

esti bine Vasile?

Da Mirvane. Vezi ca ai trecut granița. Locul tău e în Baia Mare nu aici. Te-ai gândit ca ți sa închis topicele de muzica și altele de acolo în care făceai offtopic și ai venit aici.

Te rog doar atât. Nu strica topicul asta.

Tu sigur nu ești troll?

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Da Mirvane. Vezi ca ai trecut granița. Locul tău e în Baia Mare nu aici. Te-ai gândit ca ți sa închis topicele de muzica și altele de acolo în care făceai offtopic și ai venit aici.

Te rog doar atât. Nu strica topicul asta.

Tu sigur nu ești troll?

da sunt troll...ce treaba ai tu?....asta-i ultimul mesaj care t-il scriu aici...nu merge mesageria....vorbim acolo...simt ca esti smardoi...

Iarta-ma te rog Roxy pentru offtopic

Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

I-am promis recenzie Roxanei, desi cred ca suntem toti convinsi deja. Sunt la a doua vizita. Discutat cu ea tot pe whatsapp, e usor de gasit fata, doar trebuie avut rabdare, ca suntem cu totii ocupati. Te primeste cu apa, cu povesti, cu glume, te simti ca acasa. La mine azi actiunea a fost mai pe viteza, un scurt ON cu CIM, dar facut excelent, finalizarea m-a facut sa nu imi simt picioarele. Cred ca daca stateam in picioare, nu era bine. Ca note (eu sunt exigent, nu dau 10 usor):

 

Locatie: 10 - foarte aproape de centru, usor de gasit, curat, modern, nu ai ce comenta. Mai bine de atat era doar dc statea direct la mine in apartament.

Aspect: 8.5 - frumoasa foc si bunoaca, eu m-as uita la ea goala toata ziua.

ON: 9.5 - se misca bine, se vede ca ii si place si nu face doar sus jos cu fatza plictisita. Uneori se uita in ochii tai mai ca te indragostesti. Parca suge si sufletul din tine cu CIM.

NP: N/A - nu a fost cazul cu mine azi.

GFE: 10 - parca ar fi amanta mea de-o viata.

Atitudine: 10 - cel mai important aspect - Roxi e o fata super care vrea sa pleci cu zambetul pe buze de la ea si asta se simte.

 

Cadoul: 150 de lei, eu am si uitat de ei, asa bine m-a rezolvat. DTD nu stiu, am stat la povesti, dar actiunea a fost pe la 15 minute azi, in intregime din "cauza" mea.

 

Locul de la top bine meritat, relaxarea e garantata.  :bow

De revenit? Cu siguranta.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...